'Club moet wild transferplan in de koelkast steken'

738 stemmen
'Club moet wild transferplan in de koelkast steken'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende rustperiode na een razende drukke eerste helft van het seizoen, maar lang duurt deze break niet. Zaterdag vertrekken Philippe Clement en zijn manschappen alweer richting Qatar voor een oefenkamp. En dat mogelijk met een nieuwe speler binnen de rangen.

Zoals al een tijdje bekend wil Club zich in de wintermercato gericht versterken, vooral een nieuwe spits is prioritair. En wat dat betreft draait de geruchtenmolen al op volle toeren. Vanuit Argentinië geraakte maandag bekend dat Blauw-Zwart een bod zou hebben gedaan op de 20-jarige Adolfo Gaich. Club had naar verluidt zo'n 9 miljoen euro over voor de 20-jarige Argentijn. Maar tegenover Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad wou de leider in de Jupiler Pro League dat bericht bevestigen noch ontkennen. De spits heeft in ieder geval een clausule van 15 miljoen euro in zijn contract staan. Om hem binnen te halen zal Blauw-Zwart dus mogelijk het nationale transferrecord moeten breken.

UPDATE 10u

Club zou dus concrete interesse vertonen in Adolfo Gaich, maar de kans dat dit wilde transferplan van de Bruggelingen ook tot een goed einde kan worden gebracht, lijkt eerder klein. Zo stelt Het Nieuwsblad ook duidelijk: “De kans dat het snel tot een overeenkomst komt is klein.” Reden daarvoor zou het verschil in vraag en aanbod zijn, maar daar blijft het niet bij.

Binnenkort is er in Colombia namelijk een preolympisch kwalificatietoernooi. Dat start op 12 januari, en daar zal Gaich aan meedoen met de Argentijnse U20. Het mag worden verwacht dat het toptalent daar grote ogen zal gooien. En zo ook meer interesse te lokken uit Europa, waardoor zijn club San Lorenzo het gevraagde bedrag van 15 miljoen euro ook effectief zou kunnen vangen. De kans lijkt alvast klein dat Club dit op tafel zal leggen, al weet je met de financieel sterke Bruggelingen uiteraard maar nooit.

LEES OOK: Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Te ambitieus van Club?

Meest recent

FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

0
0
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

17
17
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

90
90
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

79
79
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

61
61
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

43
43
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

109
109
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

321
321
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

62
62
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

409
409
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

93
93
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

271
271
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

468
468
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

347
347
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

431
431
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

518
518
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

887
887
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

209
209
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

374
374
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

121
121
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

260
260
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

507
507
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

491
491

Meer sportnieuws