Solskjaer: "Pogba is onze speler en niet die van Raiola"

54
Solskjaer:

Paul Pogba is dit seizoen vaker geblesseerd dan dat hij daadwerkelijk op het veld staat bij Manchester United. Er zou achter de schermen het een en ander aan de hand zijn met de middenvelder, die wel wat voelt voor een nieuwe megatransfer.

Zaakwaarnemer Mino Raiola, die de belangen van de Fransman behartigt, liet onlangs optekenen over zijn cliënt: "Italië is zijn thuis. Hij zou het niet erg vinden om terug te gaan naar Juventus, maar we zullen zien wat er na het EK gebeurt."

Manager Ole Gunnar Solskjaer heeft daar echter totaal geen boodschap aan. Hij vertelt aan de Engelse media: "Ik heb niet met Mino gesproken, dat is een ding dat zeker is. En nee, ik heb ook niet met Paul gesproken om hem te vertellen wat hij moet zeggen tegen Mino. Paul is onze speler en niet die van Mino." Op dit moment kampt Pogba met een enkelblessure, maar mogelijk komt hij dit seizoen nog in actie: "Natuurlijk hoop ik dat. Zodra hij fit is kan hij weer spelen en ik weet zeker dat Paul dat ook graag wil."

Solskjaer weigert te spreken van een 'rampzalig seizoen': "Die kop krijg je niet van mij. Als speler zijn blessures, en het niet kunnen bijdragen aan het elftal, het laatste wat je wilt. Paul is een voetballer en hij wil voetballen. Hij weet dat hij hard zal moeten werken om zijn topvorm weer te bereiken. Hij ligt er nu zo lang uit dat het voor hem een uitdaging is om weer in vorm te raken." Daar heeft de Noor zelf ook wel ervaring mee: "Dat is een enorm lastige periode voor een speler, maar het hoort er ook bij. Het gips is er nu af en nu moet hij zich weer aansluiten bij de groep. Hopelijk gebeurt dat snel. Hij rent inmiddels weer op een loopband, dus hij komt eraan. Het heeft lang geduurd en hopelijk zien we hem snel terug."

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Gaat Pogba in de zomer Man Utd verlaten?

Meest recent

Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

26
26
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

69
69
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

15
15
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

34
34
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

96
96
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

57
57
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

36
36
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

60
60
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

92
92
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

159
159
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

375
375
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

210
210
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

149
149
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

170
170
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

410
410
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

449
449
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

194
194
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

192
192
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

632
632
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

165
165

Meer sportnieuws