Deschacht: "Betaalde hóógste prijs voor vertrek bij Anderlecht: Annelien"

door
Deschacht:

Olivier Deschacht heeft een turbulent 2019 achter de rug. Bij Lokeren werd zijn contract immers tegen de verwachtingen in niet verlengd, maar Zulte Waregem wierp hem een reddingsboei toe en bij Essevee haalde hij opnieuw zijn gewenste niveau. Tot een blessure opnieuw roet in het gooide.


Sportief kende hij dus hoogtes en laagtes, maar ook privé was het allerminst rozengeur en maneschijn. Zo kwam er na jaren een einde aan zijn huwelijk met Annelien Deschacht. Al blijkt die breuk nog niet definitief, zo laat Deschacht optekenen in een openhartig interview met HUMO. "We zijn níét gescheiden. Laat ons zeggen dat Annelien en ik uit elkaar zijn. Toen ik bij Anderlecht totaal onverwacht aan de deur ben gezet, heb ik daar slecht op gereageerd. Zo diep zat ik. In die zin kun je zeggen dat mijn vertrek een beetje het begin van het einde is geweest. Omdat ik het belangrijkste vergat: mijn familie."

En dus moest hij een prijs betalen voor zijn slechte reactie op de breuk met zijn geliefde club Anderlecht. "De hóógste prijs: Annelien is mijn leven, ik kan mij niet voorstellen dat ik ooit met iemand anders samen zal zijn." Deschacht beseft inmiddels wel waar het precies fout liep. "Ik zie altijd eerst het slechte, dan pas het goede. Da’s een probleem. Bovendien krop ik die negatieve gevoelens ook op."

De verdediger heeft dan ook begrip voor het standpunt van de moeder van zijn kinderen. "Ik ben niet perfect. Zoals in elke relatie ben je in het begin verliefd en zot van elkaar. De fouten van de ander neem je erbij, in de hoop dat het beter wordt. Zelf hoop je dat ze door jouw fouten heen kijkt, maar dat blijft niet duren. Zeker niet als ze er zoveel energie insteekt en na dertien jaar moet vaststellen dat ik toch dezelfde fouten blijf maken."

LEES OOK: "Wij met ons tweetjes"-Annelien en Van Gucht kiezen voor elkaar

Denkt u dat Deschacht en Coorevits terug samen zullen komen?

Meest recent

Pro League in wurggreep: nieuwe twist in DAZN-soap

De soap rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Dat de tv-rechtenhouder er nu mee dreigt om de ...

74
74
Hasi in penarie: opvallend experiment bij Anderlecht

In de 1/16 finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht dinsdagavond KVK Ninove over de vloer. ...

156
156
Bouchez beschermt DAZN: "Ik waarschuw de Pro League"

George-Louis Bouchez is een man met een mening. Zo is de voorzitter van Francs Borains niet te ...

199
199
Imago Rik Verheye aan diggelen: ex maakt brandhout van BV

Bij Sporting Hasselt loopt het sportief lekker, maar naast het veld krijgt de club onverwacht ...

560
560
Anderlecht leeft: Lotto Park loopt vol voor Ninove

RSC Anderlecht zoekt al jarenlang naar een prijs. Paars-Wit lijkt ook dit seizoen niet voor de titel ...

117
117
Oorlog in Schotland: Arne Engels verstikt in “giftige sfeer”

Het rommelt ferm bij Celtic. De Schotse topclub nam afscheid van Brendan Rodgers, maar dat ging niet ...

43
43
Inter in shock: dodelijk verkeersongeval met man in rolstoel

Inter is opgeschrikt door een dodelijk verkeersongeval met doelman Josep Martinez. De reservegoalie ...

9
9
Filip Joos baart opzien over horrorblessure Fofana

De Rode Duivels vallen één voor één uit met blessures. Afgelopen ...

108
108
Kompany onder druk: ambities Bayern op tafel

Vincent Kompany is perfect aan het seizoen begonnen bij Bayern München. De Belgische ...

54
54
Dokter verrast met belangrijke update De Bruyne

De blessure van Kevin De Bruyne blijft nazinderen. Napoli zag de sterspeler afgelopen speeldag met ...

216
216
Groot gokschandaal in Turkije: 152 refs en 18.227 matchen

Turkije staat in rep en roer na een groot gokschandaal. De afgelopen vijf jaar zouden maar liefst ...

55
55
'Club Brugge troefde zes clubs af, moeder gaf doorslag'

Club Brugge kende een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders verlieten de club en ook aan ...

337
337
‘Kookpunt bij Vini Jr bereikt: transferbom na tirade'

Real Madrid won afgelopen speeldag de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal ...

119
119
Details blessure De Bruyne onthuld: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne staat 3 tot 5 maanden aan de kant bij Napoli. Afgelopen speeldag viel de ...

54
54
‘Bizar uitshirt Rode Duivels voor WK 2026 gelekt’

De Rode Duivels staan met één been op het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

141
141
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat toe, knaltransfer Diego Moreira’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

423
423
Argentijnse shock: Messi toch niet naar zesde WK?

Lionel Messi verlengde onlangs zijn contract bij Inter Miami, maar het is nog niet zeker dat de ...

63
63
Drama Club Brugge en Hayen: verdict over Meijer

Club Brugge zag verdediger Bjorn Meijer weer uitvallen met een blessure en meteen werd het ergste ...

224
224
‘Antwerp gaat vol voor verrassende Belgische transfer’

Royal Antwerp FC staat in de gevarenzone in de Jupiler Pro League. The Great Old is dan ook al op ...

500
500
Rampscenario Yamal na Clasico: Barça grijpt zwaar in

De Clasico van afgelopen weekend blijft nazinderen in Spanje. Voor de wedstrijd gooiden Thibaut ...

214
214
‘Giga-jackpot Ordonez: Europese grootmacht in pole’

Joel Ordonez werd afgelopen zomermercato al nadrukkelijk genoemd bij een knaltransfer, maar ...

381
381
Groot nieuws over comeback Romelu Lukaku

Romelu Lukaku is al een tijdje aan het revalideren van een dijbeenblessure. De aanvaller van Napoli ...

237
237
KRC Genk hoopvol: "Zij stonden er vorig jaar slechter voor"

KRC Genk raakt maar niet op toerental. Tegen La Louvière speelde het 1-1. Alweer een domper, ...

193
193
Mazzu doet boekje open: "Moeilijke maanden"

OH Leuven zag David Hubert naar Union SG verkassen. De Belgische eersteklasser moest plots aan de ...

74
74
Zorgen over toptransfer Club: "Ik zie hem niet meer"

Club Brugge doet het voorlopig niet al te best dit seizoen. Ze staan weliswaar nog tweede op amper ...

370
370

Meer sportnieuws