Slecht nieuws voor Cercle: "Doen denken aan het OHL van enkele jaren geleden"

door
Slecht nieuws voor Cercle:

Cercle Brugge had zondag een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om het behoud, maar in de laatste drie minuten gaf het een voorsprong tegen Anderlecht nog volledig weg. Het ging uiteindelijk volledig onverdiend met 1-2 de boot in en blijft zo laatste met zeven punten minder dan KV Oostende. Peter Vandenbempt ziet het niet al te rooskleurig in voor de Bruggelingen.


"Een hele wedstrijd hebben ze kansen gehad en ze zouden oververdiend gewonnen hebben, maar toch hebben ze opnieuw verloren, opnieuw door individuele fouten. Dat komt altijd terug in het slot van een wedstrijd. Het is al de 6e keer dit seizoen dat Cercle een resultaat uit handen geeft in die laatste paar minuten: dat is 10 punten kwijt", legt hij uit aan Sporza.

"Okay, ze hebben er zelf ook 4 gewonnen in de slotfase, maar dat maakt nog altijd 6 punten. Ik hoef niemand uit te leggen waar Cerce met die extra punten zou staan. Voor de 7e keer in 9 nederlagen onder Bernd Storck verliest Cercle met slechts één doelpuntje verschil. Het doet mij almaar meer denken aan het OH Leuven van enkele jaren geleden dat onder Emilio Ferrera zeer aantrekkelijk en spectaculair voetbal bracht, maar er toch uitgevallen is."

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Zal Cercle zich nog redden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

53
53
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

75
75
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

167
167
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

85
85
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

45
45
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

34
34
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

191
191
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

348
348
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

203
203
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

122
122
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

348
348
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

186
186
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

353
353
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

158
158
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

89
89
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

632
632
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

307
307
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

721
721
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

490
490
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

304
304
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

188
188
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

155
155
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

121
121
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

108
108
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73

Meer sportnieuws