Frans geeft uitleg bij verrassende keuze voor Beerschot

502
Frans geeft uitleg bij verrassende keuze voor Beerschot

Beerschot VA vertoeft momenteel in Spanje, waar het de strijd om promotie in 1B verder voorbereid. Coach Hernan Losada mocht er donderdag ook meteen een nieuw gezicht verwelkomen. De Antwerpenaren versterkten zich immers met Frederic Frans, die overkomt van Lierse Kempenzonen.


Nochtans had hij daar nog een contract van 3.5 seizoenen lopen, Frans is dan ook blij dat Lierse hem uiteindelijk niets in de weg legde. "Ik apprecieer het enorm dat Lierse Kempenzonen heeft meegewerkt aan de transfer. Ze hebben zich aan de afspraak gehouden dat ze me niet koste wat het kost zouden tegenhouden als ik weer een stap hogerop kon zetten. Ook voor mij was dit niet vanzelfsprekend maar een kans als deze wil ik met beide handen grijpen. Ik ben heel blij dat ik de ambities van Beerschot mee kan helpen waarmaken", reageerde hij op de webstek van zijn nieuwe club.

Frans moet de Kielse defensie van extra ervaring voorzien. Iets wat voor de 30-jarige, die ook nog een tijdje in Schotland actief was, geen probleem moet vormen. "Mijn profiel past inderdaad wel in 1B. Het is een moeilijke reeks en ik ken het klappen van de zweep. Ik ben een geboren winnaar en dat heb je nodig in 1B. Ik zal altijd voorop gaan in de strijd en mijn ploegmakkers op sleeptouw nemen. Als ik andere spelers van Beerschot beter kan maken, is al een deel van de missie geslaagd."

Bij Beerschot loopt Frans in ieder geval een aantal bekende namen tegen het lijf. "Dat ik hier enkele oude bekenden tegenkom, heeft meegespeeld. Losada, Still en Nys zijn toppers. En ik ken hier ook enkele spelers zoals Mike Vanhamel. Maar meer dan dat is het de ambitie van Beerschot die me overtuigd heeft. Beerschot speelt niet alleen een reeks hoger, we staan dan ook nog eens aan de kop van de tweede periode."

Denkt u dat Frans basisspeler zal worden bij Beerschot?

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

22
22
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

84
84
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

60
60
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

103
103
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

170
170
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

90
90
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

99
99
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

107
107
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

97
97
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

37
37
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

174
174
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

116
116
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

64
64
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

28
28
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

284
284
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

79
79
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

125
125
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

105
105
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

112
112
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

345
345
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

73
73

Meer sportnieuws