'Anderlecht dreigt met keepersprobleem opgezadeld te worden'

506
'Anderlecht dreigt met keepersprobleem opgezadeld te worden'

Anderlecht heeft deze winter twee winteraanwinsten op zijn verlanglijstje gezet: een extra spits om de concurrentie met Roofe aan te gaan en een linksachter. Maar mogelijk zal Paars-Wit meer versterking nodig hebben dan dat. Zo dreigt het ook nog op zoek te moeten naar een doelman, want onder de lat dreigt er een probleem op te duiken.


Over Hendrik Van Crombrugge is er uiteraard geen twijfel, maar in zijn schaduw dreigen zowel Thomas Didillon als Davy Roef te vertrekken. Dat schrijft Het Nieuwsblad. Didillon zou belangstelling genieten van New York Red Bulls uit de Amerikaanse MLS en Anderlecht zou wel mee willen werken aan een transfer. Het betaalde destijds 2,2 miljoen voor de Fransman en Anderlecht wil nu nog geld aan hem verdienen.

Om het vertrek van Didillon op te vangen, stelde Anderlecht Roef voor om alsnog zijn contract te verlengen. De 25-jarige heeft echter geen trek in nog minstens een jaar op de bank en legde het voorstel dus naast zich neer. Hij loopt in de zomer dus gratis de deur uit, tenzij er zich deze maand nog een club zou melden. Eerder polste KRC Genk al naar Roef.

Als zowel Didillon als Roef vertrekken, lijkt Anderlecht een nieuwe doelman te moeten zoeken. Het heeft ook nog Frank Boeckx achter de hand, maar het is maar de vraag of die nog een betrouwbare doubliure is. De 33-jarige sukkelt dit seizoen constant met de rug en liet om die reden ook de winterstage schieten. Hij lijkt zich dan ook stilaan voltijds toe te leggen op zijn taak als keeperstrainer van de U21.

LEES OOK: Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Moet Anderlecht een nieuwe keeper halen?

Meest recent

Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

19
19
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

25
25
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

38
38
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

378
378
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

63
63
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

71
71
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

55
55
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

22
22
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

277
277
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

328
328
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

199
199
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

289
289
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

253
253
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

70
70
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

312
312
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

106
106
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

124
124
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

299
299
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

193
193
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

195
195
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1172
1172
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

96
96

Meer sportnieuws