'Man Utd legt maar liefst 190 miljoen klaar voor dubbelslag'

door
'Man Utd legt maar liefst 190 miljoen klaar voor dubbelslag'

Ondanks dat Manchester United nog speelt voor de FA Cup, actief is in de Europa League en blijft aanklampen voor een top zes-notering in de Premier League, presteert de club ondermaats. Het bestuur beseft echter dat dit niet enkel de schuld van de spelers is. Daarom zou er komende zomer flink gecorrigeerd worden.

In de winterse mercato werd Bruno Fernandes voor een pak miljoenen van Sporting Lissabon overgenomen. De club is van plan om de volgende transferperiode meer van dit soort kaliber spelers naar Old Trafford te halen. Coach Ole Gunnar Solskjaer zou de beschikking krijgen over een enorm transferbudget.

CEO Ed Woodward bevestigde in de Engelse pers dat een heus transferoffensief verwacht mag worden. "Als onderdeel van de wederopbouw zien we komende zomer als een belangrijke mogelijkheid. Het is de hoogste prioriteit bij iedereen bij deze club om terug te keren naar de tijden dat we regelmatig in de race waren voor de prijzen in de Premier League en de Champions League", kijkt Ed Woodward vooruit.

UPDATE 18u31
Dat United met ambitie de transfermarkt opgaat, is dus duidelijk. Zo weet The Sun dat de club maar liefst 190 miljoen euro uittrekt voor twee transfers komende zomer. Met dat bedrag moeten twee jonge Engelsmannen aangetrokken worden om de offensieve sector te versterken, want James Maddison (Leicester City) en Jack Grealish (Aston Villa) zouden de doelwitten zijn. Het wordt wel afwachten of hun clubs bereid zullen zijn om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: Fraaie comeback Lammens en United, PSV dendert voort

Zijn die spelers dat geld waard?

Meest recent

Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

0
0
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

57
57
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

129
129
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

177
177
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

41
41
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

343
343
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

45
45
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

94
94
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

388
388
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

126
126
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

175
175
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

140
140
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

158
158
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

327
327
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

463
463
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

122
122
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

645
645
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

328
328
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

210
210
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

334
334
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

272
272
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1028
1028
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

477
477
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

328
328
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

158
158

Meer sportnieuws