'Wijnaldum zet deur open voor verrassend vertrek bij Liverpool'

door
'Wijnaldum zet deur open voor verrassend vertrek bij Liverpool'

Georginio Wijnaldum is ook dit seizoen één van de vaste steunpilaren bij Liverpool FC. Maar ondanks de huidige successen met zijn huidige club, sluit de Nederlandse internationale niet uit dat hij na het seizoen vertrekt. Zo kopt The Sun dat de deur voor een transfer openstaat.


De middenvelder is een belangrijke pion bij de Champions League-winnaar en Premier League-koploper, maar lijkt een transfer dus niet helemaal uit te sluiten. Volgend seizoen loopt zijn contract immers af en van een nieuwe overeenkomst is momenteel nog geen sprake. "Wat ik zou willen? Dat is lastig om te zeggen. Het ligt er aan wat de club wil, en wat de situatie op dat moment is", klinkt het.

Maar de kans dat hij gewoon bij de Reds blijft, is op dit moment nog steeds het grootste. "We gaan het zien. Anfield voelt als thuis en ik focus me gewoon op het tot een goed einde brengen van het huidige seizoen. Dat is het enige waar ik nu aan denk", aldus Wijnaldum tot slot.

LEES OOK: 'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Zou Wijnaldum een basisspeler zijn bij de huidige Rode Duivels?

Meest recent

'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

56
56
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

27
27
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

75
75
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

170
170
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

255
255
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

231
231
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

281
281
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

230
230
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

272
272
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

70
70
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

303
303
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

239
239
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

268
268
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

186
186
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

344
344
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

142
142
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

107
107
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

177
177
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

290
290
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

569
569
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

545
545
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

52
52
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

318
318
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

261
261
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

81
81

Meer sportnieuws