TRANSFERUURTJE 2/2: Club niet verlost van Diagne, terugkeer Nainggolan?

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club niet verlost van Diagne, terugkeer Nainggolan?

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Vanochtend geraakte bekend dat Club Brugge interesse zou tonen in Razvan Marin. Vanuit de entourage van Marin wordt de interesse van Club nu ook bevestigd, meldt journalist Sacha Tavolieri. Een concreet bod heeft Blauw-Zwart wel nog niet uitgebracht. Maar Club lijkt bij voorbaat al niet te veel hoop te moeten koesteren op de komst van de Ajax-middenvelder. HIj zou de voorkeur geven aan een transfer naar de Premier League of de Serie A boven een terugkeer naar de Jupiler Pro League.



Intussen zit Mbaye Diagne nog steeds bij Club, maar mogelijk komt er de komende weken alsnog een oplossing uit de bus gerold. Ajansspor meldt dat Galatasaray druk aan het zoeken is naar een oplossing voor Diagne. Een terugkeer zou daarbij niet helemaal uitgesloten zijn, maar dat hangt af van de fitheid van Florin Andone. Gala probeert echter ook nog om een andere club te vinden voor de overbodige spits. Daarbij zou het vooral mikken op een club in China of Saoedi-Arabië. In China zou Diagne alvast mogen spelen, aangezien ze daar straks aan een nieuw seizoen beginnen.

Bij Anderlecht mogen ze de kleine hoop op een transfer van Lucas Biglia dan weer definitief opbergen. De voorbije weken werd de Argentijn even in verband gebracht met een terugkeer naar het Lotto Park, maar dat bleek snel een kwakkel. Wel lijkt een transfer naar de Premier League of La Liga te lonken. Volgens Calciomercato geniet hij immers interesse van Norwich, Newcastle en Celta Vigo.



Op het verlanglijstje van Standard stond deze winter een verdedigende middenvelder. Die aanwinst heeft Standard nu ook gevonden, en wel in Israël. Daar kondigt News1 aan dat Eden Shamir op het punt staat de overstap naar Luik te maken. De 24-jarige komt sinds afgelopen zomer uit voor Hapoel Be'er Sheva, de nummer vier in de Israëlische eerste klasse. Hij was er dit seizoen goed voor zeventien wedstrijden en één doelpunt.

De Rouches hadden ook wel in eigen rangen een oplossing kunnen vinden voor die positie. Uche Agbo keerde immers vervroegd terug na een mislukte uitleenbeurt aan Sporting Braga. La Dernière Heure bericht echter dat de middenvelder alweer op weg is naar de uitgang. Hij zou gaan tekenen bij het Spaanse Deportivo La Coruña. 



Intussen lijkt Sander Berge niet meer op een wintertransfer te moeten rekenen. Het leek bijna zeker dat de Noor deze maand KRC Genk zou gaan verlaten, maar halfweg de mercato is het nog steeds behoorlijk stil rond de jonge middenvelder. Er was wel sprake van interesse van een aantal teams, maar heel concreet werd dat toch allemaal niet. Zo werd Berge enkele weken lang aan Napoli gelinkt, maar dat lijkt nu helemaal van de baan.

Cercle Brugge dreigt wél een speler kwijt te gaan spelen. Italiaanse media weten immers te melden dat Stephane Omeonga terugkeert naar Italië. Eigenaar Genoa verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan tweedeklasser Cosenza, dat achttiende staat in de Serie B en dus voor het behoud vecht.

BUITENLAND

Nog in Italië is het dan weer te bekijken wat er deze zomer met Radja Nainggolan zal gebeuren, die door Inter verhuurd wordt aan Cagliari: "Als je voor een jaar verhuurd wordt, kan je niet direct beslissen en zeggen 'morgen keer ik terug'. Inter doet het goed, ik ook. Daarna zien we wel hoe het zal aflopen", verklaarde hij over een mogelijke terugker aan Corriere dello Sport. 



Verlaat Manuel Neuer straks Bayern Munchen? Hij wordt alvast in verband gebracht met een transfer. Want volgens France Football wil Juventus proberen om de Duitse nationale doelman binnen te halen. De Oude Dame beschikt momenteel onder de lat over Wojciech Szczesny en Gianluigi Buffon, die momenteel min of meer om beurt in doel staan. Met de komst van Neuer zou er weer een onbetwiste nummer één zijn.

Tijdens zijn passage op Stayen viel Dakonam Djené amper op, maar sinds zijn vertrek heeft hij zich stormachtig ontwikkeld. Volgens The Sun hebben Arsenal en Tottenham de 28-jarige verdediger namelijk in het vizier. Ook Everton, Bournemouth en Crystal Palace zouden zijn komst wel zien zitten.

LEES OOK: 'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Moet Inter Nainggolan een nieuwe kans geven?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

37
37
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

39
39
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

50
50
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

45
45
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

83
83
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

265
265
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

106
106
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

282
282
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

400
400
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

139
139
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

415
415
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

123
123

Meer sportnieuws