'KRC Genk legt miljoenen op tafel voor Thorstvedt'

door
'KRC Genk legt miljoenen op tafel voor Thorstvedt'

Leandro Trossard en Ruslan Malinovskyi zochten vorige zomer al andere oorden op, binnenkort is het de beurt aan Sander Berge om Genk te verlaten. De Limburgers anticiperen alvast op een vertrek van de middenvelder door reeds werk te maken van een opvolger.


Waar andere media nog iets meer voorzichtigheid inbouwen en wachten op een officiële aankondiging, is Het Nieuwsblad namelijk nu al zeker: Kristian Thorstvedt wordt de eerste winterversterking in de Luminus Arena. De 20-jarige Noor en dus landgenoot van Berge komt voor één miljoen euro over van Viking FK, waarmee hij vorig seizoen in zijn thuisland een vijfde plaats én de beker veroverde.

Nog volgens het dagblad zou de middenvelder, als Doorbraak v/h Jaar goed voor 13 doelpunten en drie assists in 32 matchen, op woensdag 1 januari landen in ons land. Genk blijft daarmee dus inzetten op jong en Scandinavisch talent, want afgelopen zomer werd ook het Zweedse toptalent Benjamin Nygren al in huis gehaald. Hij kon tot dusver echter niet zijn stempel drukken, aan Thorstvedt om nu beter te doen.

UPDATE 2/01

KRC Genk gaat volgens Noorse media 1,5 miljoen euro betalen voor Kristian Thorstvedt en daar kan bij het bereiken van een bepaald aantal wedstrijden nog eens 1,5 miljoen euro bijkomen. Zo zou de totale som dus op drie miljoen euro kunnen gaan liggen. 

De talentvolle middenvelder stond ook op het verlanglijstje van RedBull Salzburg en de Oostenrijkse topclub gaf die interesse ook toe, maar ze drukten nooit echt door voor de jonge Noorse middenvelder.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Goede aanwinst voor Genk?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

56
56
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

77
77
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

108
108
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

100
100
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

74
74
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

42
42
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

216
216
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

332
332
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

79
79
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

522
522
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

269
269
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

404
404
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

292
292
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws