Imke Courtois laat zich uit over nieuwe revolutie bij RSCA

767 stemmen
Imke Courtois laat zich uit over nieuwe revolutie bij RSCA

Het nieuws sloeg weer in als een bom, al hoeft het dat dezer dagen eigenlijk niet meer te doen. Er komen namelijk weer heel wat verschuivingen binnen Anderlecht. Zo wordt Karel Van Eetvelt de nieuwe CEO, en treden ook Wouter Vandenhaute en Patrick Lefevre toe als ‘extern adviseur’.

Wel weer stof genoeg dus om over te praten, en dat is precies wat ze bij Radio 1 deden met Imke Courtois. In ‘De vraag van vandaag’ werd haar de vraag gesteld of Marc Coucke ‘paniekvoetbal’ speelt met deze nieuwe veranderingen: “Nee, dat denk ik niet. De mensen zullen wel denken: doe er sportief iets aan. Maar dat begint uiteraard van bovenaf, dus ik denk dat ze er goed aan doen, en dat Marc Coucke geen paniekvoetbal speelt. Ik was best verrast welke grote namen ze binnenhaalden”, begon Courtois haar oordeel.

Volgens haar had het zelfs al vroeger kunnen, en misschien wel moéten, gebeuren: “Ik denk dat Coucke het wel heeft onderschat. Hij had er volgens mij eerder andere mensen moeten bijhalen. Daarom vind ik het ook geen domme zet wat hij nu doet. Het zal allemaal wel wat knagen, nu het project met Kompany niet echt is gelukt. Maar chapeau dat hij erkent dat het niet goed loopt, en dan mensen als Vandenhaute nu haalt.”

Imke bekijkt dit natuurlijk neutraal, maar kan zich wel inbeelden dat het voor de fans van Paars-Wit allemaal wat meer vragen oproept: “Voor de supporters van Anderlecht zal het intussen allemaal wel wat veel zijn geworden. Dan een nieuwe coach, dan weer een open brief, en nu deze veranderingen weer.”

LEES OOK: 'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Speelt Marc Coucke 'paniekvoetbal'?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

27
27
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

10
10
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

56
56
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

105
105
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

45
45
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

31
31
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

233
233
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

42
42
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

190
190
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

78
78
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

373
373
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

110
110
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

680
680
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

227
227
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

334
334
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

553
553
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

152
152
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

96
96
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

582
582
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

253
253
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

600
600
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

424
424
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

184
184
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

768
768
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

238
238

Meer sportnieuws