Frans geeft uitleg bij verrassende keuze voor Beerschot

502 stemmen
Frans geeft uitleg bij verrassende keuze voor Beerschot

Beerschot VA vertoeft momenteel in Spanje, waar het de strijd om promotie in 1B verder voorbereid. Coach Hernan Losada mocht er donderdag ook meteen een nieuw gezicht verwelkomen. De Antwerpenaren versterkten zich immers met Frederic Frans, die overkomt van Lierse Kempenzonen.


Nochtans had hij daar nog een contract van 3.5 seizoenen lopen, Frans is dan ook blij dat Lierse hem uiteindelijk niets in de weg legde. "Ik apprecieer het enorm dat Lierse Kempenzonen heeft meegewerkt aan de transfer. Ze hebben zich aan de afspraak gehouden dat ze me niet koste wat het kost zouden tegenhouden als ik weer een stap hogerop kon zetten. Ook voor mij was dit niet vanzelfsprekend maar een kans als deze wil ik met beide handen grijpen. Ik ben heel blij dat ik de ambities van Beerschot mee kan helpen waarmaken", reageerde hij op de webstek van zijn nieuwe club.

Frans moet de Kielse defensie van extra ervaring voorzien. Iets wat voor de 30-jarige, die ook nog een tijdje in Schotland actief was, geen probleem moet vormen. "Mijn profiel past inderdaad wel in 1B. Het is een moeilijke reeks en ik ken het klappen van de zweep. Ik ben een geboren winnaar en dat heb je nodig in 1B. Ik zal altijd voorop gaan in de strijd en mijn ploegmakkers op sleeptouw nemen. Als ik andere spelers van Beerschot beter kan maken, is al een deel van de missie geslaagd."

Bij Beerschot loopt Frans in ieder geval een aantal bekende namen tegen het lijf. "Dat ik hier enkele oude bekenden tegenkom, heeft meegespeeld. Losada, Still en Nys zijn toppers. En ik ken hier ook enkele spelers zoals Mike Vanhamel. Maar meer dan dat is het de ambitie van Beerschot die me overtuigd heeft. Beerschot speelt niet alleen een reeks hoger, we staan dan ook nog eens aan de kop van de tweede periode."

LEES OOK: Beerschot hakt knoop over Messoudi door na gemiste promotie

🚀

Denkt u dat Frans basisspeler zal worden bij Beerschot?

Meest recent

Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

439
439
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

80
80
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

60
60
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

331
331
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

67
67
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

25
25
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

183
183
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

213
213
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

198
198
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

484
484
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

146
146
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

180
180
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

186
186
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

248
248
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

345
345
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

194
194
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

463
463
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

194
194
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

127
127
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

589
589
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

264
264
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

108
108
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

77
77
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

52
52
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

365
365

Meer sportnieuws