'KRC Genk legt miljoenen op tafel voor Thorstvedt'

door
'KRC Genk legt miljoenen op tafel voor Thorstvedt'

Leandro Trossard en Ruslan Malinovskyi zochten vorige zomer al andere oorden op, binnenkort is het de beurt aan Sander Berge om Genk te verlaten. De Limburgers anticiperen alvast op een vertrek van de middenvelder door reeds werk te maken van een opvolger.


Waar andere media nog iets meer voorzichtigheid inbouwen en wachten op een officiële aankondiging, is Het Nieuwsblad namelijk nu al zeker: Kristian Thorstvedt wordt de eerste winterversterking in de Luminus Arena. De 20-jarige Noor en dus landgenoot van Berge komt voor één miljoen euro over van Viking FK, waarmee hij vorig seizoen in zijn thuisland een vijfde plaats én de beker veroverde.

Nog volgens het dagblad zou de middenvelder, als Doorbraak v/h Jaar goed voor 13 doelpunten en drie assists in 32 matchen, op woensdag 1 januari landen in ons land. Genk blijft daarmee dus inzetten op jong en Scandinavisch talent, want afgelopen zomer werd ook het Zweedse toptalent Benjamin Nygren al in huis gehaald. Hij kon tot dusver echter niet zijn stempel drukken, aan Thorstvedt om nu beter te doen.

UPDATE 2/01

KRC Genk gaat volgens Noorse media 1,5 miljoen euro betalen voor Kristian Thorstvedt en daar kan bij het bereiken van een bepaald aantal wedstrijden nog eens 1,5 miljoen euro bijkomen. Zo zou de totale som dus op drie miljoen euro kunnen gaan liggen. 

De talentvolle middenvelder stond ook op het verlanglijstje van RedBull Salzburg en de Oostenrijkse topclub gaf die interesse ook toe, maar ze drukten nooit echt door voor de jonge Noorse middenvelder.

Goede aanwinst voor Genk?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

101
101
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

183
183
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

67
67
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

94
94
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

78
78
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

112
112
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

59
59
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

208
208
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

25
25
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

465
465
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

58
58
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

95
95
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

181
181
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

310
310
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

94
94
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

100
100
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

284
284
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

515
515
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

162
162
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

119
119
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

569
569
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

165
165
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

265
265

Meer sportnieuws