L'Equipe: 'Club Brugge ziet bod op spits geweigerd worden'

667
L'Equipe: 'Club Brugge ziet bod op spits geweigerd worden'

Anderlecht viel op het gala van de Gouden Schoen voor het grootste deel buiten de prijzen, met uitzondering van Belofte van het Jaar Yari Verschaeren. Logisch ook gezien de zwakke resultaten in het Lotto Park. Er wordt dan ook gehoopt op de nodige versterking tijdens de wintermercato.


Op het gala in Puurs kondigde Michael Verschueren wel aan bezig te zijn met twee dossiers. Eentje daarvan lijkt dat van Loïs Diony te zijn, de Franse aanvaller van Saint- Étienne die eerder al in verband werd gebracht met Club Brugge en ook bij Anderlecht al genoemd werd. Volgens Footmercato legde Sporting een eerste bod van één miljoen neer, niet om hem te huren dus maar wel om de spits definitief over te nemen. Saint-Étienne vraagt echter het dubbele, afwachten of een akkoord gevonden wordt.

UPDATE 18/01
Er heerst bij onze zuiderburen de nodige verwarring over welke Belgische club nu precies in de markt is voor Diony. De grote Franse sportkrant L'Equipe, doorgaans toch een vrij betrouwbare bron, meldt namelijk dat Club Brugge een bod heeft neergelegd voor de spits. Opvallend, want hij is niet bepaald een echte targetspits en Blauw-Zwart is uitgerekend naar zo'n profiel op zoek.

Het valt dus te betwijfelen of de informatie klopt, maar L'Equipe schrijft in ieder geval dat het vermeende bod uit Brugge ontoereikend was. Saint-Etienne, dat Diony in 2017 voor 7.25 miljoen euro overnam van FC Dijon, zou op minstens drie miljoen euro mikken.

LEES OOK: Transferdrama Club Brugge: gedroomde jackpot smelt weg

Denkt u dat Club voor het verstrijken van de deadline een nieuwe spits zal vinden?

Meest recent

‘Lukaku geschokt: Van Bommel grijpt genadeloos in’

Romelu Lukaku krijgt meteen een stevige boodschap van Mark van Bommel. De nieuwe bondscoach maakt ...

19
19
Transferdrama Club Brugge: gedroomde jackpot smelt weg

Club Brugge verdiende afgelopen zomer bijna 100 miljoen euro aan de verkoop van spelers. Dat bedrag ...

66
66
Keihard dilemma Van Bommel: WK-uitblinker op de bank?

De Rode Duivels zijn volop bezig met hun voorbereiding op het Nations League-duel van aanstaande ...

79
79
JPL krijgt nieuwe sensatie: "Wat een speler, echt waar"

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

319
319
Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

68
68
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

126
126
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

29
29
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

27
27
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

200
200
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

12
12
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

32
32
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

250
250
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

79
79
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

135
135
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

67
67
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

54
54
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

280
280
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

125
125
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

373
373
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

28
28
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

583
583
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

291
291
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

427
427
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

419
419
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

489
489

Meer sportnieuws