Gaich laat zich uit over transferflirt met Club Brugge

door
Gaich laat zich uit over transferflirt met Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen wintermercato Michael Krmencik in huis als nieuw spits, maar de Tsjechische krachtpatser was op Jan Breydel niet het plan-A. Blauw-Zwart hengelde immers lange tijd achter Adolfo Gaich. De Bruggelingen waren zelfs bereid het nationale transferrecord te verbreken voor de Argentijn.


Maar uiteindelijk bleef een akkoord over de jonge spits van San Lorenzo uit. Volgens manager Vincent Mannaert had dat veel te maken met zijn geschatte impact op korte termijn: dit seizoen zou hij zich logischerwijs moeten aanpassen als Zuid-Amerikaan voor de eerste keer in Europa. En in de zomer zou hij de volledige voorbereiding missen door de Olympische Spelen. Al zullen ook financiële perikelen ongetwijfeld een rol hebben gespeeld in het afketsen van de deal.

Gaich zelf, die wel degelijk openstond voor de overstap naar Jan Breydel, hield zich redelijk afzijdig gedurende de soap. Maar nu heeft hij toch een eerste keer gereageerd. Bij Fox Sports gaf de spits toe dat hij op zich wel openstond voor een verhuis naar Club. "Je wil altijd spelen voor de ploeg waar je fan van bent (San Lorenzo, red.), maar ik hield ook in gedachten dat een verkoop de club erg zou helpen. Ik weet echter niet of het echt een teleurstelling was dat het niet doorging, want er was toch nog niets getekend. Gelukkig heeft het me niet zo fel afgeleid. Mijn familie, mijn vriendin en mijn zaakwaarnemer hebben me daar goed mee geholpen", vertelde hij.

Volgens het bestuur van San Lorenzo wil Club Brugge komende zomer een nieuwe poging wagen voor de spits. Gaich sluit een overgang dan niet uit, al zet hij de deur ook open voor andere ploegen. "Mijn hoofd staat nu gericht op continuïteit en op goals maken in dit shirt. Maar hoe meer wedstrijden ik speel, hoe groter de kans op een transfer wordt. Ik heb het gevoel dat het nu niet doorging omdat er nog iets beter aankomt. Financieel gezien zou het een geweldige zet zijn geweest, maar ik denk niet in cijfers."

LEES OOK: Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Club moet in de zomer een nieuwe poging wagen ...

Meest recent

Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

12
12
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

26
26
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

6
6
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

28
28
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

109
109
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

143
143
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

104
104
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

189
189
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

240
240
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

435
435
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

234
234
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

93
93
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

52
52
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

62
62
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

74
74
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

81
81
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

44
44
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

79
79
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

203
203
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

134
134
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

188
188
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

179
179
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

642
642
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

85
85
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

213
213

Meer sportnieuws