TRANSFERUURTJE: 'Club weigert eerste bod, Real Madrid wil De Bruyne'

1552 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club weigert eerste bod, Real Madrid wil De Bruyne'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Emmanuel Dennis kan rekenen op de interesse van verschillende ploegen, daarbij ook Sampdoria. Het Nigeriaanse The Nation bevestigt nu dat de Italiaanse club via via al een bod heeft uitgebracht van iets meer dan 12 miljoen. Maar dat kon meteen de prullenmand in, zo zou Club Brugge duidelijk hebben gemaakt dat het momenteel mikt op een som van 25 à 30 miljoen euro. De kans dat de club uit Genoa aan die voorwaarden zal voldoen is bijzonder klein.

Zulte Waregem wil zijn kern nog verder afslanken. Drie spelers zullen de komende dagen/weken het Regenboogstadion nog verlaten, aldus Het Laatste Nieuws. Fredrik Oldrup Jensen is al vertrokken en tekende een tweejarig contract bij Valerenga. Die club bevestigde zijn komst officieel. Verder zullen ook Luka Zarandia (Arka Gdynia) en Idrissa Sylla (China) wellicht nog andere oorden opzoeken.

BUITENLAND
Manchester City hoopt door een juridische strijd alsnog onder zijn Europese schorsing te komen, zo niet dreigt een heuse leegloop in het Etihad Stadium. Volgens het Spaanse Mundo Deportivo zou vooral Real Madrid willen toeslaan bij de Engelse titelverdediger. De Koninklijke zou twee steunpilaren in het vizier hebben: Raheem Sterling en ... Kevin De Bruyne. De spelmaker wordt al een tijdje hier en daar gelinkt aan Real en door de situatie van City zou de interesse behoorlijk concreet worden

Real Madrid lijkt dus opnieuw een drukke zomermercato tegemoet te gaan. Na de inspanning van vorig jaar wil de Koninklijke zijn selectie zoals gezegd verder finetunen, maar ook aan uitgaande zijde mogen een aantal transfers verwacht worden. Volgens The Sun mag Isco zeker vertrekken, Arsenal en Chelsea zouden alvast paraat staan.

Het heeft er alle schijn van dat Olivier Giroud na het seizoen vertrekt bij Chelsea. Volgens The Telegraph wil Lazio de Franse spits graag inlijven. De 33-jarige routinier beschikt bij The Blues over een aflopend contract, waardoor geïnteresseerde clubs niet te lang willen wachten. Willian zou dan weer gaan verlengen op Stamford Bridge.

LEES OOK: Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Zou Real Madrid een goede bestemming zijn voor KDB?

Meest recent

STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

5
5
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

27
27
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

61
61
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

90
90
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

217
217
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

663
663
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

117
117
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

607
607
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

179
179
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

520
520
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

172
172
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

57
57
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

168
168
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

145
145
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

686
686
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

539
539
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

205
205
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

71
71
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

37
37
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

47
47
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

172
172
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

600
600
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

227
227
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

106
106
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

202
202

Meer sportnieuws