Boussoufa rekent zwaar af met Hein: "Wat een zielig persoon"

door
Boussoufa rekent zwaar af met Hein:

Mbark Boussoufa is één van de beste voetballers die sinds de recentste eeuwwisseling te bewonderen was op de Belgische velden, maar zijn laatste passage in de Jupiler Pro League werd geen succes. Zo draaide zijn terugkeer bij AA Gent uit op een sisser. En volgens de tweevoudige Gouden Schoen had dat vooral met toenmalig trainer Hein Vanhaezebrouck te maken.


In een interview met Het Laatste Nieuws rekent Boussoufa nu zwaar met hem af. Zo laat de Marokkaanse international weten dat hij op voorhand wist dat Vanhaezebrouck hem liever niet zag komen. "Maar hij had nooit de ballen om iets in mijn gezicht te zeggen. Kijk, ik had snel door wat voor iemand Vanhaezebrouck is. Het was een persoon die in de pers een heel grote bek had, maar face to face niet veel durfde te zeggen. En als er verloren werd, probeerde hij het altijd op de spelers te schuiven. Het was nooit zijn fout. Als je dat allemaal ziet, denk je: wat een zielig persoon", klinkt het scherp.

Volgens Boussoufa deed Vanhaezebrouck er ook alles aan om hem zijn voetbalplezier te ontnemen. "Hij liet me mee naar Wolfsburg gaan, maar ik mocht niet meedoen. Ik moest gaan trainen in het bos. Hij probeerde ook te laten zien dat ik een egoïst ben, maar dat is helemaal niet zo. Hij zette me rechts, links, centraal, voor de verdediging... Al vrij snel wist ik dat ik maar een halfjaar bij Gent zou spelen. Langer blijven had gewoon geen zin."

LEES OOK: Anderlecht volledig vertrokken? Vanaezebrouck geeft antwoord

Hein is geen geschikte coach om met 'vedetten' om te gaan ...

Meest recent

Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

40
40
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

112
112
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

85
85
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

33
33
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

53
53
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

225
225
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

35
35
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

71
71
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

50
50
Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

PSV lijkt weer dé te kloppen ploeg te zijn in Nederland. Ze staan weer overtuigend op een ...

79
79
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

41
41
Garcia kiest beste elf: één keuze zorgt voor ophef

De Rode Duivels nemen het om 15u op tegen Kazachstan. Een zege en het WK is binnen. Bondscoach Rudi ...

64
64
Versterking Hayen: fans watertanden na video op socials Club

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

181
181
Opstelling Duivels: verrassende basisdebutant, Vanaken kapitein

Zaterdagnamiddag is het zover, dan kunnen de Rode Duivels zich mathematisch plaatsen voor het WK ...

181
181
'Stille exit na 238 duels: transfer Verschaeren nabij'

Yari Verschaeren raakt de laatste weken niet meer van de bank bij RSC Anderlecht. Het begint er dan ...

224
224
VTM-bom barst: kijkers in shock door nieuws over Mulder

Deze namiddag nemen onze Rode Duivels het op tegen Kazachstan. De inzet is duidelijk: het WK-ticket ...

1124
1124
Geurtje aan afhaken Courtois? Philippe Albert reageert

De Rode Duivels zullen zaterdagnamiddag hun WK-kwalificatie moeten afdwingen zonder verschillende ...

157
157
'Arsenal lijkbleek: City haalt PL-smaakmaker in januari'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Recordsom De Cat, Liverpool lonkt naar Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

134
134
'Club Brugge verliest sterkhouder: prijskaartje bekend'

Met een slordige 80 miljoen aan inkomsten verlegde Club Brugge vorige zomer zijn grenzen, maar of ...

280
280
'Anderlecht kan cashen: interesse in De Cat neemt toe'

Doorheen de financiële malaise van de afgelopen jaren bleek Neerpede vaak een levenslijn voor ...

112
112
'Unicum bij Rode Duivels: Garcia broedt op verrassing'

In het verre Kazachstan beginnen de Rode Duivels straks aan hun voorlaatste opdracht van de ...

149
149
'Transfertwist bij Club Brugge: Vermant weg in januari?'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand haar deuren, maar de geruchtenmolen draait nu al ...

364
364
Club-fans in shock: verrassende namen op transferlijst

Club Brugge legt een shortlist op tafel: van U20-parels tot een Premier League-keeper. Het gaat om ...

366
366
Garcia en Tielemans spreken ferme taal: "Dat moét"

Rond 16u45 mogen de Rode Duivels hun WK-kwalificatie vieren. Iets anders zou een blamage zijn. Rudi ...

37
37

Meer sportnieuws