Imke Courtois laat zich uit over nieuwe revolutie bij RSCA

767 stemmen
Imke Courtois laat zich uit over nieuwe revolutie bij RSCA

Het nieuws sloeg weer in als een bom, al hoeft het dat dezer dagen eigenlijk niet meer te doen. Er komen namelijk weer heel wat verschuivingen binnen Anderlecht. Zo wordt Karel Van Eetvelt de nieuwe CEO, en treden ook Wouter Vandenhaute en Patrick Lefevre toe als ‘extern adviseur’.

Wel weer stof genoeg dus om over te praten, en dat is precies wat ze bij Radio 1 deden met Imke Courtois. In ‘De vraag van vandaag’ werd haar de vraag gesteld of Marc Coucke ‘paniekvoetbal’ speelt met deze nieuwe veranderingen: “Nee, dat denk ik niet. De mensen zullen wel denken: doe er sportief iets aan. Maar dat begint uiteraard van bovenaf, dus ik denk dat ze er goed aan doen, en dat Marc Coucke geen paniekvoetbal speelt. Ik was best verrast welke grote namen ze binnenhaalden”, begon Courtois haar oordeel.

Volgens haar had het zelfs al vroeger kunnen, en misschien wel moéten, gebeuren: “Ik denk dat Coucke het wel heeft onderschat. Hij had er volgens mij eerder andere mensen moeten bijhalen. Daarom vind ik het ook geen domme zet wat hij nu doet. Het zal allemaal wel wat knagen, nu het project met Kompany niet echt is gelukt. Maar chapeau dat hij erkent dat het niet goed loopt, en dan mensen als Vandenhaute nu haalt.”

Imke bekijkt dit natuurlijk neutraal, maar kan zich wel inbeelden dat het voor de fans van Paars-Wit allemaal wat meer vragen oproept: “Voor de supporters van Anderlecht zal het intussen allemaal wel wat veel zijn geworden. Dan een nieuwe coach, dan weer een open brief, en nu deze veranderingen weer.”

LEES OOK: Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

Speelt Marc Coucke 'paniekvoetbal'?

Meest recent

'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

458
458
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

20
20
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

149
149
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

81
81
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

357
357
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

402
402
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

66
66
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

117
117
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

634
634
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

81
81
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

140
140
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

112
112
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

107
107
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

95
95
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

137
137
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

46
46
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

216
216
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

270
270
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

633
633
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

201
201

Meer sportnieuws