'Anderlecht neemt transferbeslissing over Chadli en Sandler'

1930 stemmen
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Chadli en Sandler'

RSC Anderlecht is bezig met een evaluatie van de spelerskern en daardoor krijgen de jonge talenten nieuwe contracten. Zij moeten in Brussel blijven. Sportief directeur Michael Verschueren moet ook beslissingen gaan nemen over een aantal spelers die worden gehuurd.

Volgens Het Laatste Nieuws wordt het zo goed als onmogelijk om Nacer Chadli en Philippe Sandler volgend jaar te houden. Beiden worden gehuurd van AS Monaco en Manchester City en Paars-Wit heeft geen aankoopoptie. Hen kopen lijkt uitgesloten door de huidige financiële status. Daar kan uiteraard nog verbetering in komen met een grote uitgaande transfer. Zo werd Chadli ook gehaald toen onder meer Sebastiaan Bornauw en Ivan Santini voor een totaalbedrag van 13 miljoen euro van de hand werden gedaan. Is het in de zomer de beurt aan Hendrik Van Crombrugge om de kassa te vullen?

Paars-Wit zou iemand als Sandler, via de connecties van Vincent Kompany, mogelijk nog een jaar extra kunnen huren. De Nederlander was duidelijk een meerwaarde eens fit, maar sukkelde met de knie. Hij zou volgende maand weer fit zijn. Kan RSCA hem nog een jaar huren zodat Sandler nog meer ervaring kan opdoen?

Chadli was zeer sterk bezig en de interesse uit onder meer de MLS werd groot. Nadien zakte hij weg wegens blessures en door de terugkeer van Yannick Carrasco naar Atlético Madrid moet hij ook gaan vrezen voor het EK. Chadli wordt 31 jaar en kende moeilijke jaren en zeer groot zal de interesse niet zijn. Kiest hij voor zekerheid bij Anderlecht of gaat hij nog een laatste financiële slag slaan? Met Marko Pjaca huurt Anderlecht ondertussen wel een gelijkaardig profiel als dat van Chadli. De Kroaat moet zich de komende weken alvast gaan bewijzen.

LEES OOK: 'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Maakt Anderlecht nog kans om hen te houden?

Meest recent

'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

3
3
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

60
60
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

37
37
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

55
55
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

45
45
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

24
24
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

126
126
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

44
44
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

207
207
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

91
91
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

197
197
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

31
31
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

282
282
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

174
174
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

877
877
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1147
1147
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

391
391
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

188
188
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

260
260
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

204
204
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

61
61
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

167
167
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

91
91
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

191
191

Meer sportnieuws