Twijfels bij Club Brugge: "Je weet nooit wat je aan hem hebt"

door
Twijfels bij Club Brugge:

Club Brugge wist Manchester United donderdagavond op een 1-1-gelijkspel te houden. Op papier een knap resultaat, al zat er op zich veel meer in voor Blauw-Zwart. De Engelsen speelden immers allesbehalve een indrukwekkende partij en waren zeker te pakken voor de leider uit de Jupiler Pro League.


Zo kwam de tegengoal tot stand op een erg domme manier en liet Club zelf een pak kansen liggen. Het flitsende Blauw-Zwart dat voor de winterstop de competitie domineerde en indruk maakte in de Champions League was bij momenten ver te zoeken. Ook in de competitie maakte Club de voorbije weken niet langer die 'onklopbare' indruk. Afgelopen zaterdag tegen staartploeg Waasland-Beveren bijvoorbeeld, kon het verschil in eigen huis zelfs pas diep in de extra tijd gemaakt worden.

Ook radiocommentator Tom Boudeweel vindt dat Club Brugge in een dip zit sinds de start van de tweede seizoenshelft. Een directe verklaring heeft hij daarvoor echter niet. "In Brugge maken ze zich geen zorgen, maar het voetbal is op dit moment echt niet goed. Is het omdat de wedstrijdbeslissers een moeilijke periode hebben? Diatta is geblesseerd aan zijn adductoren. Dennis was de eerste twintig minuten van de wedstrijd eindelijk nog eens de spits van de gloriedagen, maar na de rust was het weer het dubbeltje aan de andere kant. Je weet nooit wat je eraan hebt. Ook Vanaken is veel minder na nieuwjaar. En de echte spitsen - Okereke en Krmencik - scoren niet", klonk het bij Sporza.

LEES OOK: Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

Zit Club in een dip sinds nieuwjaar?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

98
98
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

138
138
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

122
122
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

89
89
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

210
210
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

229
229
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

163
163
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

73
73
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

43
43
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

507
507
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

368
368
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

606
606
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

370
370
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

113
113
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

123
123
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

449
449
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

170
170
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

272
272
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

116
116
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

278
278
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

483
483
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

206
206
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

76
76
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

594
594

Meer sportnieuws