Transferwaarschuwing Club Brugge: "Kan voor wrevel zorgen"

958 stemmen
Transferwaarschuwing Club Brugge:

Met nog een kleine week voor het sluiten van de transfermarkt is het bij Club Brugge nog steeds wachten op de eerste rechtstreekse versterking van de huidige mercato. Nochtans maakt de leider in de Jupiler Pro League nadrukkelijk werk van een nieuwe targetspits. Maar niet iedereen vindt dat een goed idee.


Tom De Sutter bijvoorbeeld, is van mening dat zijn ex-club géén nieuwe spits moet halen deze winter. Volgens hem is dat geen sportieve noodzaak en zou dat het evenwicht binnen binnen de kern kunnen verstoren. "Een spits bijhalen voor de rest van het seizoen is niet aan de orde. Club heeft niet de pure targetspits of doelpuntenmaker lopen, maar dat hoeft niet per se in het systeem van Clement. Een spits bijhalen, kan bovendien ook voor wrevel zorgen", vertelt hij bij Het Laatste Nieuws.

Volgens Willy Wellens, die begin jaren '80 aan de lopende band scoorde voor Club, heeft Blauw-Zwart wél zo'n type nodig. Maar hij stelt dat ze beter wachten tot komende zomer. "Alleen als het er echt 'boenk' op is, moet Club nu nog een spits halen. Het slaagpercentage moet hoog liggen, anders moet je het niet doen. Dan kan Club beter uitkijken naar volgend seizoen, want uiteindelijk zullen ze toch zo iemand nodig hebben. Er lopen heel veel spitsen rond, de ene nog sneller dan de andere. Maar een sterke beer die ook nog vlot scoort, dat missen ze."

LEES OOK: 'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Heeft Club deze winter absoluut een nieuwe spits nodig?

Meest recent

'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

4
4
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

51
51
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

51
51
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

427
427
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

465
465
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

61
61
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

586
586
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

237
237
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

97
97
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

814
814
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

784
784
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

143
143
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

301
301
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

136
136
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

589
589
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

199
199
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

140
140
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

863
863
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

363
363
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

766
766
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

613
613
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

909
909
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

72
72
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

248
248
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

176
176

Meer sportnieuws