Anderlecht hult zich in mysterie over vertrek Davies

door
Anderlecht hult zich in mysterie over vertrek Davies

Anderlecht zal nu ook afscheid nemen van Simon Davies. Dat laat Het Laatste Nieuws weten. Waarom de Welshmen plots zou vertrekken bij Paars-Wit, is niet geweten, maar het zouden persoonlijke redenen betreffen.

Simon Davies werd afgelopen zomer naar de club gehaald door Vincent Kompany. Davies was zijn assistent, maar fungeerde eigenlijk als T1 op wedstrijddagen, daar Kompany niet over de nodige diploma's beschikt om te coachen vanop de bank. Een groot succes werd dat echter niet, en Davies was in principe nooit meer dan een hulpje van Kompany.

Zijn rol werd nog kleiner, wanneer Frank Vercauteren arriveerde als duidelijke hoofdcoach. Zijn rol beperkte zich in principe tot een veldtrainer, en werd de Welshman nog minder belangrijk. Desondanks zijn kleiner geworden rol, werd hij niet ontslagen door Anderlecht. De club maakte immers zelf bekend dat hij vertrekt om privé-redenen.

UPDATE 10u10

Anderlecht maakte dus ook zelf bekend dat Simon Davies zal vertrekken, en bedanken ze hem voor zijn inspanningen op de officiële clubwebsite: “RSC Anderlecht wil Simon bedanken voor zijn toewijding, loyauteit en enorme inspanningen die hij voor de club heeft geleverd.”

“Hij werkte uitstekend samen met de volledige staf, eerst als coach, daarna als uitstekende veldtrainer. Davies lag ook als mens bijzonder goed bij alle departementen van de club. RSC Anderlecht wenst Simon alle geluk en succes toe in de toekomst.”

Over het hoe en waarom Davies vertrekt, wil Paars-Wit echter niet uitweiden: “Net omwille van de privé-redenen van dit afscheid zullen Simon Davies noch de club verder communiceren over deze beslissing.” 

Bij persverantwoordelijke David Steegen klinkt het in Bruzz Magazine dat ze het momenteel zélf niet eens weten: "Intern wordt er discreet omgegaan met het nieuws. Ook wij weten niet precies om welke reden hij vertrekt", geeft Steegen namelijk te kennen.

LEES OOK: Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Zouden ze het zelf weten waarom?

Meest recent

Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

8
8
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

42
42
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

59
59
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

22
22
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

25
25
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

52
52
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

381
381
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

75
75
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

85
85
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

94
94
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

144
144
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

33
33
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

222
222
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

58
58
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

57
57
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

226
226
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

86
86
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

47
47
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

66
66
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

99
99
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

141
141
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

124
124
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

355
355
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

182
182
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

400
400

Meer sportnieuws