Van kwaad naar erger bij Lokeren: supporters zeggen vertrouwen op

door
Van kwaad naar erger bij Lokeren: supporters zeggen vertrouwen op

Het rampseizoen van KSC Lokeren lijkt steeds erger geworden. De Waaslanders werden afgelopen zomer overgenomen door voormalig spelersmakelaar Louis De Vries, maar sindsdien wordt de club vooral gekenmerkt door sportieve malaise en financiële tegenvallers. De supporters hebben er hun buik meer dan vol van.


Zo werd het vertrouwen in de clubleiding nu ook officieel opgezegd. Normaal gezien stond donderdagavond een onderhoud tussen vertegenwoordigers van de supportersclubs en leden van het bestuur op het programma. Maar dat werd eenzijdig geannuleerd door de aanhangers. "De belangrijkste reden daarvoor is dat ons vertrouwen naar het bestuur momenteel weg is. Als geëngageerde en geconnecteerde supporters zijn we goed geplaatst om bij verschillende groepen gelijkaardige signalen op te vangen. We merken dat dit dus niet enkel en alleen voor veel supporters geldt, maar ook voor zakelijke partners, voor medewerkers van de jeugdwerking, ouders van jeugdspelers, het stadsbestuur en ook voor veel (vrijwillige) medewerkers", klinkt het in een open brief.

De supporters voelen bovendien een wantrouwen vanuit de clubleiding toe. Maar men krijgt wel een kans gegund om de band weer te herstellen. "Er branden vele pertinente vragen op onze lippen, maar voorlopig stellen we er maar één heel duidelijke: hoe gaan jullie het vertrouwen weer opbouwen tussen alle stakeholders? Wat gaan jullie concreet ondernemen zodat het vertrouwen opnieuw kan groeien? Wij hopen dan ook een antwoord te krijgen op deze vraag en willen daarover voor 15 februari met de voorzitter en de bestuurders in dialoog gaan tijdens een nieuw overleg."

LEES OOK: Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

Ziet u de situatie bij Lokeren nog keren dit seizoen?

Meest recent

Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

19
19
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

94
94
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

46
46
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

67
67
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

183
183
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

126
126
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

47
47
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

276
276
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

218
218
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

111
111
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

382
382
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

84
84
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

753
753
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

259
259
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

203
203
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

158
158
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

346
346
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

130
130
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

123
123
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

81
81
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

408
408
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

86
86
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

280
280
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

108
108

Meer sportnieuws