Björn Vleminckx heeft een eerste keer gereageerd op het feit dat hij volgend seizoen voor het Turkse Cenclerbirligi zal spelen. De Belgische aanvaller wordt door
Club Brugge voor de rest van het seizoen uitgeleend.
"Ik kreeg een goed voorstel en daarom ben ik erop ingegaan", zegt Vleminckx tegenover
Het Nieuwsblad. "Ik had een goed gesprek met de trainer en die wilde me er heel graag bij. Daarom heb ik me akkoord verklaard met deze uitleenbeurt. Het is beter zo. Deze trainer gelooft in mij."
De blonde spits kon al eerder naar de Turkse eersteklasser. "Ik richt me nu op deze club en wil zo veel mogelijk spelen. In augustus wilden ze me ook al komen halen, maar toen wilde ik nog niet. Ik wilde mijn kans gaan bij Club Brugge. Vier maanden later moet ik echter vaststellen dat mijn situatie nog altijd hetzelfde is. Daarom zeg ik nu ja."
"Op dit moment zijn we een middenmoter en de ambitie is de top zes. Misschien zelfs Europees voetbal. Ik gun het Fuat Capa, de trainer die zoveel vertrouwen in mij heeft. Ik kende hem alleen van naam. Hij kende mij gelukkig beter", aldus Vleminckx.
LEES OOK:
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen