Verhaeghe vreest één probleem bij nieuw stadion Club

door
Verhaeghe vreest één probleem bij nieuw stadion Club

Club Brugge kwam vrijdagmiddag plots met groot nieuws. In samenspraak met het stadsbestuur werd immers een oplossing gevonden voor het aanslepende stadiondossier. Het is de bedoeling om een nieuwe voetbaltempel te bouwen op de site naast het huidige Jan Breydelstadion.


Die plannen werden uit de doeken gedaan op een persconferentie, waar we een stralende Bart Verhaeghe te zien kregen. Maar enkele dagen later geeft de voorzitter van Club Brugge toe dat lang niet alle problemen van de baan zijn. Zo is een omgevingsvergunning nodig en daar kan verzet tegen worden geplaatst. "Tegenkanting zou me niet verbazen, dat zou ook heel logisch zijn. Ik heb er begrip voor dat er veel vragen zullen zijn van de buren. De stad en de club moeten het goed aanpakken", gaf Verhaeghe toe bij De Zevende Dag.

Maar de zakenman ziet ook voordelen voor de buurtbewoners. De bedoeling is immers dat Cercle Brugge naar een andere locatie zou verhuizen, waardoor de site niet langer wekelijks gebruikt zal worden. "De overlast zal in principe gehalveerd worden. Er zal nog maar 1 club spelen en dus is er niet meer elk weekend voetbal. Bovendien zal het een modern stadion worden waar geluids- en lichtoverlast goed gecontroleerd wordt."

Daarnaast benadrukt Verhaeghe dat de meeste inwoners van de buurt wisten wat hun te wachten stond. "Het stadion ligt daar wel al 44 jaar. Die mensen zijn er pas later komen wonen. Ze wisten het dus. Ze hebben die keuze bewust gemaakt."

LEES OOK: ‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Denkt u dat Club zijn nieuw stadion tijdig zal klaar krijgen?

Meest recent

UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

45
45
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

23
23
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

95
95
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

210
210
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

71
71
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

121
121
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

421
421
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

108
108
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

75
75
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

188
188
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

381
381
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

172
172
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

59
59
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

250
250
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

249
249
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

211
211
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

75
75
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

170
170
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

506
506
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

82
82
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

152
152
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

104
104
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

125
125
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

386
386

Meer sportnieuws