Mister Michel niet te spreken: "Kan strijd om PO I sterk beïnvloeden"

door
Mister Michel niet te spreken:

Zoals dat elk weekend het geval is deden ook op speeldag 27 een aantal discutabele fasen de nodige stof opwaaien, met vooral in de topper tussen Club Brugge en Charleroi flink wat commotie. In haar wekelijkse rapport velt het Referee Department haar oordeel over de meest besproken momenten van de afgelopen dagen. Zo werd zeker één fout gemaakt.


De discutabele fase bij Club Brugge-Charleroi werden volgens het Referee Department correct behandeld door de VAR. Een ander verhaal in Kortrijk, waar de Kerels vrijdag om een strafschop vroegen na een contact tussen Genk-verdediger Eboue Kouassi en Ilombe Mboyo. Er werd wel degelijk duwfout gemaakt, maar ref Wesley Alen merkte dat niet op. Ook de videoscheids kwam niet tussenbeide, een onterechte beslissing volgens de voetbalbond: KVK had een strafschop moeten krijgen.

UPDATE 25/02
Genk, dat de wedstrijd uiteindelijk met slechts 0-1 won, kwam dus goed weg. En deze scheidsrechterlijke dwaling zou wel eens grote gevolgen kunnen hebben voor de samenstelling van Play-Off I. Racing blijft hierdoor namelijk zesde met één punt meer op KV Mechelen en vier stuks meer dan RSC Anderlecht. Met nog slechts drie wedstrijden te gaan zouden die gewonnen punten van in Kortrijk dan ook doorslaggevend kunnen worden.

Bij Paars-Wit is men logischerwijs dan ook niet opgezet met deze beslissing. Zo toonde ere-manager Michel Verschueren zich streng op Twitter. "Dit kan de strijd voor de zesde plaats in PO I sterk beïnvloeden", klonk het. Hij krijgt daarbij de steun van Cercle-preses Vincent Goemaere: "En niet alleen voor PO I, beste Michel .. zeker ook voor het behoud in 1A."

LEES OOK: KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

🚀

Denkt u dat deze fase doorslaggevend gaat worden?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

38
38
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

34
34
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

77
77
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

33
33
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

33
33
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

144
144
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

57
57
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

31
31
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

198
198
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

30
30
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

582
582
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

252
252
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

203
203
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

105
105
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

109
109
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

66
66
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

117
117
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

756
756
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

205
205
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

335
335
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

51
51
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

703
703
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

286
286
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

101
101
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

151
151

Meer sportnieuws