'Barça vindt akkoord met nieuwe spits: contract van 4.5 seizoenen'

1346 stemmen
'Barça vindt akkoord met nieuwe spits: contract van 4.5 seizoenen'

FC Barcelona zag aan het begin van de maand Ousmane Dembélé uitvallen met een zware blessure, die hem de rest van het seizoen en het EK zal kosten. De voorbije weken werd daardoor al druk gespeculeerd dat Barça een nieuwe aanvaller zou halen en heel wat namen deden al de ronde. En nu lijkt het erop dat Barça effectief in actie zal schieten.


De Spaanse reglementen stellen immers dat een club ook buiten de transferperiode een binnenlandse transfer mag realiseren als vervanger voor een speler die meer dan vijf maanden out is. Verschillende Spaanse media stellen maandag dat Barça daarvoor nu ook definitief groen licht gekregen heeft van La Liga. De club krijgt nu vijftien dagen om een nieuwe speler te vinden.

Wie de nieuwe aanvaller van Barça zal worden, is voorlopig wel nog koffiedik kijken. Het lijstje met genoemde kandidaten is immers ellenlang. Onder meer Angel Rodriguez (Getafe), Willian José (Real Sociedad), Cristhian Stuani (Girona) en Martin Braithwaite (Leganes) werden immers al genoemd naast een pak andere spelers.

UPDATE 18/02
De keuze van Barcelona zou uiteindelijk toch op die laatste zijn gevallen. De betrouwbare Deense krant Berlingske meldt dat de Catalanen een overeenkomst hebben gevonden met de spits over een contract van vier en half seizoenen. Er moet wel nog een overeenkomst van Leganes gevonden worden. De verwachting is echter dat de club de aankoopclausule in zijn contract zal lichten, die bedraagt zo'n 18 miljoen euro. Braithwaite zou wel enkel in Spanje inzetbaar zijn vermits de spelerslijst voor de Champions League al is ingediend.

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Denkt u dat Braithwaite zal doorbreken bij Barça?

Meest recent

Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

8
8
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

231
231
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

35
35
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

89
89
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

70
70
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

71
71
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

273
273
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

53
53
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

340
340
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

563
563
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

221
221
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

277
277
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

87
87
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

835
835
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

461
461
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

140
140
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

435
435
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

552
552
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

77
77
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

105
105
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

205
205
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

55
55
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

470
470
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

467
467
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

137
137

Meer sportnieuws