TRANSFERUURTJE 2/2: Club niet verlost van Diagne, terugkeer Nainggolan?

610 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: Club niet verlost van Diagne, terugkeer Nainggolan?

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Vanochtend geraakte bekend dat Club Brugge interesse zou tonen in Razvan Marin. Vanuit de entourage van Marin wordt de interesse van Club nu ook bevestigd, meldt journalist Sacha Tavolieri. Een concreet bod heeft Blauw-Zwart wel nog niet uitgebracht. Maar Club lijkt bij voorbaat al niet te veel hoop te moeten koesteren op de komst van de Ajax-middenvelder. HIj zou de voorkeur geven aan een transfer naar de Premier League of de Serie A boven een terugkeer naar de Jupiler Pro League.



Intussen zit Mbaye Diagne nog steeds bij Club, maar mogelijk komt er de komende weken alsnog een oplossing uit de bus gerold. Ajansspor meldt dat Galatasaray druk aan het zoeken is naar een oplossing voor Diagne. Een terugkeer zou daarbij niet helemaal uitgesloten zijn, maar dat hangt af van de fitheid van Florin Andone. Gala probeert echter ook nog om een andere club te vinden voor de overbodige spits. Daarbij zou het vooral mikken op een club in China of Saoedi-Arabië. In China zou Diagne alvast mogen spelen, aangezien ze daar straks aan een nieuw seizoen beginnen.

Bij Anderlecht mogen ze de kleine hoop op een transfer van Lucas Biglia dan weer definitief opbergen. De voorbije weken werd de Argentijn even in verband gebracht met een terugkeer naar het Lotto Park, maar dat bleek snel een kwakkel. Wel lijkt een transfer naar de Premier League of La Liga te lonken. Volgens Calciomercato geniet hij immers interesse van Norwich, Newcastle en Celta Vigo.



Op het verlanglijstje van Standard stond deze winter een verdedigende middenvelder. Die aanwinst heeft Standard nu ook gevonden, en wel in Israël. Daar kondigt News1 aan dat Eden Shamir op het punt staat de overstap naar Luik te maken. De 24-jarige komt sinds afgelopen zomer uit voor Hapoel Be'er Sheva, de nummer vier in de Israëlische eerste klasse. Hij was er dit seizoen goed voor zeventien wedstrijden en één doelpunt.

De Rouches hadden ook wel in eigen rangen een oplossing kunnen vinden voor die positie. Uche Agbo keerde immers vervroegd terug na een mislukte uitleenbeurt aan Sporting Braga. La Dernière Heure bericht echter dat de middenvelder alweer op weg is naar de uitgang. Hij zou gaan tekenen bij het Spaanse Deportivo La Coruña. 



Intussen lijkt Sander Berge niet meer op een wintertransfer te moeten rekenen. Het leek bijna zeker dat de Noor deze maand KRC Genk zou gaan verlaten, maar halfweg de mercato is het nog steeds behoorlijk stil rond de jonge middenvelder. Er was wel sprake van interesse van een aantal teams, maar heel concreet werd dat toch allemaal niet. Zo werd Berge enkele weken lang aan Napoli gelinkt, maar dat lijkt nu helemaal van de baan.

Cercle Brugge dreigt wél een speler kwijt te gaan spelen. Italiaanse media weten immers te melden dat Stephane Omeonga terugkeert naar Italië. Eigenaar Genoa verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan tweedeklasser Cosenza, dat achttiende staat in de Serie B en dus voor het behoud vecht.

BUITENLAND

Nog in Italië is het dan weer te bekijken wat er deze zomer met Radja Nainggolan zal gebeuren, die door Inter verhuurd wordt aan Cagliari: "Als je voor een jaar verhuurd wordt, kan je niet direct beslissen en zeggen 'morgen keer ik terug'. Inter doet het goed, ik ook. Daarna zien we wel hoe het zal aflopen", verklaarde hij over een mogelijke terugker aan Corriere dello Sport. 



Verlaat Manuel Neuer straks Bayern Munchen? Hij wordt alvast in verband gebracht met een transfer. Want volgens France Football wil Juventus proberen om de Duitse nationale doelman binnen te halen. De Oude Dame beschikt momenteel onder de lat over Wojciech Szczesny en Gianluigi Buffon, die momenteel min of meer om beurt in doel staan. Met de komst van Neuer zou er weer een onbetwiste nummer één zijn.

Tijdens zijn passage op Stayen viel Dakonam Djené amper op, maar sinds zijn vertrek heeft hij zich stormachtig ontwikkeld. Volgens The Sun hebben Arsenal en Tottenham de 28-jarige verdediger namelijk in het vizier. Ook Everton, Bournemouth en Crystal Palace zouden zijn komst wel zien zitten.

LEES OOK: 'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Moet Inter Nainggolan een nieuwe kans geven?

Meest recent

'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

76
76
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

156
156
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

22
22
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

409
409
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

383
383
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

916
916
Nog miljoenen op komst? Transferexplosie bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat nog een drukke vijftal weken tegemoet op de transfermarkt. Paars-Wit zal nog wat ...

479
479
Mac Allister speelt open kaart over vertrek bij Union SG

Kevin Mac Allister was met zijn goal alweer belangrijk voor Union SG. Na het vertrek van Christian ...

122
122
Nu of nooit voor dure Club Brugge-aankoop

Bij Club Brugge moet er nog veel gebeuren om de ploeg sterker te maken. Er is nood aan heel wat ...

391
391
'Patro grijpt naast 'nieuwe Erenbjerg''

Patro Eisden wist vorig seizoen op knappe wijze met een vrijwel volledig nieuwe kern de play-offs in ...

81
81
'Eén man drukte door voor komst Bisiwu bij Barça'

Deze week kwam eindelijk de officiële bevestiging van wat al een hele tijd in de lucht hing. FC ...

214
214
Messoudi trekt aan alarmbel en smeekt om versterking

Terwijl in de Jupiler Pro League het nieuwe seizoen volgend weekend al afgetrapt wordt, hebben ze in ...

343
343
'Done deal voor Onyedika: Club schakelt razendsnel'

Club Brugge greep vrijdagavond naast zijn eerste prijs van het seizoen door in de Supercup na ...

478
478
Goots voorspelt sensatie bij Antwerp: "Mijn nieuwe favoriet"

Een week voor de start van de competitie trok Antwerp nog naar Engeland voor zijn laatste generale ...

475
475
Goede reclame voor Club: Stankovic en Tzolis drukken stempel

Club Brugge vergaarde de voorbije jaren een uitstekende reputatie als kweekvijver voor talent. Die ...

321
321
Vrancken in nauwe schoentjes: ook rampzalige competitiestart

Wouter Vrancken versierde deze zomer een fraaie uitdaging in het buitenland, want hij verzilverde ...

224
224
'Standard verbaast: toch nog miljoenenaanwinst'

Zaterdag bleek er nog veel werk aan de winkel te zijn voor Standard, want het kreeg in zijn laatste ...

158
158
Meunier reageert persoonlijk na straf gerucht

Thomas Meunier was één van de Rode Duivels die na de uitschakeling op het WK snel een ...

103
103
'infantino-bom barst helemaal: bonden eisen ontslag'

De voorbije dagen stond de internationale voetbalwereld in rep en roer, toen bekend raakte dat ...

303
303
Antwerp en Westerlo houden katers over aan galamatchen

Een week voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League leggen de eersteklassers nog ...

151
151
'Anderlecht haalt uit: transferstunt met tikkende tijdbom'

Anderlecht droomt van een opvallende stunt op de transfermarkt. Paars-wit heeft een speler op de ...

892
892
'Westerlo pakt uit met straffe ingaande transfer'

Het is een bijzonder drukke mercato bij KVC Westerlo. Het einde is nog niet in zicht. De Kemphanen ...

187
187
Van Gucht zorgt voor nieuwe storm met bizar liefdesspektakel

Voor Ruben Van Gucht kwam eind vorige week een einde aan een razend drukke periode. Eerst was hij ...

246
246
Hubert vol lof over smaakmaker: "Een echte winnaar"

Union SG won de supercup van Club Brugge. Pas na de wissels in de tweede helft kwam de bekerwinnaar ...

71
71
Is Club Brugge klaar? Leko met verrassend oordeel

Club Brugge verloor de supercup, toch een tegenvallertje. Coach Ivan Leko sprak na de nederlaag via ...

677
677

Meer sportnieuws