KVO start race tegen de klok: details kandidaat-overnemer bekend

door
KVO start race tegen de klok: details kandidaat-overnemer bekend

Met Dennis van Wijk stelde KV Oostende een nieuwe trainer aan die de club moet helpen het behoud te vrijwaren. Maar het bestuur heeft nog veel grotere katten te geselen. Om een oplossing te bereiken voor de financiële problemen zal men immers een nieuwe overnemer moeten vinden.


Er heerste al Amerikaanse interesse in de Kustploeg, via oud-manager Luc Devroe werd de voorbije dagen echter nog een andere kandidaat overnemer gevonden. Zakenkrant De Tijd weet nu te melden dat het om Pacific Media Group gaat, een groep rond Paul Conway gaat. De Amerikaan en zijn investeringsmaatschappij staan momenteel al aan het roer van het Engelse Barnsley en het Zwitserse FC Thun. Zij staan bekend om hun data-gedreven aanpak.

Deze kandidaat zou in tegenstelling tot het andere voorstel bereid zijn om slechts een deel van de aandelen over te nemen, waardoor huidig voorzitter Frank Dierckens wél nog een actieve rol kan vertolken binnen de club. Het is niet geweten of de groep rond Conway ook bereid is om de schulden omtrent de hoofdtribune, die nog steeds eigendom is van ex-voorzitter Marc Coucke, over te nemen. Laat staan de tribune op te kopen. De andere kandidaat, de Amerikaan David Blitzer, zou dat wel willen doen.

In ieder geval is het noodzakelijk om snel tot een akkoord te komen. Tegen half februari moet het licentiedossier immers worden binnen gedaan. Volgens Sport/Voetbalmagazine stevent de club zelfs af op een faillissement indien er geen nieuwe overnemer wordt gevonden.

Lees ook: Fraude aan de kust: ex-KV Oostende-baas plots in de cel

Zie ook:

Fraude aan de kust: ex-KV Oostende-baas plots in de cel
Fraude aan de kust: ex-KV Oostende-baas plots in de cel

Denkt u dat KVO zijn licentie zal halen?

Meest recent

‘Anderlecht-flop plots begeerd door topclub‘

Adryelson is op zoek naar een nieuwe club. De Braziliaanse centrale verdediger is overbodig bij ...

25
25
Anderlecht ziet iets wat anderen niet zien: “Waanzinnig”

Bij RSC Anderlecht wisten ze al een aantal transfers af te ronden. De Brusselaars zullen echter nog ...

236
236
'Clubs verdringen zich voor Stassin: zottekesmarkt'

Lucas Stassin heeft absoluut geen trek om met Saint-Etienne in de Ligue 2 te voetballen. De ...

110
110
PSV flikt het en deelt FC Barcelona ferme tik uit

PSV staat eenzaam aan de top in Nederland. De afgelopen jaren werden ze twee keer kampioen en ...

35
35
Van kampioen tot afscheid: Machida heeft toptransfer beet

De Jupiler Pro League is een van zijn beste verdedigers kwijt. Union SG heeft zopas een topspeler ...

52
52
Mignolet in tweestrijd: scheiding met Club nabij?

Simon Mignolet leek jarenlang onaantastbaar onder de lat bij Club Brugge. Gouden Schoen, Champions ...

431
431
Champagne bij Zulte Waregem: knaldeal is een feit

Bij Zulte Waregem zullen ze vanavond de champagne toch eens laten knallen. Essevee heeft zijn ...

121
121
Kuyt gaat voor de ultieme revanche bij nieuwe club

Dirk Kuyt trok na anderhalf jaar de deur achter zich dicht bij Beerschot. Hij werd even genoemd als ...

27
27
'Cercle Brugge zoekt enorme som: drie sterkhouders weg'

Cercle Brugge maakte vorig jaar een winst van 5 miljoen euro. Voor komend seizoen dreigt nu al een ...

235
235
Transferophef: belofte Standard-CEO duikt plots op

Giacomo Angelini is de CEO van Standard. De man sprak onlangs de businesspartners toe en daar deed ...

293
293
Anderlecht laat jeugdproduct los na 13 jaar

Transfernieuws uit Brussel en Dender. RSC Anderlecht en FCV Dender hebben immers zopas een transfer ...

105
105
Union SG verrast met opvallende contractbeslissing

Er viel vandaag wel wat nieuws te rapen bij Union SG. De Brusselaars maakten een volgende ...

44
44
Explosieve wending: Fujita verlaat STVV voor topcompetitie

STVV heeft weer een straffe uitgaande transfer weten af te ronden. De Kanaries maakten zopas bekend ...

88
88
Masterplan KBVB voorgesteld: dit verandert álles

De Koninklijke Belgische Voetbalbond gaat het helemaal anders aanpakken. Ze stelden vandaag hun ...

172
172
'Pisa wil met Belgische middenvelder Serie A ingaan'

Pisa speelt komend seizoen in de Serie A. Dat zal een geweldig avontuur worden, maar de club zoekt ...

106
106
'70 miljoen in zicht: PSV trekt gouden zomer open'

PSV gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Eindhovenaren gaan afscheid nemen van een aantal ...

129
129
‘Grote meneer gespot: Jashari-dossier barst los'

Club Brugge lijkt Ardon Jashari niet zomaar te laten gaan. AC Milan drukt heel erg door voor de ...

740
740
Nieuwkomers bij Charleroi en Lierse, vertrekker bij Patro

Het regent nieuws bij de Belgische clubs. Heel veel verkeer en Lierse SK, Sporting Charleroi, Patro ...

37
37
Transferbom in de maak: Anderlecht wil ex-Genkie

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afschuimen om de selectie voor volgend seizoen te ...

774
774
Ferme haar in de boter: Mbangula haalt zwaar uit

Samuel Mbangula kende een droomstart bij Juventus, maar die tijden lijken al lang voorbij. De ...

95
95
David Beckham zwicht na 22 jaar: “Het was ondraaglijk”

David Beckham was als speler één van de grootste sterren en ook na zijn ...

87
87
Volledige staf Rednic bij Standard bekendgemaakt

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder Mircea Rednic. De Roemeen moet Ivan Leko ...

73
73
‘Anderlecht verliest talent aan Belgische eersteklasser’

RSC Anderlecht staat bekend om de eigen jeugdopleiding, maar niet elk talent krijgt voldoende kansen ...

160
160
'RWDM-fans versmachten Textor: KBVB krijgt telefoontje'

John Textor ligt zwaar onder vuur. In Frankrijk zag hij ‘zijn’ Olympique Lyon’ ...

203
203
'Standard blijft gaan: zesde zomeraanwinst al binnen'

Standard opent zaterdagnamiddag zijn oefencampagne tegen het lokale Aubel FC. Ondertussen blijven de ...

264
264

Meer sportnieuws