TRANSFERUURTJE: 'Club wil deal van 25 miljoen, bliksemtransfer Haaland'

429 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil deal van 25 miljoen, bliksemtransfer Haaland'

De wintermercato zit er inmiddels alweer op, maar in verschillende niet-Europese landen is de markt nog steeds geopend. Bovendien zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge neemt komende zomer allicht opnieuw afscheid van enkele sterkhouders, vooral Emmanuel Dennis lijkt in aanmerking te komen voor een nieuwe stap. Aan interesse alvast geen gebrek. Dennis werd eerder al gelinkt aan enkele Engelse middenmoters, volgens Het Laatste Nieuws schrijft dat nu ook Borussia Dortmund zich aan het front gemeld. Volgens de krant mikt Blauw-Zwart wel op zo'n 25 miljoen euro, een evenaring van het huidige transferrecord.

RSC Anderlecht heeft opnieuw twee spelers van de hand weten te doen. Zo gaat Kenny Saief de komende maanden aan de slag bij Legia Gdansk. De Poolse eersteklasser huurt Saief zonder aankoopoptie van Paars-Wit. Andy Najar is dan weer op weg naar de MLS. De Hondurese back, die door aanhoudend blessureleed niet langer in de plannen voorkwam, zou aan de slag gaan bij Los Angeles FC. Een bevestiging daarvan ontbreekt momenteel wel nog.

Standard zag de voorbije mercato's al een pak sterkhouders vertrekken en mogelijk is Samuel Bastien de volgende die aan dat lange lijstje zal worden toegevoegd. Volgens Het Laatste Nieuws wordt Bastien gevolgd door verschillende clubs uit de Serie A en ook vanuit andere buitenlandse competities heerst er belangstelling. De kans bestaat dus dat hij na het seizoen alweer vertrekt, al wil men uit de entourage van de 23-jarige middenvelder een verlengd verblijf ook niet uitsluiten.

BUITENLAND
Dries Mertens gaat dan mogelijk toch een nieuw contract tekenen bij SSC Napoli. Zo meldt Angelo Taglieri bij Radio Marte dat speler en club bijna een akkoord hebben gevonden omtrent een contractverlenging. Volgens de journalist wil de Rode Duivel dolgraag bij de Italiaanse topclub blijven, en is hij bereid om water bij de wijn te doen over de financiële details.

Erling Braut Haaland is een waar fenomeen en scoort nu ook aan de lopende band bij Borussia Dortmund. Maar mogelijk is zijn passage in de Bundesliga van korte duur. Zo zou Manchester City concrete interesse vertonen om de Noor aankomende zomer over te nemen met een bliksemtransfer, aldus het voetbalmedium 90Min. Bij de Engelse titelverdediger zou hij Sergio Agüero op termijn moeten vervangen als nieuwe aanvalsleider.

Volgens The Sun is een vertrek van Lionel Messi bij FC Barcelona niet langer uitgesloten. De Engelse krant weet dat de onderhandelingen tussen de Argentijn en de Catalaanse club bijzonder moeilijk verlopen, en dat Messi steeds meer denkt aan een vertrek. Manchester United zou de grootste kanshebber zijn in de strijd om Messi, al zou het met stadsgenoot City wel een te duchten concurrent krijgen.

Dayot Upamecano geniet de belangstelling van diverse Europese topclubs. De 21-jarige Franse verdediger maakt momenteel veel indruk bij RB Leipzig, wat onder meer FC Barcelona, Bayern München en Arsenal niet is ontgaan. In Leipzig heeft de centrale verdediger nog een contract tot medio 2021. Daarin zit een afkoopclausule van 65 miljoen euro, wat geen probleem moet vormen voor de kapitaalkrachtige geïnteresseerden.

Feyenoord moet er steeds meer rekening mee houden dat toptalent Orkun Kökcü na dit seizoen vertrekt. Na Arsenal zou ook stadsgenoot Chelsea zich willen versterken met de middenvelder, zo meldt de Turkse krant Milliyet. Chelsea zou de Feyenoorder hebben bestempeld als een speler met een groot potentieel.

LEES OOK: Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Denkt u dat Dennis een basisspeler zou zijn bij het huidige Dortmund?

Meest recent

'Kompany genadeloos: 100M-transferbom bij PSG'

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

6
6
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

49
49
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

14
14
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

69
69
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

36
36
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

256
256
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

192
192
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

448
448
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

393
393
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

229
229
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

318
318
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

214
214
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

265
265
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

161
161
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

522
522
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

213
213
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

341
341
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

394
394
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

292
292
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

336
336
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

99
99
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

189
189
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

113
113
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

404
404

Meer sportnieuws