TRANSFERUURTJE 2/2: Club niet verlost van Diagne, terugkeer Nainggolan?

610
TRANSFERUURTJE 2/2: Club niet verlost van Diagne, terugkeer Nainggolan?

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Vanochtend geraakte bekend dat Club Brugge interesse zou tonen in Razvan Marin. Vanuit de entourage van Marin wordt de interesse van Club nu ook bevestigd, meldt journalist Sacha Tavolieri. Een concreet bod heeft Blauw-Zwart wel nog niet uitgebracht. Maar Club lijkt bij voorbaat al niet te veel hoop te moeten koesteren op de komst van de Ajax-middenvelder. HIj zou de voorkeur geven aan een transfer naar de Premier League of de Serie A boven een terugkeer naar de Jupiler Pro League.



Intussen zit Mbaye Diagne nog steeds bij Club, maar mogelijk komt er de komende weken alsnog een oplossing uit de bus gerold. Ajansspor meldt dat Galatasaray druk aan het zoeken is naar een oplossing voor Diagne. Een terugkeer zou daarbij niet helemaal uitgesloten zijn, maar dat hangt af van de fitheid van Florin Andone. Gala probeert echter ook nog om een andere club te vinden voor de overbodige spits. Daarbij zou het vooral mikken op een club in China of Saoedi-Arabië. In China zou Diagne alvast mogen spelen, aangezien ze daar straks aan een nieuw seizoen beginnen.

Bij Anderlecht mogen ze de kleine hoop op een transfer van Lucas Biglia dan weer definitief opbergen. De voorbije weken werd de Argentijn even in verband gebracht met een terugkeer naar het Lotto Park, maar dat bleek snel een kwakkel. Wel lijkt een transfer naar de Premier League of La Liga te lonken. Volgens Calciomercato geniet hij immers interesse van Norwich, Newcastle en Celta Vigo.



Op het verlanglijstje van Standard stond deze winter een verdedigende middenvelder. Die aanwinst heeft Standard nu ook gevonden, en wel in Israël. Daar kondigt News1 aan dat Eden Shamir op het punt staat de overstap naar Luik te maken. De 24-jarige komt sinds afgelopen zomer uit voor Hapoel Be'er Sheva, de nummer vier in de Israëlische eerste klasse. Hij was er dit seizoen goed voor zeventien wedstrijden en één doelpunt.

De Rouches hadden ook wel in eigen rangen een oplossing kunnen vinden voor die positie. Uche Agbo keerde immers vervroegd terug na een mislukte uitleenbeurt aan Sporting Braga. La Dernière Heure bericht echter dat de middenvelder alweer op weg is naar de uitgang. Hij zou gaan tekenen bij het Spaanse Deportivo La Coruña. 



Intussen lijkt Sander Berge niet meer op een wintertransfer te moeten rekenen. Het leek bijna zeker dat de Noor deze maand KRC Genk zou gaan verlaten, maar halfweg de mercato is het nog steeds behoorlijk stil rond de jonge middenvelder. Er was wel sprake van interesse van een aantal teams, maar heel concreet werd dat toch allemaal niet. Zo werd Berge enkele weken lang aan Napoli gelinkt, maar dat lijkt nu helemaal van de baan.

Cercle Brugge dreigt wél een speler kwijt te gaan spelen. Italiaanse media weten immers te melden dat Stephane Omeonga terugkeert naar Italië. Eigenaar Genoa verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan tweedeklasser Cosenza, dat achttiende staat in de Serie B en dus voor het behoud vecht.

BUITENLAND

Nog in Italië is het dan weer te bekijken wat er deze zomer met Radja Nainggolan zal gebeuren, die door Inter verhuurd wordt aan Cagliari: "Als je voor een jaar verhuurd wordt, kan je niet direct beslissen en zeggen 'morgen keer ik terug'. Inter doet het goed, ik ook. Daarna zien we wel hoe het zal aflopen", verklaarde hij over een mogelijke terugker aan Corriere dello Sport. 



Verlaat Manuel Neuer straks Bayern Munchen? Hij wordt alvast in verband gebracht met een transfer. Want volgens France Football wil Juventus proberen om de Duitse nationale doelman binnen te halen. De Oude Dame beschikt momenteel onder de lat over Wojciech Szczesny en Gianluigi Buffon, die momenteel min of meer om beurt in doel staan. Met de komst van Neuer zou er weer een onbetwiste nummer één zijn.

Tijdens zijn passage op Stayen viel Dakonam Djené amper op, maar sinds zijn vertrek heeft hij zich stormachtig ontwikkeld. Volgens The Sun hebben Arsenal en Tottenham de 28-jarige verdediger namelijk in het vizier. Ook Everton, Bournemouth en Crystal Palace zouden zijn komst wel zien zitten.

LEES OOK: Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Moet Inter Nainggolan een nieuwe kans geven?

Meest recent

Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

9
9
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

10
10
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

260
260
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

73
73
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

27
27
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

101
101
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

35
35
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

141
141
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

208
208
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

403
403
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

227
227
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

237
237
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

60
60
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

298
298
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

141
141
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

44
44
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

49
49
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

117
117
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

108
108
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

62
62
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

42
42
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

28
28

Meer sportnieuws