Bronn komt met details over problemen bij Gent

door
Bronn komt met details over problemen bij Gent

AA Gent toonde zich tijdens de huidige mercato al behoorlijk actief. De Buffalo's versterkten zich bijvoorbeeld met Sulayman Marreh, maar vooral aan inkomende zijde was het druk in de Ghelamco Arena. Zo werden verschillende spelers van de hand gedaan waaronder Yuya Kubo, Mamadou Sylla en Dylan Bronn.


Die laatste vertrok naar FC Metz nadat hij in onmin was geraakt met de clubleiding, hij werd zelfs naar de B-kern gestuurd. Bij Sport/Voetbalmagazine kwam de Tunesiër nu met een verklaring daarvoor. "Omdat ik al enkele weken op de bank zat, had ik het ongelukkige idee gekregen om een sms te sturen naar Michel Louwagie waarin ik hem vertelde dat ik bij de komende transferperiode graag meer speeltijd zou willen. Michel antwoordde me beleefd. Maar vijf dagen later, toen ook voorzitter De Witte op de hoogte was, ben ik bij Gunther Schepens geroepen. Die vertelde me dat ik de heenronde verder zou afwerken in de B-kern."

Maar het was niet de eerste keer dat Bronn in dergelijke vervelend parket was terecht gekomen. Ook in 2018 werd hij al eens naar de B-kern gestuurd. "Ik begreep toen echt niet waarom. Men zei dat ik geweigerd had om rechtsachter te spelen en zelfs mijn professionalisme werd in twijfel getrokken. Ik vond dat te ver gaan en dus besloot ik me te verdedigen. Om mijn rechten te vrijwaren heb ik toen een advocaat in de arm genomen. Maar omdat de ploeg toen niet draaide, heb ik snel mijn plaats teruggekregen."

LEES OOK: AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

Gent heeft Bronn te snel laten gaan ...

Meest recent

'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

2
2
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

230
230
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

329
329
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

141
141
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

193
193
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

201
201
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

281
281
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

476
476
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

375
375
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

308
308
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

226
226
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

112
112
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

243
243
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

78
78
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

58
58
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

196
196
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

52
52
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

160
160
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

366
366
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

54
54
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

528
528
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

113
113
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

239
239
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

122
122
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

533
533

Meer sportnieuws