'Transfer bijna rond: Club betaalt stevig voor Krmencik'

2679 stemmen
'Transfer bijna rond: Club betaalt stevig voor Krmencik'

Club Brugge heeft de piste van Adolfo Gaich definitief verlaten en lijkt een alternatief te hebben gevonden. Viktoria Plzen maakte immers bekend dat Michael Krmencik naar Brugge afzakt om zijn medische testen af te werken. Beide ploegen zouden bijna rond zijn over de voorwaarden.


Krmencik is een 26-jarige aanvaller die dit seizoen goed was voor 10 goals en 1 assist in 20 competitie-wedstrijden. De international, die 8 keer scoorde in 23 interlands, staat al jaren op de shortlist van Club Brugge. Vorige winter ging een transfer naar Jan Breydel niet door wegens een zware blessure bij de spits. Maar nu zou het dus wel tot een overgang komen.

UPDATE 20u45
Voorlopig kondigde Club Brugge de komst van Krmencik nog niet officieel aan, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn. De Tsjech zou inmiddels al op Belgische bodem vertoeven en legt normaal gezien snel zijn medische proeven af. Volgens La Dernière Heure zou Blauw-Zwart met deze transfer onder meer het Italiaanse Genoa aftroeven.

Om dat te doen moeten de Bruggelingen wel stevig in de buidel tasten. Volgens de Waalse krant zou de transfersom om en bij de 6 miljoen euro bedragen. Dat is aanzienlijk minder dan de bedragen die in de soap rond Gaich werden genoemd, maar de kans om Krmencik met een flinke meerwaarde door te verkopen is ook veel kleiner.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

Had Club echt nood aan een extra spits?

Meest recent

Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

15
15
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

33
33
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

39
39
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

127
127
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

201
201
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

218
218
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

152
152
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

277
277
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

114
114
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

541
541
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

76
76
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

56
56
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

329
329
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

56
56
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

132
132
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

93
93
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

123
123
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

174
174
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

215
215
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

549
549
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

263
263
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

991
991
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18

Meer sportnieuws