'Club Brugge krijgt duidelijkheid over peperdure transfer'

door
'Club Brugge krijgt duidelijkheid over peperdure transfer'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende rustperiode na een razende drukke eerste helft van het seizoen, maar lang duurt deze break niet. Zaterdag vertrekken Philippe Clement en zijn manschappen alweer richting Qatar voor een oefenkamp. En dat mogelijk met een nieuwe speler binnen de rangen.


Zoals al een tijdje bekend wil Club zich in de wintermercato gericht versterken, vooral een nieuwe spits is prioritair. En wat dat betreft draait de geruchtenmolen al op volle toeren. Vanuit Argentinië geraakte maandag bekend dat Blauw-Zwart een bod zou hebben gedaan op de 20-jarige Adolfo Gaich. Club had naar verluidt zo'n 9 miljoen euro over voor de 20-jarige Argentijn.

Maar tegenover Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad wou de leider in de Jupiler Pro League dat bericht bevestigen noch ontkennen. De spits heeft in ieder geval een clausule van 15 miljoen euro in zijn contract staan. Om hem binnen te halen zal Blauw-Zwart dus mogelijk het nationale transferrecord moeten breken.

UPDATE 31/12
Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge een transfer van Gaich alweer kan vergeten, of toch tenminste voor een tijdje in de koelkast kan steken. Het lokale medium Mendo Voz meldt namelijk dat San Lorenzo pas komende zomer bereid zou zijn om mee te werken aan een transfer. De club heeft in de komende maanden nog enkele belangrijke doelen voor de boeg en wil daarbij beroep kunnen doen op de spits.

Blauw-Zwart zou kunnen proberen om de clausule in zijn contract te lichten, daar zou San Lorenzo niets aan kunnen doen. Maar dan nog is het de vraag of dergelijke investering de moeite is op korte termijn. Gaich wil immers deelnemen aan het pré-olympisch tornooi en zou daardoor meteen enkele weken niet inzetbaar zijn. Bovendien lijkt hij zelf ook aan te sturen op een vertrek na het huidige seizoen, zodat hij zijn kansen op een selectie voor de Spelen niet op het spel zet.

LEES OOK: Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Club moet in januari enkel spelers halen die direct een versterking vormen ...

Meest recent

Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

69
69
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

12
12
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

100
100
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

96
96
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

247
247
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

30
30
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

79
79
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

139
139
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

42
42
Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

106
106
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

133
133
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

98
98
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

150
150
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

94
94
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

39
39
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

94
94
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

56
56
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

195
195
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

35
35
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

535
535
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

72
72
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

42
42
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

134
134
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

157
157
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

114
114

Meer sportnieuws