Imke Courtois laat zich uit over nieuwe revolutie bij RSCA

door
Imke Courtois laat zich uit over nieuwe revolutie bij RSCA

Het nieuws sloeg weer in als een bom, al hoeft het dat dezer dagen eigenlijk niet meer te doen. Er komen namelijk weer heel wat verschuivingen binnen Anderlecht. Zo wordt Karel Van Eetvelt de nieuwe CEO, en treden ook Wouter Vandenhaute en Patrick Lefevre toe als ‘extern adviseur’.

Wel weer stof genoeg dus om over te praten, en dat is precies wat ze bij Radio 1 deden met Imke Courtois. In ‘De vraag van vandaag’ werd haar de vraag gesteld of Marc Coucke ‘paniekvoetbal’ speelt met deze nieuwe veranderingen: “Nee, dat denk ik niet. De mensen zullen wel denken: doe er sportief iets aan. Maar dat begint uiteraard van bovenaf, dus ik denk dat ze er goed aan doen, en dat Marc Coucke geen paniekvoetbal speelt. Ik was best verrast welke grote namen ze binnenhaalden”, begon Courtois haar oordeel.

Volgens haar had het zelfs al vroeger kunnen, en misschien wel moéten, gebeuren: “Ik denk dat Coucke het wel heeft onderschat. Hij had er volgens mij eerder andere mensen moeten bijhalen. Daarom vind ik het ook geen domme zet wat hij nu doet. Het zal allemaal wel wat knagen, nu het project met Kompany niet echt is gelukt. Maar chapeau dat hij erkent dat het niet goed loopt, en dan mensen als Vandenhaute nu haalt.”

Imke bekijkt dit natuurlijk neutraal, maar kan zich wel inbeelden dat het voor de fans van Paars-Wit allemaal wat meer vragen oproept: “Voor de supporters van Anderlecht zal het intussen allemaal wel wat veel zijn geworden. Dan een nieuwe coach, dan weer een open brief, en nu deze veranderingen weer.”

LEES OOK: Tijd dringt voor RSCA: drie hete dossiers voor januari

Speelt Marc Coucke 'paniekvoetbal'?

Meest recent

Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

19
19
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

123
123
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

54
54
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

251
251
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

181
181
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

165
165
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

110
110
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

142
142
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

55
55
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

41
41
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

532
532
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

190
190
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

256
256
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

698
698
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

369
369
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

363
363
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

187
187
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

411
411
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

121
121
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

783
783
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

508
508
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

64
64
Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League en opmerkelijk genoeg werd er ...

369
369
'Stassin wrijft zich in de handen na transferwending'

Met Romeo Vermant haalde Rudi Garcia deze maand een nieuwe, jonge spits bij de selectie van de Rode ...

94
94
Genk troeft Spaanse clubs af en strikt talent

De voorbije jaren vergaarde de jeugdopleiding van KRC Genk een stevige reputatie, met dank aan onder ...

248
248

Meer sportnieuws