'Anderlecht neemt transferbeslissing over Chadli en Sandler'

door
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Chadli en Sandler'

RSC Anderlecht is bezig met een evaluatie van de spelerskern en daardoor krijgen de jonge talenten nieuwe contracten. Zij moeten in Brussel blijven. Sportief directeur Michael Verschueren moet ook beslissingen gaan nemen over een aantal spelers die worden gehuurd.

Volgens Het Laatste Nieuws wordt het zo goed als onmogelijk om Nacer Chadli en Philippe Sandler volgend jaar te houden. Beiden worden gehuurd van AS Monaco en Manchester City en Paars-Wit heeft geen aankoopoptie. Hen kopen lijkt uitgesloten door de huidige financiële status. Daar kan uiteraard nog verbetering in komen met een grote uitgaande transfer. Zo werd Chadli ook gehaald toen onder meer Sebastiaan Bornauw en Ivan Santini voor een totaalbedrag van 13 miljoen euro van de hand werden gedaan. Is het in de zomer de beurt aan Hendrik Van Crombrugge om de kassa te vullen?

Paars-Wit zou iemand als Sandler, via de connecties van Vincent Kompany, mogelijk nog een jaar extra kunnen huren. De Nederlander was duidelijk een meerwaarde eens fit, maar sukkelde met de knie. Hij zou volgende maand weer fit zijn. Kan RSCA hem nog een jaar huren zodat Sandler nog meer ervaring kan opdoen?

Chadli was zeer sterk bezig en de interesse uit onder meer de MLS werd groot. Nadien zakte hij weg wegens blessures en door de terugkeer van Yannick Carrasco naar Atlético Madrid moet hij ook gaan vrezen voor het EK. Chadli wordt 31 jaar en kende moeilijke jaren en zeer groot zal de interesse niet zijn. Kiest hij voor zekerheid bij Anderlecht of gaat hij nog een laatste financiële slag slaan? Met Marko Pjaca huurt Anderlecht ondertussen wel een gelijkaardig profiel als dat van Chadli. De Kroaat moet zich de komende weken alvast gaan bewijzen.

LEES OOK: 'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Maakt Anderlecht nog kans om hen te houden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

28
28
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

38
38
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

33
33
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

63
63
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

15
15
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

631
631
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

51
51
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

140
140
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

217
217
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

38
38
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

67
67
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

335
335
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

73
73
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

311
311
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

313
313
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

56
56
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

152
152
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

246
246
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

75
75
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

206
206
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

134
134
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

111
111

Meer sportnieuws