Boussoufa rekent zwaar af met Hein: "Wat een zielig persoon"

door
Boussoufa rekent zwaar af met Hein:

Mbark Boussoufa is één van de beste voetballers die sinds de recentste eeuwwisseling te bewonderen was op de Belgische velden, maar zijn laatste passage in de Jupiler Pro League werd geen succes. Zo draaide zijn terugkeer bij AA Gent uit op een sisser. En volgens de tweevoudige Gouden Schoen had dat vooral met toenmalig trainer Hein Vanhaezebrouck te maken.


In een interview met Het Laatste Nieuws rekent Boussoufa nu zwaar met hem af. Zo laat de Marokkaanse international weten dat hij op voorhand wist dat Vanhaezebrouck hem liever niet zag komen. "Maar hij had nooit de ballen om iets in mijn gezicht te zeggen. Kijk, ik had snel door wat voor iemand Vanhaezebrouck is. Het was een persoon die in de pers een heel grote bek had, maar face to face niet veel durfde te zeggen. En als er verloren werd, probeerde hij het altijd op de spelers te schuiven. Het was nooit zijn fout. Als je dat allemaal ziet, denk je: wat een zielig persoon", klinkt het scherp.

Volgens Boussoufa deed Vanhaezebrouck er ook alles aan om hem zijn voetbalplezier te ontnemen. "Hij liet me mee naar Wolfsburg gaan, maar ik mocht niet meedoen. Ik moest gaan trainen in het bos. Hij probeerde ook te laten zien dat ik een egoïst ben, maar dat is helemaal niet zo. Hij zette me rechts, links, centraal, voor de verdediging... Al vrij snel wist ik dat ik maar een halfjaar bij Gent zou spelen. Langer blijven had gewoon geen zin."

LEES OOK: Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Hein is geen geschikte coach om met 'vedetten' om te gaan ...

Meest recent

‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

8
8
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

24
24
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

74
74
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

177
177
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

39
39
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

164
164
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

61
61
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

74
74
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

913
913
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

255
255
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

306
306
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

131
131
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

107
107
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

444
444
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

150
150
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

195
195
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

557
557
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

35
35
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

61
61
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

248
248
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

197
197
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

101
101
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

212
212
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

444
444
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23

Meer sportnieuws