Frans geeft uitleg bij verrassende keuze voor Beerschot

door
Frans geeft uitleg bij verrassende keuze voor Beerschot

Beerschot VA vertoeft momenteel in Spanje, waar het de strijd om promotie in 1B verder voorbereid. Coach Hernan Losada mocht er donderdag ook meteen een nieuw gezicht verwelkomen. De Antwerpenaren versterkten zich immers met Frederic Frans, die overkomt van Lierse Kempenzonen.


Nochtans had hij daar nog een contract van 3.5 seizoenen lopen, Frans is dan ook blij dat Lierse hem uiteindelijk niets in de weg legde. "Ik apprecieer het enorm dat Lierse Kempenzonen heeft meegewerkt aan de transfer. Ze hebben zich aan de afspraak gehouden dat ze me niet koste wat het kost zouden tegenhouden als ik weer een stap hogerop kon zetten. Ook voor mij was dit niet vanzelfsprekend maar een kans als deze wil ik met beide handen grijpen. Ik ben heel blij dat ik de ambities van Beerschot mee kan helpen waarmaken", reageerde hij op de webstek van zijn nieuwe club.

Frans moet de Kielse defensie van extra ervaring voorzien. Iets wat voor de 30-jarige, die ook nog een tijdje in Schotland actief was, geen probleem moet vormen. "Mijn profiel past inderdaad wel in 1B. Het is een moeilijke reeks en ik ken het klappen van de zweep. Ik ben een geboren winnaar en dat heb je nodig in 1B. Ik zal altijd voorop gaan in de strijd en mijn ploegmakkers op sleeptouw nemen. Als ik andere spelers van Beerschot beter kan maken, is al een deel van de missie geslaagd."

Bij Beerschot loopt Frans in ieder geval een aantal bekende namen tegen het lijf. "Dat ik hier enkele oude bekenden tegenkom, heeft meegespeeld. Losada, Still en Nys zijn toppers. En ik ken hier ook enkele spelers zoals Mike Vanhamel. Maar meer dan dat is het de ambitie van Beerschot die me overtuigd heeft. Beerschot speelt niet alleen een reeks hoger, we staan dan ook nog eens aan de kop van de tweede periode."

LEES OOK: 'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Denkt u dat Frans basisspeler zal worden bij Beerschot?

Meest recent

'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

24
24
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

27
27
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

21
21
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

58
58
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

168
168
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

132
132
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

196
196
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

137
137
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

79
79
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

57
57
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

117
117
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

293
293
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

210
210
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

76
76
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

184
184
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

125
125
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

63
63
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

785
785
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

939
939
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

469
469
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

135
135
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

44
44
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

743
743

Meer sportnieuws