'Club Brugge krijgt duidelijkheid over peperdure transfer'

door
'Club Brugge krijgt duidelijkheid over peperdure transfer'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende rustperiode na een razende drukke eerste helft van het seizoen, maar lang duurt deze break niet. Zaterdag vertrekken Philippe Clement en zijn manschappen alweer richting Qatar voor een oefenkamp. En dat mogelijk met een nieuwe speler binnen de rangen.


Zoals al een tijdje bekend wil Club zich in de wintermercato gericht versterken, vooral een nieuwe spits is prioritair. En wat dat betreft draait de geruchtenmolen al op volle toeren. Vanuit Argentinië geraakte maandag bekend dat Blauw-Zwart een bod zou hebben gedaan op de 20-jarige Adolfo Gaich. Club had naar verluidt zo'n 9 miljoen euro over voor de 20-jarige Argentijn.

Maar tegenover Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad wou de leider in de Jupiler Pro League dat bericht bevestigen noch ontkennen. De spits heeft in ieder geval een clausule van 15 miljoen euro in zijn contract staan. Om hem binnen te halen zal Blauw-Zwart dus mogelijk het nationale transferrecord moeten breken.

UPDATE 31/12
Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge een transfer van Gaich alweer kan vergeten, of toch tenminste voor een tijdje in de koelkast kan steken. Het lokale medium Mendo Voz meldt namelijk dat San Lorenzo pas komende zomer bereid zou zijn om mee te werken aan een transfer. De club heeft in de komende maanden nog enkele belangrijke doelen voor de boeg en wil daarbij beroep kunnen doen op de spits.

Blauw-Zwart zou kunnen proberen om de clausule in zijn contract te lichten, daar zou San Lorenzo niets aan kunnen doen. Maar dan nog is het de vraag of dergelijke investering de moeite is op korte termijn. Gaich wil immers deelnemen aan het pré-olympisch tornooi en zou daardoor meteen enkele weken niet inzetbaar zijn. Bovendien lijkt hij zelf ook aan te sturen op een vertrek na het huidige seizoen, zodat hij zijn kansen op een selectie voor de Spelen niet op het spel zet.

LEES OOK: 'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Club moet in januari enkel spelers halen die direct een versterking vormen ...

Meest recent

Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

12
12
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

86
86
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

63
63
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

57
57
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

209
209
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

52
52
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

63
63
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

119
119
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

51
51
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

205
205
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

225
225
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

47
47
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

140
140
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

52
52
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

207
207
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

86
86
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

324
324
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

339
339
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

509
509
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

264
264
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

144
144
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

541
541
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

282
282

Meer sportnieuws