Imke Courtois laat zich uit over nieuwe revolutie bij RSCA

door
Imke Courtois laat zich uit over nieuwe revolutie bij RSCA

Het nieuws sloeg weer in als een bom, al hoeft het dat dezer dagen eigenlijk niet meer te doen. Er komen namelijk weer heel wat verschuivingen binnen Anderlecht. Zo wordt Karel Van Eetvelt de nieuwe CEO, en treden ook Wouter Vandenhaute en Patrick Lefevre toe als ‘extern adviseur’.

Wel weer stof genoeg dus om over te praten, en dat is precies wat ze bij Radio 1 deden met Imke Courtois. In ‘De vraag van vandaag’ werd haar de vraag gesteld of Marc Coucke ‘paniekvoetbal’ speelt met deze nieuwe veranderingen: “Nee, dat denk ik niet. De mensen zullen wel denken: doe er sportief iets aan. Maar dat begint uiteraard van bovenaf, dus ik denk dat ze er goed aan doen, en dat Marc Coucke geen paniekvoetbal speelt. Ik was best verrast welke grote namen ze binnenhaalden”, begon Courtois haar oordeel.

Volgens haar had het zelfs al vroeger kunnen, en misschien wel moéten, gebeuren: “Ik denk dat Coucke het wel heeft onderschat. Hij had er volgens mij eerder andere mensen moeten bijhalen. Daarom vind ik het ook geen domme zet wat hij nu doet. Het zal allemaal wel wat knagen, nu het project met Kompany niet echt is gelukt. Maar chapeau dat hij erkent dat het niet goed loopt, en dan mensen als Vandenhaute nu haalt.”

Imke bekijkt dit natuurlijk neutraal, maar kan zich wel inbeelden dat het voor de fans van Paars-Wit allemaal wat meer vragen oproept: “Voor de supporters van Anderlecht zal het intussen allemaal wel wat veel zijn geworden. Dan een nieuwe coach, dan weer een open brief, en nu deze veranderingen weer.”

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Speelt Marc Coucke 'paniekvoetbal'?

Meest recent

Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

10
10
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

17
17
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

68
68
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

198
198
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

220
220
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

233
233
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

296
296
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

52
52
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

236
236
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

179
179
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

180
180
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

432
432
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

373
373
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

301
301
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

197
197
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

561
561
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

743
743
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

426
426
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

347
347
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

178
178
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

656
656
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

630
630

Meer sportnieuws