Bij Club lachen ze insinuaties weg: "Als dat al niet meer kan..."

door
Bij Club lachen ze insinuaties weg:

Club Brugge won zondagmiddag voor eigen volk met het kleinste verschil van Sporting Charleroi: 1-0. Het enige doelpunt, een afgeweken knal van Eder Balanta, stond al na amper twee minuten op het scorebord. Maar over die treffer heerste achteraf wel de nodige commotie.

Bij het begin van de actie die uiteindelijk in de goal uitmondde, leek Emmanuel Dennis immers een duwfout te maken op Dorian Dessoleil. De verdediger van Charleroi sprong om een luchtduel aan te gaan, maar werd daarbij uit evenwicht gebracht door de Nigeriaanse aanvaller. De wedstrijdleiding besloot echter niet in te grijpen en keurde het doelpunt gewoon goed. Op die beslissing kwam inmiddels al heel wat kritiek.

Maar aanvoerder Ruud Vormer was achteraf duidelijk: volgens de Nederlander was er helemaal niets aan de hand. "Over de consternatie van de zogezegde duwfout van Dennis die ons doelpunt vooraf ging, is helemaal niets van. Dennis deed helemaal niets, maar die verdediger ging zelf helemaal in de fout en liet zich totaal in de luren leggen. Nee, daar was echt niks aan de hand hoor", maakte hij zich sterk op de clubwebstek.

UPDATE 24/02

Bij Club Brugge lachen ze de vermeende fout van Dennis op Charleroi-verdediger Dessoleil helemaal weg. Zo kon u bovenstaand al lezen dat Ruud Vormer er absoluut niets aan vond, en hij kreeg ook navolging van Clinton Mata: “Fout van Dennis voorafgaand aan de goal? Laat ons serieus blijven. Als dat al niet meer kan, houden we er beter mee op. Dit is toch een contactsport?”, klonk het namelijk bij de verdediger.

Overigens was het volgens ex-ref Breda terecht dat het doelpunt van Balanta niet werd afgekeurd door de VAR. Volgens hem was er namelijk al een nieuwe fase aan de gang. Maar de ref had natuurlijk wel gewoon kunnen fluiten voor een fout, al vonden ze dat bij Club dus blijkbaar niet nodig.

LEES OOK: Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Was het een overtreding?

Meest recent

'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

104
104
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

189
189
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

168
168
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

73
73
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

160
160
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

773
773
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

172
172
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

45
45
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

38
38
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

314
314
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

270
270
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

159
159
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

385
385
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

346
346
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

225
225
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

67
67
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

378
378
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

131
131
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

74
74
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

246
246
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

422
422
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

422
422
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

349
349
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

413
413

Meer sportnieuws