'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor op Marin'

door
'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor op Marin'

Club Brugge kon mits enkele hardnekkige geruchten nog niet toeslaan tijdens deze wintermercato. Zo lijkt onder meer een mogelijke deal met Adolfo Gaich te zijn afgesprongen. Deze week werd Club ook in verband gebracht met Razvan Marin, maar ook een mogelijke transfer voor hem wordt een zware klus.

Blauw-Zwart zou bij Ajax zelfs al een bod hebben neergelegd, dat zou zijn geweigerd. Hoeveel dat bod bedroeg is niet geweten, maar het lijkt een zekerheid dat de Amsterdammers hem niet voor een peulschil zullen laten vertrekken. Afgelopen zomer legden die namelijk nog zo’n 12,5 miljoen euro op tafel bij Standard. Zijn marktwaarde bedraagt ook nu nog steeds 12 miljoen.

Daardoor zal Club dus met veel geld over de brug moeten komen, wil het de Roemeen binnenhalen. Maar dat schrikt de Bruggelingen blijkbaar niet af. Want zo meldt de RTBF dat ze een nieuw bod voorbereiden op de middenvelder. Ajax zou wel willen meewerken aan een transfer voor de speler die zich niet kan doorzetten in Nederland. Het zou echter wel een permanente transfer moeten zijn, waardoor Club dus flink uit zijn zak zou moeten schieten.

LEES OOK: 'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Zal Club hem weten binnen te halen?

Meest recent

Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

22
22
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

515
515
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

75
75
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

115
115
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

380
380
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

54
54
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

107
107
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

70
70
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

64
64
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

59
59
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

13
13
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

123
123
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

137
137
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

195
195
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

104
104
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

278
278
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

98
98
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

194
194
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

139
139
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

80
80
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

254
254
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

228
228
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

206
206
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

592
592

Meer sportnieuws