TRANSFERUURTJE 1/2: Veel beweging bij Genk, Januzaj kan naar Serie A

472 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: Veel beweging bij Genk, Januzaj kan naar Serie A

De winterse transfermarkt draait op volle toeren en er mag nog heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Standard gaat nog een uitgaande transfer afronden. William Balikwisha gaat wellicht uitgeleend worden aan MVV, nadat hij dit seizoen bij Cercle Brugge niet aan spelen toekwam. Standard heeft een goede band met de club uit Maastricht en leende er al meerdere spelers aan uit.


KRC Genk wil een nieuwe doelman en de club denkt aan Frank Boeckx en ook Alex Craninkx werd genoemd. Die laatste gaf aan dat hij nog niets hoorde. Genk is ook bezig met de zomermercato en het wil een uitgeleende speler een nieuwe kans geven. Amine Khammas is einde contact en speelt op huurbasis voor Lommel SK, waar hij het goed doet. Genk wil zijn contract openbreken, AA Gent en Antwerp liggen op de loer. Joachim Maehle, genoemd bij Valencia, vertrekt deze maand niet.

Beerschot zal deze maand geen spelers laten gaan, maar er is wel interesse in een aantal pionnen. Yan Vorogovskyi (genoemd bij Genk), Raphal Holzhauser, Rédi Halaimia (Frankrijk) en Joren Dom( Nederland) genieten interesse.


BUITENLAND

Guillaume Gillet is einde contract bij de Franse tweedeklasser RC Lens. De ex-speler van AA Gent en RSC Anderlecht wil graag blijven, maar zijn focus ligt vooral op promotie naar de Ligue I. Gillet speelde in het verleden al voor FC Nantes, Bastia en Olympiakos.


Adnan Januzaj is geen certitude bij Real Sociedad en daardoor komt zijn EK in het gevaar. Dirk De Vries, de makelaar van de ex-speler van Manchester United, geeft aan dat AS Roma wel interesse heeft. Het valt af te wachten of Roma echt gaat doorduwen voor de linkspoot.


Everton haalde in de zomer Moise Kean weg hij Juventus, maar dat was nog geen groot succes. The Toffees zouden nu weer willen gaan shoppen in Turijn. Carlo Ancelotti hoopt met zijn goede contacten Emre Can weg te plukken bij zijn voormalige werkgever.

LEES OOK: Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

🚀

Zal Genk een Belgische doelman strikken?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

39
39
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

62
62
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

17
17
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

127
127
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

87
87
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

229
229
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

413
413
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

367
367
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

297
297
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

664
664
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

123
123
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

102
102
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

203
203
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

92
92
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

181
181
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

99
99
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

720
720
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

216
216

Meer sportnieuws