Vossen helpt Essevee een handje bij monsterzege tegen Waasland-Beveren

380
Vossen helpt Essevee een handje bij monsterzege tegen Waasland-Beveren

Francky Dury en Zulte Waregem hebben vanavond een hulpeloos Waasland-Beveren door de gehaktmolen gehaald. De bezoekers leken al vroegtijdig in vakantiemodus te zitten en speelden negentig minuten lang eersteklassevoetbal onwaardig.

Zulte Waregem behield nog steeds een kans op Play-Off I maar moest daarvoor vanavond wel absoluut de maat nemen van Waasland-Beveren. De Waaslanders konden dan weer bevrijd spelen na de nieuwe nederlaag van Cercle gisterenavond. Bij Essevee stond Jelle Vossen meteen aan de aftrap. Bij de bezoekers was er een basisplaats voor Verreth, Koita en Jackers.
Essevee maakt snel korte metten met Waaslanders
De thuisploeg was dominant in het eerste kwartier en Berahino maakte er al snel 1-0 van na een fout van doelman Jackers. Toen Sissako even later door Schryvers onderuit werd gehaald in de zestien meter mocht De Fauw er vanaf elf meter 2-0 van maken. Halfweg de eerste helft leek de wedstrijd al gespeeld. De bezoekers slaagden er nauwelijks in om een kans bij elkaar te voetballen, enkel een schotje van Koita was het vermelden waard. Zulte Waregem van zijn kant nam wat gas terug en consolideerde de voorsprong, op slag van rust maakte ook Jelle Vossen zijn eerste voor Zulte Waregem door een voorzet in één tijd voorbij Jackers te vlammen: 3-0.

Na een prima eerste halfuur staat Zulte Waregem op een dubbele voorsprong.
Zulte Waregem lijkt volledig klaar voor clash met Club Brugge
Na een stevige preek van coach Mercier en door twee verse krachten kwam Waasland-Beveren iets beter uit de kleedkamer. Koita zorgde voor het eerste gevaar met een vallend schot dat een metertje over de kooi van Bossut vloog. Iets voorbij het uur kwam ook de thuisploeg terug tot leven en Vossen maakte met een fraaie kopbal de 4-0, wat een debuut voor de huurling van Club Brugge. De bezoekers kregen tussendoor zeker ook wat kansen maar moesten de kelk tot op de bodem ledigen toen doelman Jackers te onstuimig uitkwam en een tweede strafschop veroorzaakte. Bruno bedankte door vanaf elf meter de forfaitcijfers op het bord te plaatsen. Het werd zo uiteindelijk een zeer pijnlijke avond voor Waasland-Beveren, dat nog ontsnapte aan zwaardere cijfers.
Scoreverloop:
1-0 (16') Berahino, 2-0 (21') De Fauw (p), 3-0 (43') Vossen, 4-0 (65') Vossen, 5-0 (79') Bruno (p)

LEES OOK: Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Haalt Essevee de bekerfinale?

Meest recent

Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

3
3
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

6
6
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

15
15
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

26
26
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

34
34
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

42
42
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

73
73
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

193
193
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

52
52
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

121
121
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

101
101
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

366
366
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

151
151
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

216
216
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

104
104
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

398
398
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

158
158
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

327
327
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

231
231
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

190
190
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

160
160
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

135
135
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

230
230
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

312
312
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

111
111

Meer sportnieuws