'Drie Europese grootmachten gooien Meunier reddingsboei'

door
'Drie Europese grootmachten gooien Meunier reddingsboei'

Voor heel wat Rode Duivels is het nog een vraagteken waar hun toekomst volgend seizoen ligt, en daar hoort ook Thomas Meunier bij. De rechtsachter ziet zijn overeenkomst bij Paris Saint-Germain in juni aflopen. Hij gaf de voorbije maanden al meermaals aan dat hij staat te popelen om bij te tekenen, maar desondanks wacht hij nog steeds tevergeefs op een voorstel.

En volgens Paris United ziet het er allesbehalve goed uit voor onze landgenoot. Vanuit het clubbestuur blijft het voorlopig windstil. Meunier zou wel al te horen gekregen hebben dat als er een voorstel komt, het te nemen of te laten zal zijn. Bovendien zou PSG niet van plan zijn om het contract van Meunier op te waarderen, hij kan hoogstens bijtekenen aan dezelfde voorwaarden.


Dat zou het kamp van Meunier begrijpelijkerwijs niet zinnen, want zijn status in de voetbalwereld is toch flink gestegen in vergelijking met vier jaar geleden, toen hij overkwam van Club Brugge. De 28-jarige lijkt dan ook te zullen moeten kiezen tussen een nieuw contract tekenen waaruit toch weinig waardering en vertrouwen uit spreekt, of transfervrij vertrekken. Die laatste optie lijkt momenteel het meest waarschijnlijk.

UPDATE 07/02

Het wordt nog even afwachten wat het lot zal worden van Thomas Meunier, maar wanhopen lijkt hij alvast niet te moeten doen. Een contractverlenging bij PSG kan nog altijd, en moest dat er niet van komen, staan er naar verluidt al enkele andere grootmachten klaar om hem op te pikken. Want zo meldt Tuttomercatoweb dat zowel Bayern Munchen, Inter Milaan als Juventus hem nog steeds volgen. Zij zouden er ook effectief aan denken om hem op het eind van dit seizoen gratis op te pikken. Vooral die laatste club staat bekend voor zulke ‘deals’.

LEES OOK: ‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Welke club zou hij dan moeten kiezen?

Meest recent

'Spraakmakende terugkeer Ronaldo in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

15
15
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

58
58
Ruben Van Gucht in totale shock na 'Tinder-schandaal'

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

7
7
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

21
21
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

213
213
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

123
123
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

159
159
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

50
50
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

209
209
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

89
89
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

88
88
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

115
115
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

340
340
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

94
94
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

451
451
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

261
261
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

71
71
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

210
210
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

471
471
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

574
574
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

74
74
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

80
80

Meer sportnieuws