TRANSFERUURTJE: 'Club wil deal van 25 miljoen, bliksemtransfer Haaland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil deal van 25 miljoen, bliksemtransfer Haaland'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge neemt komende zomer allicht opnieuw afscheid van enkele sterkhouders, vooral Emmanuel Dennis lijkt in aanmerking te komen voor een nieuwe stap. Aan interesse alvast geen gebrek. Dennis werd eerder al gelinkt aan enkele Engelse middenmoters, volgens Het Laatste Nieuws schrijft dat nu ook Borussia Dortmund zich aan het front gemeld. Volgens de krant mikt Blauw-Zwart wel op zo'n 25 miljoen euro, een evenaring van het huidige transferrecord.

RSC Anderlecht heeft opnieuw twee spelers van de hand weten te doen. Zo gaat Kenny Saief de komende maanden aan de slag bij Legia Gdansk. De Poolse eersteklasser huurt Saief zonder aankoopoptie van Paars-Wit. Andy Najar is dan weer op weg naar de MLS. De Hondurese back, die door aanhoudend blessureleed niet langer in de plannen voorkwam, zou aan de slag gaan bij Los Angeles FC. Een bevestiging daarvan ontbreekt momenteel wel nog.

Standard zag de voorbije mercato's al een pak sterkhouders vertrekken en mogelijk is Samuel Bastien de volgende die aan dat lange lijstje zal worden toegevoegd. Volgens Het Laatste Nieuws wordt Bastien gevolgd door verschillende clubs uit de Serie A en ook vanuit andere buitenlandse competities heerst er belangstelling. De kans bestaat dus dat hij na het seizoen alweer vertrekt, al wil men uit de entourage van de 23-jarige middenvelder een verlengd verblijf ook niet uitsluiten.

BUITENLAND
Dries Mertens gaat dan mogelijk toch een nieuw contract tekenen bij SSC Napoli. Zo meldt Angelo Taglieri bij Radio Marte dat speler en club bijna een akkoord hebben gevonden omtrent een contractverlenging. Volgens de journalist wil de Rode Duivel dolgraag bij de Italiaanse topclub blijven, en is hij bereid om water bij de wijn te doen over de financiële details.

Erling Braut Haaland is een waar fenomeen en scoort nu ook aan de lopende band bij Borussia Dortmund. Maar mogelijk is zijn passage in de Bundesliga van korte duur. Zo zou Manchester City concrete interesse vertonen om de Noor aankomende zomer over te nemen met een bliksemtransfer, aldus het voetbalmedium 90Min. Bij de Engelse titelverdediger zou hij Sergio Agüero op termijn moeten vervangen als nieuwe aanvalsleider.

Volgens The Sun is een vertrek van Lionel Messi bij FC Barcelona niet langer uitgesloten. De Engelse krant weet dat de onderhandelingen tussen de Argentijn en de Catalaanse club bijzonder moeilijk verlopen, en dat Messi steeds meer denkt aan een vertrek. Manchester United zou de grootste kanshebber zijn in de strijd om Messi, al zou het met stadsgenoot City wel een te duchten concurrent krijgen.

Dayot Upamecano geniet de belangstelling van diverse Europese topclubs. De 21-jarige Franse verdediger maakt momenteel veel indruk bij RB Leipzig, wat onder meer FC Barcelona, Bayern München en Arsenal niet is ontgaan. In Leipzig heeft de centrale verdediger nog een contract tot medio 2021. Daarin zit een afkoopclausule van 65 miljoen euro, wat geen probleem moet vormen voor de kapitaalkrachtige geïnteresseerden.

Feyenoord moet er steeds meer rekening mee houden dat toptalent Orkun Kökcü na dit seizoen vertrekt. Na Arsenal zou ook stadsgenoot Chelsea zich willen versterken met de middenvelder, zo meldt de Turkse krant Milliyet. Chelsea zou de Feyenoorder hebben bestempeld als een speler met een groot potentieel.

LEES OOK: Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Dortmund?

Meest recent

'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

0
0
'Kompany inspireerde Bayern met deze speech tot comeback'

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

181
181
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

43
43
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

124
124
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

49
49
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

82
82
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

79
79
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

85
85
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

94
94
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

369
369
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

98
98
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

78
78
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

67
67
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

126
126
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

477
477
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

261
261
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

237
237
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

148
148
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

44
44
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

364
364
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

114
114
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

448
448
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

355
355
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

382
382

Meer sportnieuws