Firmino bezorgt Liverpool ultieme zege bij Wolves en Dendoncker

door
Firmino bezorgt Liverpool ultieme zege bij Wolves en Dendoncker

Liverpool blijft maar winnen in de Engelse Premier League. Ook het zware uitduel bij Wolverhampton Wanderers kon de ploeg van Jürgen Klopp niet op de knieën dwingen: 1-2.

Liverpool had slechts acht minuten nodig om de ban te breken op Molineux. Jordan Henderson kopte raak uit een hoekschop van Trent Alexander-Arnold: 0-1. Toch kreeg de lijstaanvoerder te maken met tegenspoed. Sadio Mané viel na ruim een half uur spelen geblesseerd uit en Raúl Jiménez zorgde kort na de theepauze voor de gelijkmaker.

Wolverhampton maakte dit seizoen al een goede indruk op Anfield en herhaalde dat in eigen huis. Doelman Alisson Becker onderscheidde zich in de tweede helft op schoten van Adama Traoré en Jiménez. Een eerste nederlaag werd daarmee voorkomen, maar voor de tweede keer dit seizoen leek een gelijkspel aanstaande.

Leek, want zoals wel vaker dit seizoen sloeg Liverpool in de slotfase toe. Tegen de verhouding in zorgde Roberto Firmino voor de 1-2. Liverpool staat nu dus weer zestien punten los van de nummer twee Manchester City en dat met een duel tegoed. The Reds zijn dit seizoen zo ook nog steeds ongeslagen.

Scoreverloop:
0-1 (8') Jordan Henderson
1-1 (51') Raúl Jiménez
1-2 (84') Roberto Firmino

LEES OOK: Man Utd kraait victorie en duwt Liverpool in een crisis

Zal Liverpool nog een wedstrijd verliezen dit seizoen?

Meest recent

'Club Brugge doet gek: stormt door voor transferstunt'

Club Brugge zet vol door voor een explosieve flankspeler — zelfs na een eerste mislukte ...

56
56
Bekergooier Standard-Antwerp gevat: heftige details bekend

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League zit erop ... op een achttal minuten na. Maandag wordt ...

81
81
'Bayern-Club Brugge: grote schok in basisploeg Hayen'

De derde speeldag van de League Phase in de Champions League staat voor de deur en daarin moet Club ...

99
99
Anderlecht bestolen op Stayen? Ex-ref klaar en duidelijk

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd om zijn seizoen te hervatten met een overwinning. Zondagavond ...

338
338
Vrancken: "Als er één ploeg verdiende te winnen..."

STVV blijft netjes meedraaien in de top zes en liet zondag nog eens zien dat het daar momenteel ...

114
114
Triest incident in 1B: "Deze feiten zijn onaanvaardbaar"

Zondag stonden er nog twee wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. De confrontatie ...

163
163
Milan grijpt macht in Serie A, Mbappé verlost Real

Zondagavond werden ook in het buitenland nog enkele wedstrijden afgewerkt. Real Madrid boekte in La ...

52
52
Leko haalt snoeihard uit: "Zoek een put en schaam je diep"

Met een twaalf op vijftien had AA Gent voor de interlandbreak een stevige opmars gemaakt. Velen ...

152
152
Tieners maken indruk bij Anderlecht: "'t Is koekenbak"

Anderlecht liet zondag nog maar eens punten liggen, want deze keer moest het vrede nemen met een ...

200
200
Manchester nu al wild van Lammens: "Winnen dankzij hem"

Senne Lammens heeft een geweldige start genomen bij Manchester United. Sinds de Rode Duivel in het ...

226
226
Groot onbegrip bij Anderlecht: "Héél rare beslissing"

Anderlecht heeft zondag nog maar eens punten laten liggen. Het moest op Stayen vrede nemen met een ...

318
318
Essevee stunt en geeft AA Gent een pak voor de broek

Zulte Waregem heeft in de slotmatch van de elfde speeldag voor een stunt van formaat gezorgd. De ...

124
124
De Cat doorbreekt de stilte: "Of ik meega naar het WK U17?"

STVV en RSC Anderlecht zorgden voor een aangename wedstrijd in Limburg. De partij eindigde op een ...

287
287
STVV bezorgt wisselvallig Anderlecht serieuze domper

Om 18u30 stond de altijd interessante partij tussen STVV en RSC Anderlecht op het programma. Het ...

117
117
Cercle Brugge likt zijn wonden: Cinel bant de paniek

Cercle Brugge speelde zeker geen onaardige partij tegen KRC Genk. Het werd 2-2 tegen de Limburgers, ...

114
114
Eén groot probleem bij KRC Genk: "Voor een topclub..."

Na twee overwinningen op rij leed KRC Genk puntenverlies tegen Cercle Brugge. Het werd 2-2 in het ...

249
249
Man Utd kraait victorie en duwt Liverpool in een crisis

Om 17u30 stond de Engelse klassieker tussen Liverpool en Manchester United op het programma. Het ...

139
139
Twee RSCA-spelers blinken uit: "50 miljoen euro!"

STVV en RSC Anderlecht hebben de eerste 45 minuten afgewerkt. Het werd een interessante eerste ...

316
316
'Club de waanzin voorbij: recordtransfer van 50 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen zowat alle grote transferrecords in het Belgische clubvoetbal ...

590
590
Fink scherp voor spelersgroep: "Dat kan niet!"

Met twee opeenvolgende competitiezeges op zak, ging KRC Genk zondagmiddag op bezoek bij Cercle ...

306
306
United-fans volledig wild na actie Lammens op Liverpool

In de Engelse Premier League was het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de clash tussen ...

538
538
KVM voorlopig derde: eerste thuisgoal magere troost Dender

KV Mechelen heeft zondagnamiddag beslag gelegd op een voorlopige derde plaats in de Jupiler Pro ...

76
76
STVV-Anderlecht: Hasi dropt grote verrassing in basisploeg

RSC Anderlecht wil zondag zijn eerste zege op verplaatsing pakken sinds 17 augustus. Dat wordt ...

230
230
Nederlands voetbal in shock: Drenthe getroffen door herseninfarct

Het Nederlandse voetbal werd zondag opgeschrikt voor heftig nieuws omtrent Royston Drenthe. De ...

91
91
Extra opdoffer Antwerp: sanctie dreigt na fiasco in Luik

Antwerp FC moet maandagnamiddag naar Luik afzakken voor de resterende minuten van het duel tegen ...

363
363

Meer sportnieuws