Kansen op stunt nemen toe: Club krijgt goed nieuws uit Engeland

731 stemmen
Kansen op stunt nemen toe: Club krijgt goed nieuws uit Engeland

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de Europa League clash met Manchester United van donderdagavond. Hoewel Blauw-Zwart momenteel niet in zijn beste periode van het seizoen zit, hoopt men in Jan Breydel toch op een Europese stunt. En die kansen lijken een aanzienlijke boost te gaan krijgen.


United kende tot dusver een vrij wisselvallig seizoen en kampeerde een tijd lang in de middenmoot van de Premier League. Maar de laatste weken zijn de Mancunians weer opgeklommen tot op drie punten van de vierde plaats in het klassement. En het behalen van die top vier blijft toch het grote doel. Indien het de Europa League wint zou United zich weliswaar ook voor de Champions League van volgend seizoen plaatsen, maar de competitie blijft toch een iets veiligere weg. Het zou maar eens moeten fout lopen in de beslissende fase van het tornooi.

En dus is de kans groot dat coach Ole Gunnar Solskjaer een veredeld B-elftal tussen de lijnen zal brengen. Wes Brown, voormalig verdediger van Man Utd en jarenlang ploegmaat van Solskjaer, is er zelfs van overtuigd dat de competitie primeert. "Ole liet dit tornooi vooral de jongere spelers aantreden en daar zal hij wellicht aan vasthouden. Hij wil zijn belangrijkste spelers fit houden voor de wedstrijd tegen Watford, die toch een beetje de prioriteit krijgt", vertelde Brown bij MUTV. Uitstekend nieuws dus voor Clement en co, al mag ook de B-ploeg van United niet onderschat worden.

LEES OOK: Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Denkt u dat Club thuis zal winnen tegen United?

Meest recent

'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

49
49
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

39
39
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

183
183
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

326
326
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

117
117
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

79
79
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

207
207
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

168
168
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

171
171
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

235
235
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

560
560
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

467
467
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

494
494
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

205
205
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

760
760
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

661
661
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

236
236
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

150
150
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

259
259
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

460
460
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

526
526
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

195
195
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

129
129
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

480
480

Meer sportnieuws