City maakt brandhout van Villa dankzij Agüero en De Bruyne

door
City maakt brandhout van Villa dankzij Agüero en De Bruyne

In de Premier League weigert Manchester City zich voorlopig neer te leggen bij de suprematie van Liverpool. Zondagavond maakte de Engelse titelverdediger namelijk brandhout van promovendus Aston Villa: 1-6. Ook Kevin De Bruyne was op de afspraak en tekende voor twee assists, maar dé held was Sergio Agüero met een zoveelste hattrick.


De thuisploeg begon nog scherp, maar al na een paar minuten kwam de controle volledig in handen van de bezoekers te liggen. Riyah Mahrez brak de ban voor de ploeg van Pep Guardiola. De Algerijn kreeg de bal op de rechterflank en besloot met succes op avontuur te gaan door de bal na een heerlijke dribbel in de korte hoek te mikken: 0-1.

Nog voor rust liep City uit naar 0-4. Mahrez verdubbelde de marge na een afgrijselijke fout van zijn oude ploeggenoot Danny Drinkwater, die de bal in het eigen strafschopgebied verspeelde met de tweede tegentreffer als resultaat. Een heerlijke uithaal van Sergio Agüero zorgde voor het derde doelpunt en op aangeven van opnieuw Kevin De Bruyne (zijn 14de van het seizoen) pikte ook Gabriel Jesus een persoonlijk succesje mee.

Een deel van het Villa-publiek hield het voor rust al gezien. De nog aanwezige fans van de thuisclub zagen in de tweede helft nog twee doelpunten aan City-zijde. Agüero had Thierry Henry al geëvenaard als meest scorende buitenlander in de Premier League en besloot dit succes te vergroten door in de tweede helft ook de 0-5 en de 0-6 op te eisen. El Ghazi wist de eer nog wel te redden door in de slotfase een strafschop te benutten.

LEES OOK: Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

De titel is toch al weg voor City ...

Meest recent

Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

8
8
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

138
138
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

149
149
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

29
29
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

118
118
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

290
290
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

202
202
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

293
293
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

149
149
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

104
104
'Krankzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

223
223
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

308
308
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

135
135
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

539
539
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

217
217
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

179
179
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

173
173
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

354
354
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

394
394
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

166
166
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

94
94
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

63
63
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

276
276
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

60
60
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

78
78

Meer sportnieuws