TRANSFERUURTJE 2/2: Club niet verlost van Diagne, terugkeer Nainggolan?

610 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Club niet verlost van Diagne, terugkeer Nainggolan?

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Vanochtend geraakte bekend dat Club Brugge interesse zou tonen in Razvan Marin. Vanuit de entourage van Marin wordt de interesse van Club nu ook bevestigd, meldt journalist Sacha Tavolieri. Een concreet bod heeft Blauw-Zwart wel nog niet uitgebracht. Maar Club lijkt bij voorbaat al niet te veel hoop te moeten koesteren op de komst van de Ajax-middenvelder. HIj zou de voorkeur geven aan een transfer naar de Premier League of de Serie A boven een terugkeer naar de Jupiler Pro League.



Intussen zit Mbaye Diagne nog steeds bij Club, maar mogelijk komt er de komende weken alsnog een oplossing uit de bus gerold. Ajansspor meldt dat Galatasaray druk aan het zoeken is naar een oplossing voor Diagne. Een terugkeer zou daarbij niet helemaal uitgesloten zijn, maar dat hangt af van de fitheid van Florin Andone. Gala probeert echter ook nog om een andere club te vinden voor de overbodige spits. Daarbij zou het vooral mikken op een club in China of Saoedi-Arabië. In China zou Diagne alvast mogen spelen, aangezien ze daar straks aan een nieuw seizoen beginnen.

Bij Anderlecht mogen ze de kleine hoop op een transfer van Lucas Biglia dan weer definitief opbergen. De voorbije weken werd de Argentijn even in verband gebracht met een terugkeer naar het Lotto Park, maar dat bleek snel een kwakkel. Wel lijkt een transfer naar de Premier League of La Liga te lonken. Volgens Calciomercato geniet hij immers interesse van Norwich, Newcastle en Celta Vigo.



Op het verlanglijstje van Standard stond deze winter een verdedigende middenvelder. Die aanwinst heeft Standard nu ook gevonden, en wel in Israël. Daar kondigt News1 aan dat Eden Shamir op het punt staat de overstap naar Luik te maken. De 24-jarige komt sinds afgelopen zomer uit voor Hapoel Be'er Sheva, de nummer vier in de Israëlische eerste klasse. Hij was er dit seizoen goed voor zeventien wedstrijden en één doelpunt.

De Rouches hadden ook wel in eigen rangen een oplossing kunnen vinden voor die positie. Uche Agbo keerde immers vervroegd terug na een mislukte uitleenbeurt aan Sporting Braga. La Dernière Heure bericht echter dat de middenvelder alweer op weg is naar de uitgang. Hij zou gaan tekenen bij het Spaanse Deportivo La Coruña. 



Intussen lijkt Sander Berge niet meer op een wintertransfer te moeten rekenen. Het leek bijna zeker dat de Noor deze maand KRC Genk zou gaan verlaten, maar halfweg de mercato is het nog steeds behoorlijk stil rond de jonge middenvelder. Er was wel sprake van interesse van een aantal teams, maar heel concreet werd dat toch allemaal niet. Zo werd Berge enkele weken lang aan Napoli gelinkt, maar dat lijkt nu helemaal van de baan.

Cercle Brugge dreigt wél een speler kwijt te gaan spelen. Italiaanse media weten immers te melden dat Stephane Omeonga terugkeert naar Italië. Eigenaar Genoa verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan tweedeklasser Cosenza, dat achttiende staat in de Serie B en dus voor het behoud vecht.

BUITENLAND

Nog in Italië is het dan weer te bekijken wat er deze zomer met Radja Nainggolan zal gebeuren, die door Inter verhuurd wordt aan Cagliari: "Als je voor een jaar verhuurd wordt, kan je niet direct beslissen en zeggen 'morgen keer ik terug'. Inter doet het goed, ik ook. Daarna zien we wel hoe het zal aflopen", verklaarde hij over een mogelijke terugker aan Corriere dello Sport. 



Verlaat Manuel Neuer straks Bayern Munchen? Hij wordt alvast in verband gebracht met een transfer. Want volgens France Football wil Juventus proberen om de Duitse nationale doelman binnen te halen. De Oude Dame beschikt momenteel onder de lat over Wojciech Szczesny en Gianluigi Buffon, die momenteel min of meer om beurt in doel staan. Met de komst van Neuer zou er weer een onbetwiste nummer één zijn.

Tijdens zijn passage op Stayen viel Dakonam Djené amper op, maar sinds zijn vertrek heeft hij zich stormachtig ontwikkeld. Volgens The Sun hebben Arsenal en Tottenham de 28-jarige verdediger namelijk in het vizier. Ook Everton, Bournemouth en Crystal Palace zouden zijn komst wel zien zitten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Moet Inter Nainggolan een nieuwe kans geven?

Meest recent

Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

160
160
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

115
115
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

240
240
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

148
148
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

98
98
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

108
108
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

302
302
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

456
456
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

275
275
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

116
116
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

35
35
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

377
377
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

50
50
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

440
440
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

653
653
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

106
106
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

309
309
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

127
127
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

47
47
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

95
95
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

214
214
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

225
225
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

51
51

Meer sportnieuws