'Club Brugge krijgt duidelijkheid over peperdure transfer'

door
'Club Brugge krijgt duidelijkheid over peperdure transfer'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende rustperiode na een razende drukke eerste helft van het seizoen, maar lang duurt deze break niet. Zaterdag vertrekken Philippe Clement en zijn manschappen alweer richting Qatar voor een oefenkamp. En dat mogelijk met een nieuwe speler binnen de rangen.


Zoals al een tijdje bekend wil Club zich in de wintermercato gericht versterken, vooral een nieuwe spits is prioritair. En wat dat betreft draait de geruchtenmolen al op volle toeren. Vanuit Argentinië geraakte maandag bekend dat Blauw-Zwart een bod zou hebben gedaan op de 20-jarige Adolfo Gaich. Club had naar verluidt zo'n 9 miljoen euro over voor de 20-jarige Argentijn.

Maar tegenover Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad wou de leider in de Jupiler Pro League dat bericht bevestigen noch ontkennen. De spits heeft in ieder geval een clausule van 15 miljoen euro in zijn contract staan. Om hem binnen te halen zal Blauw-Zwart dus mogelijk het nationale transferrecord moeten breken.

UPDATE 31/12
Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge een transfer van Gaich alweer kan vergeten, of toch tenminste voor een tijdje in de koelkast kan steken. Het lokale medium Mendo Voz meldt namelijk dat San Lorenzo pas komende zomer bereid zou zijn om mee te werken aan een transfer. De club heeft in de komende maanden nog enkele belangrijke doelen voor de boeg en wil daarbij beroep kunnen doen op de spits.

Blauw-Zwart zou kunnen proberen om de clausule in zijn contract te lichten, daar zou San Lorenzo niets aan kunnen doen. Maar dan nog is het de vraag of dergelijke investering de moeite is op korte termijn. Gaich wil immers deelnemen aan het pré-olympisch tornooi en zou daardoor meteen enkele weken niet inzetbaar zijn. Bovendien lijkt hij zelf ook aan te sturen op een vertrek na het huidige seizoen, zodat hij zijn kansen op een selectie voor de Spelen niet op het spel zet.

LEES OOK: 'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club moet in januari enkel spelers halen die direct een versterking vormen ...

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

70
70
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

104
104
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

145
145
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

256
256
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

457
457
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

187
187
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

237
237
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

291
291
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

142
142
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

359
359
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

231
231
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

328
328
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

603
603
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

420
420
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

142
142
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

166
166
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

309
309
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

865
865
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

362
362
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

78
78
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

353
353
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

614
614
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

143
143
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

282
282

Meer sportnieuws