'Emond kiest voor bliksemvertrek, Standard pakt miljoenensom'

door
'Emond kiest voor bliksemvertrek, Standard pakt miljoenensom'

Hij wordt vaak onderschat en is technisch niet de meest verfijnde speler, maar bijna elk jaar is hij wel goed voor de nodige doelpunten. Ook dit seizoen zit Renaud Emond alweer zeven aan competitiedoelpunten. De vraag is echter hoe lang hij nog op Sclessin zal blijven.

Het contract van de aanvaller van Standard loopt namelijk af in 2022 en Emond houdt voorlopig nog alle opties open. Ook een transfer behoort tot de ambities. "Ik denk er momenteel nog niet aan. Want soms is er geen opportuniteit, of wil Standard mij niet laten gaan, of is de aanbieding niet interessant genoeg. Ik leef van dag tot dag, en ik vertel mezelf dat ik enkel zal vertrekken als het de moeite waard is. Maar waarom zou ik het ooit niet eens proberen in het buitenland?," vertelde Emond aan L'Avenir.

UPDATE 07/01
De woorden van de spits waren nog niet koud, of Emond lijkt zijn transfer naar het buitenland al beet te hebben. Zo is men er bij La Dernière Heure en het Franse Ouest-France zeker van dat de aanvaller goed op weg is naar de Ligue 1. De Waalse krant verwacht dat hij eerstdaags zal tekenen bij FC Nantes. Les Canaris, één van de revelaties in Frankrijk, zouden zo'n 3 à 4 miljoen euro voor Emond op tafel leggen.

Dat uitgerekend Nantes zich meldt op Sclessin lijkt niet geheel toevallig. De Franse club werkt al jaren nauw samen met Mogi Bayat en die is de laatste tijd ook steeds nauwer betrokken bij Standard. Beide club deden afgelopen zomer ook al zaken met de huurdeal rond Anthony Limbombe. Die keerde overigens al vroegtijdig terug naar Frankrijk.

LEES OOK: Lamkel Zé zorgt wéér voor verbazing in transferzomer

Trending:

'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

Als Emond vertrekt, móét Standard een nieuwe spits halen ...

Meest recent

'Woede-uitbarsting krijgt staartje: Stijnen moet op cursus'

Belgische trainers zijn bezig aan een opmars in ons land. Niet alleen op het hoogste niveau, maar ...

3
3
'Kater voor Club Brugge: boekhouding krijgt klappen'

Van zodra Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en/of Joel Ordonez andere oorden opzoeken ...

121
121
Wake-up call voor Wils: Antwerp alweer met billen bloot

Nadat het twee jaar op rij naast een Europees ticket greep wil Antwerp de lat volgend seizoen ...

156
156
Van PSV-parel tot rechtbank: Ihattaren's nieuwste drama

Mohamed Ihatarren stond jarenlang geboekstaafd als één van de meest talentvolle ...

13
13
'Renard heeft beet: Anderlecht strikt zesde zomeraanwinst'

Op inkomend vlak staat de teller bij Standard met Casper Nielsen en Thomas Henry al op acht ...

442
442
'Doorbraak bij Club Brugge: Jashari out, Stankovic in?'

De soap rond Ardon Jashari stevent af op zijn ontknoping. De vraag lijkt niet langer of, maar wel ...

565
565
Hoste en Coucke: De bromance die niemand zag aankomen

Marc Coucke en Geert Hoste hebben elk, op hun domein, al heel wat strepen verdiend. De eigenaar van ...

48
48
'Overmars verbaast met nieuwe flankaanvaller Antwerp'

Antwerp FC is met een slipper aan zijn oefencampagne begonnen en verloor afgelopen weekend van ...

549
549
'Entourage Jashari heeft cruciaal nieuws voor Club Brugge'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft de gemoederen bedaren. De middenvelder wil dolgraag naar ...

894
894
Aanwinst nummer 8: Standard haalt goaltjesdief terug naar JPL

Standard toont zich deze mercato één van de meest kooplustige ploegen uit de Jupiler ...

205
205
Schokkende beelden: Guardia Civil geeft details ongeval Jota

De voetbalwereld is donderdagochtend opgeschrikt door dieptriest nieuws. Liverpool-aanvaller Diogo ...

557
557
'Anderlecht kruist degens met Antwerp voor 7de aanwinst'

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een vijftal aanwinsten voor volgend seizoen in huis, maar is nog ...

565
565
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, Anderlecht dropt transferbom'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

265
265
Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Zakaria Bakkali brak op jonge leeftijd door bij PSV en werd meteen gebombardeerd tot de ...

504
504
Van kampioen tot tragedie: Kompany en Ronaldo in shock

De voetbalwereld verkeert momenteel in grote shock. Liverpool-aanvaller Diogo José Teixeira ...

121
121
Nieuwe liefde voor Genk-fan Vanwezemael? Publiek huivert

De bekendste seksuologe van ons land? Dat is ongetwijfeld Lotte Vanwezemael. De Limburgse verschijnt ...

231
231
Wilmots in zijn nopjes: Standard pakt uit met nieuwe pion

Standard Luik is bezig om de brokken van voormalige eigenaar 777 Partners te lijmen. Ook achter de ...

186
186
Anderlecht op scherp: Simic lijnrecht tegenover MMA-vechter

RSC Anderlecht is volop aan het voorbereiden op volgend seizoen. Tussen de trainingen door is er ook ...

84
84
'Sporting Charleroi passeert alwéér langs de kassa'

Bij Sporting Charleroi gaan ze de kassa nog eens aardig kunnen vullen. De Zebra's staan op het punt ...

29
29
Wullaert slijpt de messen: "Dat wordt héél belangrijk"

D-day voor de Red Flames. België opent zijn EK vandaag met een pittig duel tegen Italië. ...

25
25
Liverpool-ster Diogo Jota op 28-jarige leeftijd overleden

Er heeft zich een enorm drama plaatsgevonden in Spanje. Liverpool-ster Diogo Jota is op 28-jarige ...

0
0
Vrancken ziet plots verrassende wending bij STVV

STVV won gisteren met 2-4 op het veld van Thes Sport. De Limburgers kennen voorlopig een goede ...

273
273
Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken

RSC Anderlecht haalde al drie nieuwe middenvelders, enkel Leander Dendoncker vertrok al. Besnik Hasi ...

696
696
'Beerschot rondt komst vierde zomeraanwinst af'

Het bestuur van Beerschot heeft duidelijk zijn netwerk aangesproken in Frankrijk. De Kielse Ratten ...

326
326
AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

375
375

Meer sportnieuws