City maakt brandhout van Villa dankzij Agüero en De Bruyne

334 stemmen
City maakt brandhout van Villa dankzij Agüero en De Bruyne

In de Premier League weigert Manchester City zich voorlopig neer te leggen bij de suprematie van Liverpool. Zondagavond maakte de Engelse titelverdediger namelijk brandhout van promovendus Aston Villa: 1-6. Ook Kevin De Bruyne was op de afspraak en tekende voor twee assists, maar dé held was Sergio Agüero met een zoveelste hattrick.


De thuisploeg begon nog scherp, maar al na een paar minuten kwam de controle volledig in handen van de bezoekers te liggen. Riyah Mahrez brak de ban voor de ploeg van Pep Guardiola. De Algerijn kreeg de bal op de rechterflank en besloot met succes op avontuur te gaan door de bal na een heerlijke dribbel in de korte hoek te mikken: 0-1.

Nog voor rust liep City uit naar 0-4. Mahrez verdubbelde de marge na een afgrijselijke fout van zijn oude ploeggenoot Danny Drinkwater, die de bal in het eigen strafschopgebied verspeelde met de tweede tegentreffer als resultaat. Een heerlijke uithaal van Sergio Agüero zorgde voor het derde doelpunt en op aangeven van opnieuw Kevin De Bruyne (zijn 14de van het seizoen) pikte ook Gabriel Jesus een persoonlijk succesje mee.

Een deel van het Villa-publiek hield het voor rust al gezien. De nog aanwezige fans van de thuisclub zagen in de tweede helft nog twee doelpunten aan City-zijde. Agüero had Thierry Henry al geëvenaard als meest scorende buitenlander in de Premier League en besloot dit succes te vergroten door in de tweede helft ook de 0-5 en de 0-6 op te eisen. El Ghazi wist de eer nog wel te redden door in de slotfase een strafschop te benutten.

LEES OOK: Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

De titel is toch al weg voor City ...

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

58
58
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

20
20
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

120
120
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

224
224
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

269
269
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

174
174
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

218
218
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

127
127
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

128
128
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

274
274
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

257
257
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

108
108
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

40
40
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

85
85
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

565
565
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

201
201
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

448
448
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

527
527
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

184
184
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

98
98
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

244
244
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

152
152
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

92
92
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws