Makelaar Benteke reageert op mogelijke transfer naar Club

1657 stemmen
Makelaar Benteke reageert op mogelijke transfer naar Club

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende rustperiode na een razende drukke eerste helft van het seizoen, maar lang duurt deze break niet. Zaterdag vertrekken Philippe Clement en zijn manschappen alweer richting Qatar voor een oefenkamp. En dat mogelijk met een nieuwe speler binnen de rangen.


Een wild gerucht deed namelijk de ronde dat Christian Benteke op het punt stond om te tekenen en zelfs al een huis in Knokke gehuurd zou hebben. Ook dat is veel te voorbarig, om niet te zeggen uit de lucht gegrepen. Zowel de betrokken ploegen als de omgeving van de speler laten weten dat van een akkoord geen sprake is. Maar de transfer van de Rode Duivel is zeker nog niet volledig van de baan.

Volgens Het Laatste Nieuws. zou Club Brugge nog steeds hopen op de komst van de spits van Crystal Palace. Het hoge loon van de aanvaller zou volgens de krant alvast geen probleem vormen. Het wordt eerder zaak om Benteke zelf te overtuigen een (tijdelijke) stap terug te zetten. Mogelijk kan het vooruitzicht op een eventuele EK-selectie daarin een rol spelen.

UPDATE 11u25
Inmiddels heeft ook Kismet Eris op de vermeende transfer naar Club Brugge gereageerd. Hij behartigt al jarenlang de zaken van Benteke en ontkent dat er momenteel sprake is van een nakend akkoord. "We zijn van niets op de hoogte. Ik ben in Dubai en Christian was gisteren op training bij Crystal Palace", klonk het duidelijk.

Ook het gerucht dat Benteke een woonst zou hebben gevonden in Knokke is volgens hem complete nonsens. "Mensen hebben me gebeld omdat Christian in Knokke zou zijn. Laat ons serieus blijven: hij zit gewoon in Londen. En het zou me verbazen als het over zijn broer Jonathan zou gaan, want ik ben ook zijn makelaar."

LEES OOK: Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Denkt u dat Benteke in februari voor Club speelt?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

12
12
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

208
208
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

215
215
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

69
69
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

60
60
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

506
506
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

265
265
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

119
119
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

119
119
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

99
99
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

284
284
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

116
116
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

408
408
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

101
101
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

565
565
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

208
208
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

364
364
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

275
275
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

142
142
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws