(Wan)hoop bij Lokeren: "Deze club moet blijven bestaan"

door
(Wan)hoop bij Lokeren:

KSC Lokeren bezorgde zijn supporters zaterdagavond een klein lichtpuntje in pikdonkere dagen. Op het veld van KSV Roeselare, een mogelijke tegenstander in de Play-Downs, speelden de Waaslanders 2-2-gelijk. Maar dat was slechts een schrale troost gezien de donkere wolken die momenteel boven de club hangen.


Naast de bedroevende sportieve resultaten, kampt Lokeren immers met grote financiële problemen. Het bestuur is momenteel krampachtig op zoek naar nieuwe investeerders. Indien die niet gevonden worden dreigt de club op het faillissement af te stevenen. En dat zou toch een enorme zonde zijn. Niet alleen beschikt Lokeren over een goede jeugdopleiding, ook de aanhang mag er wezen. Zo tekenden zaterdag honderden supporters present om de ploeg vlak voor de afreis naar Roeselare een hart onder de riem te steken en ook in het stadion zat het uitvak propvol.

Het is momenteel dus balanceren tussen hoop en wanhoop. Coach Stijn Vreven gooit de handdoek in ieder geval nog niet. "Deze club moet blijven bestaan. Sporting Lokeren is een begrip in het Belgische voetbal, met heel goeie resultaten in het verleden. Nu zitten we in een dipje, maar daar moeten we uitgeraken. Hopelijk komt er straks witte rook uit de bestuurskamer en dan kunnen wij onze plicht doen op het veld: ons sportief redden en in 1B blijven. Daar geloven we nog in", liet de trainer bij Sporza noteren.

Denkt u dat Lokeren zal overleven?

Meest recent

‘Club Brugge begaat enorme transferblunder: het grote niets’

Club Brugge zag afgelopen zomermercato verschillende sterkhouders de club verlaten. Er werden heel ...

39
39
Fans zijn Belgische refs beu: Lardot slaat keihard terug

Wekelijks komen de Belgische ref en VAR zwaar onder vuur en dat zal deze speeldag niet anders zijn. ...

146
146
‘Garcia krijgt volle laag, De Cat als wit konijn naar WK?'

De Rode Duivels zijn zo goed als zeker van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. In ...

60
60
Hayen geeft update over terugkeer van Mignolet

Club Brugge speelt vanavond om 18u15 op het veld van Oud-Heverlee Leuven. De Bruggelingen hopen daar ...

130
130
'Anderlecht verbouwereerd: Renard dropt bizar transferplan'

Renard verrast intern met een gewaagd plan rond een 16-jarige sensatie uit Nigeria. Alleen: de ...

97
97
Leko dolenthousiast: "Hij mag dromen van het WK"

Bij AA Gent hopen ze dit weekend verder te gaan op hun elan. Na de 12 op 15 wacht nu een uitmatch ...

36
36
Enorm dilemma voor Hasi: "Of ik hem op de bank zet?"

Bij RSC Anderlecht maken ze zich op voor moeilijke uitmatch tegen STVV. Trainer Besnik Hasi sprak ...

89
89
L'Equipe pakt Penders hard aan na spektakelstuk op PSG

In de Franse Ligue 1 heeft titelverdediger Paris Saint-Germain vrijdagavond puntenverlies geleden na ...

46
46
Anderlecht definitief gelanceerd? Boskamp velt verdict

RSC Anderlecht is begonnen aan een nieuw hoofdstuk op bestuurlijk vlak. De plannen van Marc Coucke ...

196
196
Fiasco op Sclessin: wat je moet weten over hervatting Standard-Antwerp

Standard en Antwerp FC mochten vrijdagavond de Jupiler Pro League weer op gang trappen. Maar hun ...

363
363
'Fans op het puntje: Club Brugge gaat los voor dribbelkoning'

Club Brugge zet door voor een dribbelkoning die backs tureluurs speelt. Een linksvoetige ...

398
398
'Getergde Lukaku krijgt cruciaal nieuws in donkere dagen'

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

202
202
'Club Brugge trekt bleek weg: megabod Liverpool in januari'

Club Brugge wil dit seizoen de (voorlopig?) laatste editie van de Champions' Play-Offs winnen ...

322
322
DAZN-affaire escaleert: Belgisch voetbal vreest 'kleine ramp'

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels van start gegaan en nog steeds is er geen ...

403
403
Wilmots haalt snoeihard uit naar refs: "Ze verpesten alles"

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen heel wat voer voor ...

660
660
Standard ontsnapt: toch geen forfaitnederlaag

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaid op een fiasco. De ...

604
604
Keeperskwestie laait weer op bij Cercle: Cinel duidelijk

Cercle Brugge staat dit weekend voor een stevige uitdaging. Zondag krijgt het immers het bezoek van ...

169
169
Sclessin brandt en ziet wedstrijd gestaakt worden na wangedrag

Standard leek vanavond lange tijd op weg naar een heroïsche overwinning. De Rouches stonden al ...

449
449
Strasbourg kan na fout Penders stunt niet vasthouden

RC Strasbourg heeft vrijdagavond in de Ligue 1 net naast een enorme stunt gegrepen. Het slaagde er ...

78
78
Ophef over rode kaart Standard: "Het is héél streng"

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League werd vrijdagavond afgetrapt met een interessante ...

313
313
Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Na een spannende topper heeft Beerschot voor een primeur gezorgd. De Ratten hielden SK Beveren in ...

238
238
'Zweden verrast vriend en vijand met nieuwe bondscoach'

Vorige week wist Engeland zich als eerste Europese land te plaatsen voor het WK van volgende zomer. ...

62
62
'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'

KRC Genk kende een zeer lastig seizoensbegin, maar pakte in de laatste competitiewedstrijden voor de ...

282
282
Volgende stap voor Vermant: vader Sven oordeelt

De komende weken zal Nicky Hayen knopen moeten doorhakken bij Club Brugge. Dat zal onder meer moeten ...

169
169
Grote veranderingen bij Union? Hubert schept duidelijkheid

Union neemt zaterdag een nieuwe start. Niet omdat het hun eerste wedstrijd na de interlandbreak is, ...

96
96

Meer sportnieuws