'Club Brugge krijgt duidelijkheid over peperdure transfer'

1325 stemmen
'Club Brugge krijgt duidelijkheid over peperdure transfer'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende rustperiode na een razende drukke eerste helft van het seizoen, maar lang duurt deze break niet. Zaterdag vertrekken Philippe Clement en zijn manschappen alweer richting Qatar voor een oefenkamp. En dat mogelijk met een nieuwe speler binnen de rangen.


Zoals al een tijdje bekend wil Club zich in de wintermercato gericht versterken, vooral een nieuwe spits is prioritair. En wat dat betreft draait de geruchtenmolen al op volle toeren. Vanuit Argentinië geraakte maandag bekend dat Blauw-Zwart een bod zou hebben gedaan op de 20-jarige Adolfo Gaich. Club had naar verluidt zo'n 9 miljoen euro over voor de 20-jarige Argentijn.

Maar tegenover Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad wou de leider in de Jupiler Pro League dat bericht bevestigen noch ontkennen. De spits heeft in ieder geval een clausule van 15 miljoen euro in zijn contract staan. Om hem binnen te halen zal Blauw-Zwart dus mogelijk het nationale transferrecord moeten breken.

UPDATE 31/12
Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge een transfer van Gaich alweer kan vergeten, of toch tenminste voor een tijdje in de koelkast kan steken. Het lokale medium Mendo Voz meldt namelijk dat San Lorenzo pas komende zomer bereid zou zijn om mee te werken aan een transfer. De club heeft in de komende maanden nog enkele belangrijke doelen voor de boeg en wil daarbij beroep kunnen doen op de spits.

Blauw-Zwart zou kunnen proberen om de clausule in zijn contract te lichten, daar zou San Lorenzo niets aan kunnen doen. Maar dan nog is het de vraag of dergelijke investering de moeite is op korte termijn. Gaich wil immers deelnemen aan het pré-olympisch tornooi en zou daardoor meteen enkele weken niet inzetbaar zijn. Bovendien lijkt hij zelf ook aan te sturen op een vertrek na het huidige seizoen, zodat hij zijn kansen op een selectie voor de Spelen niet op het spel zet.

LEES OOK: Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Club moet in januari enkel spelers halen die direct een versterking vormen ...

Meest recent

'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

4
4
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

38
38
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

50
50
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

137
137
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

181
181
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

133
133
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

125
125
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

196
196
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

183
183
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

66
66
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

46
46
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

401
401
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

201
201
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

316
316
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

157
157
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

111
111
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

424
424
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

184
184
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

332
332
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

238
238
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

137
137
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

160
160
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

120
120

Meer sportnieuws