TRANSFERUURTJE: 'Club wil deal van 25 miljoen, bliksemtransfer Haaland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil deal van 25 miljoen, bliksemtransfer Haaland'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge neemt komende zomer allicht opnieuw afscheid van enkele sterkhouders, vooral Emmanuel Dennis lijkt in aanmerking te komen voor een nieuwe stap. Aan interesse alvast geen gebrek. Dennis werd eerder al gelinkt aan enkele Engelse middenmoters, volgens Het Laatste Nieuws schrijft dat nu ook Borussia Dortmund zich aan het front gemeld. Volgens de krant mikt Blauw-Zwart wel op zo'n 25 miljoen euro, een evenaring van het huidige transferrecord.

RSC Anderlecht heeft opnieuw twee spelers van de hand weten te doen. Zo gaat Kenny Saief de komende maanden aan de slag bij Legia Gdansk. De Poolse eersteklasser huurt Saief zonder aankoopoptie van Paars-Wit. Andy Najar is dan weer op weg naar de MLS. De Hondurese back, die door aanhoudend blessureleed niet langer in de plannen voorkwam, zou aan de slag gaan bij Los Angeles FC. Een bevestiging daarvan ontbreekt momenteel wel nog.

Standard zag de voorbije mercato's al een pak sterkhouders vertrekken en mogelijk is Samuel Bastien de volgende die aan dat lange lijstje zal worden toegevoegd. Volgens Het Laatste Nieuws wordt Bastien gevolgd door verschillende clubs uit de Serie A en ook vanuit andere buitenlandse competities heerst er belangstelling. De kans bestaat dus dat hij na het seizoen alweer vertrekt, al wil men uit de entourage van de 23-jarige middenvelder een verlengd verblijf ook niet uitsluiten.

BUITENLAND
Dries Mertens gaat dan mogelijk toch een nieuw contract tekenen bij SSC Napoli. Zo meldt Angelo Taglieri bij Radio Marte dat speler en club bijna een akkoord hebben gevonden omtrent een contractverlenging. Volgens de journalist wil de Rode Duivel dolgraag bij de Italiaanse topclub blijven, en is hij bereid om water bij de wijn te doen over de financiële details.

Erling Braut Haaland is een waar fenomeen en scoort nu ook aan de lopende band bij Borussia Dortmund. Maar mogelijk is zijn passage in de Bundesliga van korte duur. Zo zou Manchester City concrete interesse vertonen om de Noor aankomende zomer over te nemen met een bliksemtransfer, aldus het voetbalmedium 90Min. Bij de Engelse titelverdediger zou hij Sergio Agüero op termijn moeten vervangen als nieuwe aanvalsleider.

Volgens The Sun is een vertrek van Lionel Messi bij FC Barcelona niet langer uitgesloten. De Engelse krant weet dat de onderhandelingen tussen de Argentijn en de Catalaanse club bijzonder moeilijk verlopen, en dat Messi steeds meer denkt aan een vertrek. Manchester United zou de grootste kanshebber zijn in de strijd om Messi, al zou het met stadsgenoot City wel een te duchten concurrent krijgen.

Dayot Upamecano geniet de belangstelling van diverse Europese topclubs. De 21-jarige Franse verdediger maakt momenteel veel indruk bij RB Leipzig, wat onder meer FC Barcelona, Bayern München en Arsenal niet is ontgaan. In Leipzig heeft de centrale verdediger nog een contract tot medio 2021. Daarin zit een afkoopclausule van 65 miljoen euro, wat geen probleem moet vormen voor de kapitaalkrachtige geïnteresseerden.

Feyenoord moet er steeds meer rekening mee houden dat toptalent Orkun Kökcü na dit seizoen vertrekt. Na Arsenal zou ook stadsgenoot Chelsea zich willen versterken met de middenvelder, zo meldt de Turkse krant Milliyet. Chelsea zou de Feyenoorder hebben bestempeld als een speler met een groot potentieel.

LEES OOK: Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Dortmund?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

5
5
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

41
41
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

234
234
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

32
32
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

487
487
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

60
60
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

131
131
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

815
815
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

81
81
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

33
33
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

560
560
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

395
395
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1217
1217
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

368
368
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

202
202
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

498
498
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

336
336
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

877
877
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

647
647
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

107
107
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

625
625
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

408
408

Meer sportnieuws