Vossen helpt Essevee een handje bij monsterzege tegen Waasland-Beveren

380 stemmen
Vossen helpt Essevee een handje bij monsterzege tegen Waasland-Beveren

Francky Dury en Zulte Waregem hebben vanavond een hulpeloos Waasland-Beveren door de gehaktmolen gehaald. De bezoekers leken al vroegtijdig in vakantiemodus te zitten en speelden negentig minuten lang eersteklassevoetbal onwaardig.

Zulte Waregem behield nog steeds een kans op Play-Off I maar moest daarvoor vanavond wel absoluut de maat nemen van Waasland-Beveren. De Waaslanders konden dan weer bevrijd spelen na de nieuwe nederlaag van Cercle gisterenavond. Bij Essevee stond Jelle Vossen meteen aan de aftrap. Bij de bezoekers was er een basisplaats voor Verreth, Koita en Jackers.
Essevee maakt snel korte metten met Waaslanders
De thuisploeg was dominant in het eerste kwartier en Berahino maakte er al snel 1-0 van na een fout van doelman Jackers. Toen Sissako even later door Schryvers onderuit werd gehaald in de zestien meter mocht De Fauw er vanaf elf meter 2-0 van maken. Halfweg de eerste helft leek de wedstrijd al gespeeld. De bezoekers slaagden er nauwelijks in om een kans bij elkaar te voetballen, enkel een schotje van Koita was het vermelden waard. Zulte Waregem van zijn kant nam wat gas terug en consolideerde de voorsprong, op slag van rust maakte ook Jelle Vossen zijn eerste voor Zulte Waregem door een voorzet in één tijd voorbij Jackers te vlammen: 3-0.

Na een prima eerste halfuur staat Zulte Waregem op een dubbele voorsprong.
Zulte Waregem lijkt volledig klaar voor clash met Club Brugge
Na een stevige preek van coach Mercier en door twee verse krachten kwam Waasland-Beveren iets beter uit de kleedkamer. Koita zorgde voor het eerste gevaar met een vallend schot dat een metertje over de kooi van Bossut vloog. Iets voorbij het uur kwam ook de thuisploeg terug tot leven en Vossen maakte met een fraaie kopbal de 4-0, wat een debuut voor de huurling van Club Brugge. De bezoekers kregen tussendoor zeker ook wat kansen maar moesten de kelk tot op de bodem ledigen toen doelman Jackers te onstuimig uitkwam en een tweede strafschop veroorzaakte. Bruno bedankte door vanaf elf meter de forfaitcijfers op het bord te plaatsen. Het werd zo uiteindelijk een zeer pijnlijke avond voor Waasland-Beveren, dat nog ontsnapte aan zwaardere cijfers.
Scoreverloop:
1-0 (16') Berahino, 2-0 (21') De Fauw (p), 3-0 (43') Vossen, 4-0 (65') Vossen, 5-0 (79') Bruno (p)

🚀

Haalt Essevee de bekerfinale?

Meest recent

Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

1
1
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

26
26
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

88
88
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

284
284
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

85
85
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

64
64
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

38
38
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

255
255
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

248
248
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

633
633
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

135
135
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

20
20
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

425
425
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

129
129
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

146
146
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

667
667
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

775
775
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

345
345
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

401
401
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

100
100
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

175
175
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

243
243
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

177
177
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

93
93

Meer sportnieuws