Bij Club lachen ze insinuaties weg: "Als dat al niet meer kan..."

door
Bij Club lachen ze insinuaties weg:

Club Brugge won zondagmiddag voor eigen volk met het kleinste verschil van Sporting Charleroi: 1-0. Het enige doelpunt, een afgeweken knal van Eder Balanta, stond al na amper twee minuten op het scorebord. Maar over die treffer heerste achteraf wel de nodige commotie.

Bij het begin van de actie die uiteindelijk in de goal uitmondde, leek Emmanuel Dennis immers een duwfout te maken op Dorian Dessoleil. De verdediger van Charleroi sprong om een luchtduel aan te gaan, maar werd daarbij uit evenwicht gebracht door de Nigeriaanse aanvaller. De wedstrijdleiding besloot echter niet in te grijpen en keurde het doelpunt gewoon goed. Op die beslissing kwam inmiddels al heel wat kritiek.

Maar aanvoerder Ruud Vormer was achteraf duidelijk: volgens de Nederlander was er helemaal niets aan de hand. "Over de consternatie van de zogezegde duwfout van Dennis die ons doelpunt vooraf ging, is helemaal niets van. Dennis deed helemaal niets, maar die verdediger ging zelf helemaal in de fout en liet zich totaal in de luren leggen. Nee, daar was echt niks aan de hand hoor", maakte hij zich sterk op de clubwebstek.

UPDATE 24/02

Bij Club Brugge lachen ze de vermeende fout van Dennis op Charleroi-verdediger Dessoleil helemaal weg. Zo kon u bovenstaand al lezen dat Ruud Vormer er absoluut niets aan vond, en hij kreeg ook navolging van Clinton Mata: “Fout van Dennis voorafgaand aan de goal? Laat ons serieus blijven. Als dat al niet meer kan, houden we er beter mee op. Dit is toch een contactsport?”, klonk het namelijk bij de verdediger.

Overigens was het volgens ex-ref Breda terecht dat het doelpunt van Balanta niet werd afgekeurd door de VAR. Volgens hem was er namelijk al een nieuwe fase aan de gang. Maar de ref had natuurlijk wel gewoon kunnen fluiten voor een fout, al vonden ze dat bij Club dus blijkbaar niet nodig.

LEES OOK: 'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Was het een overtreding?

Meest recent

KRC Genk zet énorme stap voorwaarts: "Uniek in Europa”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

3
3
‘Rode Duivels daveren: Mannaerts shortlist met topnaam’

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

51
51
'Barça pijnlijk de mist: deze eis aan Lewandowski op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

8
8
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

27
27
Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

45
45
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

43
43
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

35
35
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

202
202
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

223
223
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

49
49
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

186
186
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

298
298
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

388
388
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

705
705
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

123
123
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

520
520
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

701
701
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

289
289
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

189
189
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

75
75
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

182
182
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

78
78
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

97
97
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

271
271
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

709
709

Meer sportnieuws