Mbappé op Olympische Spelen: "Dat wil hij echt"

door
Mbappé op Olympische Spelen:

Kylian Mbappé speelt wekelijks de pannen van het dak bij PSG, maar ook Frankrijk hoopt optimaal van de razendsnelle aanvaller te profiteren. Bondsvoorzitter Noël Le Graët ziet hem namelijk graag op de Olympische Spelen van komende zomer. Le Graët weet het zeker: Mbappé wil niets liever dan een gouden medaille.


"Hij wil de Champions League, het EK én de Olympische Spelen winnen.. dat wil hij echt. Onze coach Sylvain Ripoli ziet het ook zitten. Ik zou hem ook graag op de Olympische Spelen zien. Hij is een jongen die al aan de top staat." Het is echter de vraag wat PSG daarvan vindt. De aanvaller speelt namelijk ook al het Europees Kampioenschap. Buiten het eventuele blessureleed om staat de finale van de Olympische Spelen op 8 augustus gepland.

Op dezelfde dag begint de Franse competitie. Mbappé kwam in de zomer van 2017 voor 120 miljoen euro transfergeld en 35 miljoen euro leengeld over van AS Monaco. De Fransman werd tot nu toe drie keer kampioen, won één keer de Franse beker en hield eenmaal de Wereldbeker in de lucht.

LEES OOK: Courtois schrijft geschiedenis: reactie Mbappé zegt alles

Zal hij meegaan naar de Olympische Spelen?

Meest recent

Genk vreest voor El Ouahdi: aangeslagen Heynen reageert

Met zeges tegen Rangers FC en STVV leek KRC Genk de rug te rechten, maar donderdagavond volgde een ...

109
109
UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

35
35
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

196
196
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

280
280
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

96
96
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

220
220
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

107
107
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

358
358
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

59
59
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

121
121
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

189
189
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

48
48
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

201
201
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

554
554
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

427
427
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

237
237
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

658
658
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

174
174
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

151
151
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

179
179
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

480
480
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

145
145
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

129
129
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1153
1153
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

1014
1014

Meer sportnieuws