Gaich laat zich uit over transferflirt met Club Brugge

door
Gaich laat zich uit over transferflirt met Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen wintermercato Michael Krmencik in huis als nieuw spits, maar de Tsjechische krachtpatser was op Jan Breydel niet het plan-A. Blauw-Zwart hengelde immers lange tijd achter Adolfo Gaich. De Bruggelingen waren zelfs bereid het nationale transferrecord te verbreken voor de Argentijn.


Maar uiteindelijk bleef een akkoord over de jonge spits van San Lorenzo uit. Volgens manager Vincent Mannaert had dat veel te maken met zijn geschatte impact op korte termijn: dit seizoen zou hij zich logischerwijs moeten aanpassen als Zuid-Amerikaan voor de eerste keer in Europa. En in de zomer zou hij de volledige voorbereiding missen door de Olympische Spelen. Al zullen ook financiële perikelen ongetwijfeld een rol hebben gespeeld in het afketsen van de deal.

Gaich zelf, die wel degelijk openstond voor de overstap naar Jan Breydel, hield zich redelijk afzijdig gedurende de soap. Maar nu heeft hij toch een eerste keer gereageerd. Bij Fox Sports gaf de spits toe dat hij op zich wel openstond voor een verhuis naar Club. "Je wil altijd spelen voor de ploeg waar je fan van bent (San Lorenzo, red.), maar ik hield ook in gedachten dat een verkoop de club erg zou helpen. Ik weet echter niet of het echt een teleurstelling was dat het niet doorging, want er was toch nog niets getekend. Gelukkig heeft het me niet zo fel afgeleid. Mijn familie, mijn vriendin en mijn zaakwaarnemer hebben me daar goed mee geholpen", vertelde hij.

Volgens het bestuur van San Lorenzo wil Club Brugge komende zomer een nieuwe poging wagen voor de spits. Gaich sluit een overgang dan niet uit, al zet hij de deur ook open voor andere ploegen. "Mijn hoofd staat nu gericht op continuïteit en op goals maken in dit shirt. Maar hoe meer wedstrijden ik speel, hoe groter de kans op een transfer wordt. Ik heb het gevoel dat het nu niet doorging omdat er nog iets beter aankomt. Financieel gezien zou het een geweldige zet zijn geweest, maar ik denk niet in cijfers."

LEES OOK: Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club moet in de zomer een nieuwe poging wagen ...

Meest recent

Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

2
2
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

14
14
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

20
20
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

95
95
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

25
25
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

46
46
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

205
205
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

38
38
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

69
69
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

46
46
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

161
161
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

204
204
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

128
128
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

136
136
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

57
57
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

40
40
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

117
117
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

155
155
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

158
158
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

50
50
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

318
318
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

107
107
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

125
125

Meer sportnieuws