Deschacht prikt: "Ruudje is niet veel aan de bal geweest"

1234 stemmen
Deschacht prikt:

In de halve finales van de Croky Cup werd Zulte Waregem op voorhand bestempeld als een vogel voor de kat tegen Club Brugge. Maar Essevee heeft er voor gezorgd dat we nog een erg spannende terugwedstrijd krijgen. Zo hield het Blauw-Zwart woensdag op een 1-1-gelijkspel, mede dankzij een flinke blunder van Simon Mignolet.


Al had Zulte Waregem natuurlijk zelf ook zijn verdiensten aan dit knappe resultaat. Defensief hield de ploeg bijvoorbeeld goed stand, Olivier Deschacht wreef zich achteraf dan ook in de handen. "We hebben goed verdedigd. En Ruudje (Vormer) is niet veel aan de bal geweest. Dat was de bedoeling. We hebben positief gespeeld en we hebben geen muur gezet. Club heeft niet veel kansen gehad", prikte de routinier bij Sporza.

De leider in de Jupiler Pro League was over de hele wedstrijd gezien wel de betere ploeg. Maar Deschacht vond dat zijn team zeker niet overklast werd. "Het is niet dat Club 10 kansen gehad heeft, hé. En zij hebben ook een cadeautje gehad, want bij dat doelpunt vond ik het een fout op Walsh", aldus Deschacht, die zich wel aan een zware terugwedstrijd verwacht. "Op verplaatsing is Club Brugge even sterk. Kijk maar naar de match op Anderlecht. We zullen het misschien nog moeilijker krijgen. Het blijft een fantastische ploeg. Je moet perfect spelen tegen hen."

LEES OOK: Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Wie vond u de beste wedstrijd spelen?

Meest recent

Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

2
2
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

83
83
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

41
41
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

55
55
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

120
120
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

147
147
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

161
161
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

57
57
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

130
130
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

283
283
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

340
340
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

77
77
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

532
532
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

71
71
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

419
419
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

615
615
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

238
238
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

296
296
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

98
98
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

903
903
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

486
486
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

149
149
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

450
450
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

598
598
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

81
81

Meer sportnieuws