Spits van Standard: "Het waren moeilijke maanden"

door
Spits van Standard:

Standard heeft geen topspits in zijn rangen. Obbi Oulare, Felipe Avenatti en Duje Cop kennen omwille van allerhande redenen geen topseizoen. Cop kon tegen KRC Genk eindelijk nog eens scoren en hoopt dat hij is vertrokken.

"Het zijn moeilijke maanden geweest, maar ik heb nooit aan mezelf getwijfeld. Ik ben vandaag belangrijk geweest voor het team, dat is het enige dat telt. Ik werk hard, ook als ik niet speel. Soms krijg je vijf minuten om jezelf te tonen, dat is niet gemakkelijk. Maar dat is het leven van een voetballer. Ik hoop dat ik me met deze prestatie iets meer in de plannen van de coach heb gespeeld", zegt hij aan Het Laatste Nieuws.

De carrière van de 30-jarige ex-international kent duidelijk een dip. Vorig jaar werd hij door Standard uitgeleend aan de Spaanse club Real Vallodolid en daar wist hij in 18 wedstrijden niet één keer te scoren. Zijn laatste goede seizoen dateert al van 2016-2017 toen hij in de Spaanse eerste klasse negen keer scoorde voor Gijon.

LEES OOK: Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Moet MPH Cop nu laten staan?

Meest recent

STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

5
5
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

33
33
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

78
78
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

31
31
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

98
98
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

112
112
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

269
269
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

283
283
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

207
207
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

133
133
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

107
107
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

199
199
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

67
67
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

366
366
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

114
114
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

392
392
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

168
168
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

269
269
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

644
644
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

214
214
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

348
348
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

423
423
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

905
905
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

118
118

Meer sportnieuws