Gaich laat zich uit over transferflirt met Club Brugge

door
Gaich laat zich uit over transferflirt met Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen wintermercato Michael Krmencik in huis als nieuw spits, maar de Tsjechische krachtpatser was op Jan Breydel niet het plan-A. Blauw-Zwart hengelde immers lange tijd achter Adolfo Gaich. De Bruggelingen waren zelfs bereid het nationale transferrecord te verbreken voor de Argentijn.


Maar uiteindelijk bleef een akkoord over de jonge spits van San Lorenzo uit. Volgens manager Vincent Mannaert had dat veel te maken met zijn geschatte impact op korte termijn: dit seizoen zou hij zich logischerwijs moeten aanpassen als Zuid-Amerikaan voor de eerste keer in Europa. En in de zomer zou hij de volledige voorbereiding missen door de Olympische Spelen. Al zullen ook financiële perikelen ongetwijfeld een rol hebben gespeeld in het afketsen van de deal.

Gaich zelf, die wel degelijk openstond voor de overstap naar Jan Breydel, hield zich redelijk afzijdig gedurende de soap. Maar nu heeft hij toch een eerste keer gereageerd. Bij Fox Sports gaf de spits toe dat hij op zich wel openstond voor een verhuis naar Club. "Je wil altijd spelen voor de ploeg waar je fan van bent (San Lorenzo, red.), maar ik hield ook in gedachten dat een verkoop de club erg zou helpen. Ik weet echter niet of het echt een teleurstelling was dat het niet doorging, want er was toch nog niets getekend. Gelukkig heeft het me niet zo fel afgeleid. Mijn familie, mijn vriendin en mijn zaakwaarnemer hebben me daar goed mee geholpen", vertelde hij.

Volgens het bestuur van San Lorenzo wil Club Brugge komende zomer een nieuwe poging wagen voor de spits. Gaich sluit een overgang dan niet uit, al zet hij de deur ook open voor andere ploegen. "Mijn hoofd staat nu gericht op continuïteit en op goals maken in dit shirt. Maar hoe meer wedstrijden ik speel, hoe groter de kans op een transfer wordt. Ik heb het gevoel dat het nu niet doorging omdat er nog iets beter aankomt. Financieel gezien zou het een geweldige zet zijn geweest, maar ik denk niet in cijfers."

LEES OOK: Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club moet in de zomer een nieuwe poging wagen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

6
6
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

5
5
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

34
34
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

79
79
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

54
54
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

23
23
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

64
64
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

121
121
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

93
93
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

133
133
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

208
208
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

195
195
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

714
714
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

154
154
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

85
85
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

135
135
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

171
171
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

55
55
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

317
317
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

430
430
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

328
328
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

225
225
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

584
584

Meer sportnieuws