'Transfer Boli niet rond, Anderlecht mag nog hopen'

door
'Transfer Boli niet rond, Anderlecht mag nog hopen'

Yohan Boli verliet STVV en tekende voor Al Rayyan, pech voor RSC Anderlecht dus. De transfer was financieel een zeer goede zaak voor de speler, maar ook voor de Kanaries. Een toptransfer voor iedereen dus.

Het Belang van Limburg weet dat de 26-jarige Boli er jaarlijks maar liefst twee miljoen euro netto gaat verdienen. Dergelijk loon kon de Ivoriaan nergens in Europa gaan verdienen. Hij koos dus voor financiële zekerheid en liet het sportieve aspect links liggen.

STVV doet ook een prachtige zaak, op financieel vlak dan, want de Limburgers wisten nog twee miljoen euro te vangen voor een speler die in de zomer einde contract was. STVV gaat met dat geld op zoek naar een vervanger, maar namen doen nog niet de ronde.

UPDATE 13/01

Mag Anderlecht dan toch stiekem nog hopen op een transfer voor Yohan Boli? Volgens Transfermarkt alvast wel. De transfer van Boli naar Al Rayyan zou volgens hen namelijk nog niet hélemaal zijn afgerond. Er zou dan wel een akkoord zijn tussen de clubs, maar Boli zou dat zelf nog niét hebben, en dus ook nog geen contract hebben getekend.

Vreemd, aangezien de aanvaller al werd gespot met een sjaal van de Qatarese club, die hem ook al voorstelden via hun officiële kanalen. Hoe dan ook stelt Transfermarkt dat “ook Anderlecht nog steeds in de running is voor zijn handtekening.” Duidelijke taal, maar de kans lijkt toch eerder klein dat de transfer van Boli naar Qatar nog zal afspringen.

LEES OOK: Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

Maakt Anderlecht nog kans?

Meest recent

Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

1
1
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

44
44
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

38
38
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

47
47
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

208
208
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

28
28
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

348
348
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

253
253
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

327
327
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

19
19
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

64
64
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

102
102
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

66
66
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

416
416
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

158
158
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

322
322
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

477
477
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

282
282
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

237
237
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

176
176
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

260
260
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69

Meer sportnieuws