'Anderlecht dichtbij afronden van afgeketste zomertransfer'

1556 stemmen
'Anderlecht dichtbij afronden van afgeketste zomertransfer'

RSC Anderlecht sloot het boekjaar af met een verlies van miljoenen, maar het bestuur weet al hoe het die bloedrode cijfers gaat aanpakken. Zo wordt het tijdens de eerstvolgende mercato's de bedoeling om een pak spelers van de hand te doen. In drie dossiers lijkt alvast een oplossing in de maak.

Zo heeft het er alle schijn van dat Adrien Trebel weldra vertrekt bij de recordkampioen. Zoals eerder bekend geraakte, is de Franse middenvelder goed op weg naar Al Shabab. De Saudische club zou hem overnemen op huurbasis, mét optie tot een definitieve transfer. In het beste geval geraakte de deal begin januari nog rond.

En ook rond Knowledge Musona begint er wat te bewegen. Donderdag doken geruchten op omtrent een terugkeer naar Zuid-Afrika, Mamelodi Sundowns zou hem een 'aantrekkelijk voorstel' hebben gedaan. Volgens het lokale Times Live ziet Musona dergelijke overstap alvast zitten. Op clubniveau is er wel nog geen akkoord, maar het lijkt er niet op dat Anderlecht hem veel in de weg zal leggen.

Tot slot zou Alexandru Chipciu goed op weg zijn naar Turkije. Volgens Fanatik is een overgang naar Gaziantep FK zo goed als rond, bepaalde andere bronnen melden zelfs dat hij er dit weekend al verwacht wordt. Met Marius Sumudica komt hij daar alvast een landgenoot als trainer tegen.

UPDATE 22u

Zowel Trebel, Musona als Chipciu lijken dus dichtbij een vertrek bij Anderlecht te staan. Maar als we de Deense media mogen geloven, is er ook een vierde speler van Paars-Wit waarbij een vertrek nakend is. Want zo meldt Bold.dk dat de transfer van Isaac Kiese Thelin naar FC Kopenhagen naar verluidt erg dichtbij is.

De Zweed stond ook afgelopen zomer al dichtbij een transfer naar de Deense hoofdstad. Die ketste toen in laatste instantie nog af, omdat Anderlecht geen nieuwe spits meer wist te strikken. Bedoeling was toen dat Diagne naar Brussel ging komen, maar hoe dat verhaal is afgelopen, is uiteraard bekend. Hoeveel Anderlecht zal vangen voor Thelin is nog niet geweten. Zijn marktwaarde bedraagt momenteel nog zo’n 2 miljoen euro.

LEES OOK: Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Zal het deze keer wel lukken?

Meest recent

'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

11
11
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

40
40
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

164
164
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

18
18
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

214
214
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

44
44
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

157
157
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

537
537
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

236
236
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

367
367
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

541
541
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

266
266
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

342
342
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

21
21
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

149
149
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

60
60
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

80
80
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

146
146
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

59
59
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

94
94
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

72
72
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

401
401
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1316
1316
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

417
417

Meer sportnieuws