Is Club gedroomde concurrent/vervanger Vormer op het spoor?

door
Is Club gedroomde concurrent/vervanger Vormer op het spoor?

Tijdens de wintermercato gaan de Belgische teams uiteraard op zoek naar de nodige versterking om in de tweede helft van het seizoen (nog) beter te doen. Aan geruchten dus geen gebrek, al bereikte ons nu toch wel een erg opvallend weetje.

Op supportersfora van Club Brugge én KRC Genk wordt de laatste dagen immers druk gespeculeerd over Mark-Anthony Kaye. Op het eerste zicht een nobele onbekende, al heeft de 25-jarige middenvelder toch al 14 caps voor Canada op zijn palmares staan. Momenteel speelt hij voor Los Angeles FC in de MLS, waar zijn marktwaarde momenteel op een slordige drie miljoen euro wordt geschat.

Waarom wordt Kaye nu in verband gebracht met Club en Genk? Simpel: enkele aandachtige fans merkten op hoe hij op Instagram sinds kort beide Belgische teams is beginnen volgen. Net als de pagina ‘ThisBelgium’ trouwens, die de mooiste plekjes in ons land aanduidt. Een transfer van de controleur lijkt dus op til, zeker aangezien beide ploegen nog versterking in het (defensieve) middenveld kunnen gebruiken.

UPDATE 14/01

Mogelijk toont Club Brugge dus interesse in Mark-Anthony Kaye, al is er daar nog steeds geen duidelijkheid over. Echter zijn ze met de Canadees mogelijk wel een ideale concurrent, en op termijn mogelijk vervanger, van Ruud Vormer op het spoor. Kaye is namelijk net als de Nederlander een type-voorbeeld van een werkende  én efficiënte nummer 8. Zijn statistieken voor een speler van die positie zijn immers ook meer dan fraai. 

Zo was de Canadees in 52 wedstrijden in de MLS al goed voor 11 assists en 6 doelpunten. Akkoord, niet overdonderend, maar ook verdedigend blijkt hij van enorm belang. Zo wordt hij de beste speler uit Canada genoemd, die van grote waarde is op beide helften. Een buitenlandse transfer wordt hem gegund, naar Club Brugge of Racing Genk?

LEES OOK: Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Zou hij een goeie concurrent van Vormer zijn?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

55
55
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

51
51
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

67
67
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

48
48
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

82
82
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

101
101
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

93
93
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

70
70
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

194
194
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

127
127
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

153
153
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

232
232
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

239
239
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

224
224
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

401
401
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

654
654
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

320
320
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

503
503
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

429
429
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

438
438
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

73
73

Meer sportnieuws