Slecht nieuws voor Cercle: "Doen denken aan het OHL van enkele jaren geleden"

513 stemmen
Slecht nieuws voor Cercle:

Cercle Brugge had zondag een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om het behoud, maar in de laatste drie minuten gaf het een voorsprong tegen Anderlecht nog volledig weg. Het ging uiteindelijk volledig onverdiend met 1-2 de boot in en blijft zo laatste met zeven punten minder dan KV Oostende. Peter Vandenbempt ziet het niet al te rooskleurig in voor de Bruggelingen.


"Een hele wedstrijd hebben ze kansen gehad en ze zouden oververdiend gewonnen hebben, maar toch hebben ze opnieuw verloren, opnieuw door individuele fouten. Dat komt altijd terug in het slot van een wedstrijd. Het is al de 6e keer dit seizoen dat Cercle een resultaat uit handen geeft in die laatste paar minuten: dat is 10 punten kwijt", legt hij uit aan Sporza.

"Okay, ze hebben er zelf ook 4 gewonnen in de slotfase, maar dat maakt nog altijd 6 punten. Ik hoef niemand uit te leggen waar Cerce met die extra punten zou staan. Voor de 7e keer in 9 nederlagen onder Bernd Storck verliest Cercle met slechts één doelpuntje verschil. Het doet mij almaar meer denken aan het OH Leuven van enkele jaren geleden dat onder Emilio Ferrera zeer aantrekkelijk en spectaculair voetbal bracht, maar er toch uitgevallen is."

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Zal Cercle zich nog redden?

Meest recent

'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

7
7
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

23
23
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

29
29
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

216
216
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

44
44
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

31
31
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

422
422
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

500
500
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

71
71
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

144
144
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

16
16
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

260
260
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

163
163
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

98
98
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

154
154
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

318
318
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

277
277
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

113
113
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

441
441
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

746
746
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

143
143
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

341
341
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

174
174
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

90
90

Meer sportnieuws