Frans geeft uitleg bij verrassende keuze voor Beerschot

door
Frans geeft uitleg bij verrassende keuze voor Beerschot

Beerschot VA vertoeft momenteel in Spanje, waar het de strijd om promotie in 1B verder voorbereid. Coach Hernan Losada mocht er donderdag ook meteen een nieuw gezicht verwelkomen. De Antwerpenaren versterkten zich immers met Frederic Frans, die overkomt van Lierse Kempenzonen.


Nochtans had hij daar nog een contract van 3.5 seizoenen lopen, Frans is dan ook blij dat Lierse hem uiteindelijk niets in de weg legde. "Ik apprecieer het enorm dat Lierse Kempenzonen heeft meegewerkt aan de transfer. Ze hebben zich aan de afspraak gehouden dat ze me niet koste wat het kost zouden tegenhouden als ik weer een stap hogerop kon zetten. Ook voor mij was dit niet vanzelfsprekend maar een kans als deze wil ik met beide handen grijpen. Ik ben heel blij dat ik de ambities van Beerschot mee kan helpen waarmaken", reageerde hij op de webstek van zijn nieuwe club.

Frans moet de Kielse defensie van extra ervaring voorzien. Iets wat voor de 30-jarige, die ook nog een tijdje in Schotland actief was, geen probleem moet vormen. "Mijn profiel past inderdaad wel in 1B. Het is een moeilijke reeks en ik ken het klappen van de zweep. Ik ben een geboren winnaar en dat heb je nodig in 1B. Ik zal altijd voorop gaan in de strijd en mijn ploegmakkers op sleeptouw nemen. Als ik andere spelers van Beerschot beter kan maken, is al een deel van de missie geslaagd."

Bij Beerschot loopt Frans in ieder geval een aantal bekende namen tegen het lijf. "Dat ik hier enkele oude bekenden tegenkom, heeft meegespeeld. Losada, Still en Nys zijn toppers. En ik ken hier ook enkele spelers zoals Mike Vanhamel. Maar meer dan dat is het de ambitie van Beerschot die me overtuigd heeft. Beerschot speelt niet alleen een reeks hoger, we staan dan ook nog eens aan de kop van de tweede periode."

LEES OOK: STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

Denkt u dat Frans basisspeler zal worden bij Beerschot?

Meest recent

'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

16
16
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

37
37
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

157
157
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

94
94
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

387
387
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

298
298
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

107
107
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

26
26
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

166
166
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

28
28
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

608
608
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

174
174
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

122
122
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

53
53
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

260
260
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

337
337
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

95
95
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

202
202
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

578
578
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

130
130
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

269
269
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

432
432
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

228
228
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

75
75

Meer sportnieuws