TRANSFERUURTJE: 'Club wil deal van 25 miljoen, bliksemtransfer Haaland'

stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil deal van 25 miljoen, bliksemtransfer Haaland'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge neemt komende zomer allicht opnieuw afscheid van enkele sterkhouders, vooral Emmanuel Dennis lijkt in aanmerking te komen voor een nieuwe stap. Aan interesse alvast geen gebrek. Dennis werd eerder al gelinkt aan enkele Engelse middenmoters, volgens Het Laatste Nieuws schrijft dat nu ook Borussia Dortmund zich aan het front gemeld. Volgens de krant mikt Blauw-Zwart wel op zo'n 25 miljoen euro, een evenaring van het huidige transferrecord.

RSC Anderlecht heeft opnieuw twee spelers van de hand weten te doen. Zo gaat Kenny Saief de komende maanden aan de slag bij Legia Gdansk. De Poolse eersteklasser huurt Saief zonder aankoopoptie van Paars-Wit. Andy Najar is dan weer op weg naar de MLS. De Hondurese back, die door aanhoudend blessureleed niet langer in de plannen voorkwam, zou aan de slag gaan bij Los Angeles FC. Een bevestiging daarvan ontbreekt momenteel wel nog.

Standard zag de voorbije mercato's al een pak sterkhouders vertrekken en mogelijk is Samuel Bastien de volgende die aan dat lange lijstje zal worden toegevoegd. Volgens Het Laatste Nieuws wordt Bastien gevolgd door verschillende clubs uit de Serie A en ook vanuit andere buitenlandse competities heerst er belangstelling. De kans bestaat dus dat hij na het seizoen alweer vertrekt, al wil men uit de entourage van de 23-jarige middenvelder een verlengd verblijf ook niet uitsluiten.

BUITENLAND
Dries Mertens gaat dan mogelijk toch een nieuw contract tekenen bij SSC Napoli. Zo meldt Angelo Taglieri bij Radio Marte dat speler en club bijna een akkoord hebben gevonden omtrent een contractverlenging. Volgens de journalist wil de Rode Duivel dolgraag bij de Italiaanse topclub blijven, en is hij bereid om water bij de wijn te doen over de financiële details.

Erling Braut Haaland is een waar fenomeen en scoort nu ook aan de lopende band bij Borussia Dortmund. Maar mogelijk is zijn passage in de Bundesliga van korte duur. Zo zou Manchester City concrete interesse vertonen om de Noor aankomende zomer over te nemen met een bliksemtransfer, aldus het voetbalmedium 90Min. Bij de Engelse titelverdediger zou hij Sergio Agüero op termijn moeten vervangen als nieuwe aanvalsleider.

Volgens The Sun is een vertrek van Lionel Messi bij FC Barcelona niet langer uitgesloten. De Engelse krant weet dat de onderhandelingen tussen de Argentijn en de Catalaanse club bijzonder moeilijk verlopen, en dat Messi steeds meer denkt aan een vertrek. Manchester United zou de grootste kanshebber zijn in de strijd om Messi, al zou het met stadsgenoot City wel een te duchten concurrent krijgen.

Dayot Upamecano geniet de belangstelling van diverse Europese topclubs. De 21-jarige Franse verdediger maakt momenteel veel indruk bij RB Leipzig, wat onder meer FC Barcelona, Bayern München en Arsenal niet is ontgaan. In Leipzig heeft de centrale verdediger nog een contract tot medio 2021. Daarin zit een afkoopclausule van 65 miljoen euro, wat geen probleem moet vormen voor de kapitaalkrachtige geïnteresseerden.

Feyenoord moet er steeds meer rekening mee houden dat toptalent Orkun Kökcü na dit seizoen vertrekt. Na Arsenal zou ook stadsgenoot Chelsea zich willen versterken met de middenvelder, zo meldt de Turkse krant Milliyet. Chelsea zou de Feyenoorder hebben bestempeld als een speler met een groot potentieel.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Dortmund?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

6
6
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

47
47
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

395
395
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

85
85
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

375
375
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

30
30
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

374
374
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

208
208
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

221
221
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

115
115
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1169
1169
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

94
94
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

49
49
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

300
300
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

188
188
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

238
238
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

185
185
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

205
205
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

486
486
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

866
866
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

47
47
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

686
686
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

259
259
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

235
235

Meer sportnieuws