Clement zet deur open voor vertrek Vossen

887
Clement zet deur open voor vertrek Vossen

Club Brugge hervat het seizoen zondagavond met een bezoek aan RSC Anderlecht. Coach Philippe Clement zal dan allicht wel moeten schuiven met zijn pionnen. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag liet de kersverse 'Trainer van het Jaar' immers weten dat Krépin Diatta er door een blessure waarschijnlijk niet bij zal zijn.


En dat biedt natuurlijk perspectieven voor andere spelers. Al zal Jelle Vossen niet op een basisplaats moeten hopen. De Limburger kwam er in de eerste helft van het seizoen amper aan te pas en moest doorgaans vrede nemen met een plek op de bank of zelfs in de tribune. En daar lijkt niet snel verandering in te komen. Integendeel.

Clement liet namelijk verstaan dat Vossen niet echt in zijn plannen voorkomt. "Het is een moeilijke situatie omwille van de concurrentie. Ik ben heel tevreden over Jelle zijn instelling in de voorbije maanden. Ook over hoe dat hij zich gedraagt in de groep en hoe hij zich altijd volledig geeft op training. Maar ik heb er met hem ook duidelijk over gesproken: in een 4-3-3 is het voor hem zeer moeilijk als diepe spits. Dat is niet zijn beste kwaliteit."

En ook op de posities rond de spits is voor Vossen weinig plaats voorzien. "Op de tien heb je Hans Vanaken, dat is een zware concurrent. Als je 3-5-2 speelt heb je iemand nodig met diepgang en snelheid, dat zijn ook niet de grootste kwaliteiten van Jelle. En voor die tweede rol heb je al Tau of Schrijvers. Dat zijn ook nog eens jongere types, met Siebe die de toekomst van Club Brugge is. Ook De Ketelaere is zich daar aan het ontwikkelen. Daarom is het voor Jelle moeilijker om in de ploeg te geraken dan andere jongens."

WINTERS VERTREK?
En dus lijkt een vertrek, al dan niet tijdelijk, deze winter aan de orde. Onder meer KV Mechelen werd al genoemd. "Alles ligt open voor Jelle. Als hij zich gedraagt zoals nu ga ik er nooit een probleem van maken om hem in de kleedkamer en op training te hebben. Bovendien kunnen zijn speelkansen toenemen moest er iets met andere jongens gebeuren. Maar als hij elders een oplossing heeft die goed is voor hem, dan ga ik niet degene zijn die hem tegenhoudt", zette Clement de deur voor een transfer open.

LEES OOK: Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Vossen moet zo snel mogelijk vertrekken bij Club ...

Meest recent

'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

7
7
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

3
3
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

19
19
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

16
16
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

51
51
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

25
25
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

31
31
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

7
7
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

93
93
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

87
87
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

172
172
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

181
181
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

411
411
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

352
352
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

332
332
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

48
48
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

338
338
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

92
92
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

170
170
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

144
144
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

90
90
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

60
60

Meer sportnieuws