Eleven Sports zet deur open voor koppig Antwerp

door
Eleven Sports zet deur open voor koppig Antwerp

De onderhandelingen over het nieuwe exclusieve TV-contract tussen de Pro League en Eleven Sports deden al veel stof opwaaien, en dan vooral aan Gentse en Antwerpse zijde. De twee topclubs, de ene officieel onderdeel van de G5 en de andere niet, verklaarden zich niet akkoord met de deal en dreigden ermee hun rechten apart aan te bieden.


De Buffalo's keerden nu echter alvast als eersten hun kar en besloten toch maar mee te stappen in het verhaal, zo valt te lezen in een officieel statement op de clubwebsite. "De voorzitter van de Raad van Bestuur van de Pro League heeft, samen met een delegatie, KAA Gent heeft uitgenodigd voor een verhelderend gesprek. KAA Gent vindt het ook terecht en aangewezen dat er in dergelijke situaties een gesprek plaatsvindt, vooraleer juridische stappen worden overwogen. De op vandaag gevoerde besprekingen waren positief en verhelderend", klinkt het daar.

UPDATE 19/02
AA Gent is dus inmiddels mee gestapt in het verhaal, Antwerp blijft voorlopig dwarsliggen. Maar er is nog wat tijd om de Great Old op andere gedachten te brengen. Dinsdag werd opnieuw samengezeten met Eleven Sports. Volgens Het Laatste Nieuws werden daarbij twee scenario's besproken: één met alle clubs en één waarbij Antwerp zijn uitzendrechten individueel verkoopt.

Bij Eleven zette men de deur voor het stamnummer 1 alvast open. "We zijn bijzonder verheugd dat Gent zich bereid heeft verklaard de mediarechten collectief te verkopen. Dat stelt ons in staat de voorbereiding op het volgende seizoen, samen met de Pro League, op te starten. Wij hopen dat ook Antwerp zich in de komende dagen zal scharen achter de beslissing van de andere 23 clubs", klonk het in een persmededeling.

LEES OOK: Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Denkt u dat Antwerp nog zal plooien?

Meest recent

Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

4
4
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

123
123
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

178
178
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

129
129
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

70
70
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

28
28
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1177
1177
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

188
188
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

226
226
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

304
304
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

33
33
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

154
154
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

736
736
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

39
39
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

41
41
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

185
185
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

103
103
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

129
129
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

120
120
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

122
122
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

133
133
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

326
326
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

38
38
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

334
334

Meer sportnieuws