'Anderlecht dichtbij afronden van afgeketste zomertransfer'

door
'Anderlecht dichtbij afronden van afgeketste zomertransfer'

RSC Anderlecht sloot het boekjaar af met een verlies van miljoenen, maar het bestuur weet al hoe het die bloedrode cijfers gaat aanpakken. Zo wordt het tijdens de eerstvolgende mercato's de bedoeling om een pak spelers van de hand te doen. In drie dossiers lijkt alvast een oplossing in de maak.

Zo heeft het er alle schijn van dat Adrien Trebel weldra vertrekt bij de recordkampioen. Zoals eerder bekend geraakte, is de Franse middenvelder goed op weg naar Al Shabab. De Saudische club zou hem overnemen op huurbasis, mét optie tot een definitieve transfer. In het beste geval geraakte de deal begin januari nog rond.

En ook rond Knowledge Musona begint er wat te bewegen. Donderdag doken geruchten op omtrent een terugkeer naar Zuid-Afrika, Mamelodi Sundowns zou hem een 'aantrekkelijk voorstel' hebben gedaan. Volgens het lokale Times Live ziet Musona dergelijke overstap alvast zitten. Op clubniveau is er wel nog geen akkoord, maar het lijkt er niet op dat Anderlecht hem veel in de weg zal leggen.

Tot slot zou Alexandru Chipciu goed op weg zijn naar Turkije. Volgens Fanatik is een overgang naar Gaziantep FK zo goed als rond, bepaalde andere bronnen melden zelfs dat hij er dit weekend al verwacht wordt. Met Marius Sumudica komt hij daar alvast een landgenoot als trainer tegen.

UPDATE 22u

Zowel Trebel, Musona als Chipciu lijken dus dichtbij een vertrek bij Anderlecht te staan. Maar als we de Deense media mogen geloven, is er ook een vierde speler van Paars-Wit waarbij een vertrek nakend is. Want zo meldt Bold.dk dat de transfer van Isaac Kiese Thelin naar FC Kopenhagen naar verluidt erg dichtbij is.

De Zweed stond ook afgelopen zomer al dichtbij een transfer naar de Deense hoofdstad. Die ketste toen in laatste instantie nog af, omdat Anderlecht geen nieuwe spits meer wist te strikken. Bedoeling was toen dat Diagne naar Brussel ging komen, maar hoe dat verhaal is afgelopen, is uiteraard bekend. Hoeveel Anderlecht zal vangen voor Thelin is nog niet geweten. Zijn marktwaarde bedraagt momenteel nog zo’n 2 miljoen euro.

LEES OOK: Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

Zal het deze keer wel lukken?

Meest recent

Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

62
62
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

95
95
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

18
18
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

57
57
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

116
116
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

67
67
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

125
125
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

137
137
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

333
333
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

313
313
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

141
141
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

117
117
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

206
206
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

71
71
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

374
374
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

120
120
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

399
399
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

175
175
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

274
274
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

693
693
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

219
219
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

357
357
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

426
426

Meer sportnieuws