'Anderlecht kan op maar één ervaren speler winst maken'

807
'Anderlecht kan op maar één ervaren speler winst maken'

Afgelopen week geraakte bekend dat RSC Anderlecht een jaarverlies van maar liefst 27 miljoen euro heeft geleden, waardoor de schuldenberg richting de 100 miljoen euro stijgt. De Brusselaars weten echter hoe ze dat probleem willen aanpakken. Zo wordt het de bedoeling om een pak spelers van de hand te doen.


Operationeel directeur Jo Van Biesbroeck bevestigde dat plan bij Sporza. "Met deze kern blijven we niet werken. We zullen de kern afbouwen en spelers transfereren die we vorig jaar al van de hand hadden kunnen doen", klonk het klaar en duidelijk. Maar Van Biesbroeck voegde daar meteen aan toe dat Paars-Wit niet van plan is om de jonge talenten deze winter al ten gelde te maken, zij spelen immers een cruciale rol in het project van speler-inspirator Vincent Kompany.

En dus moeten we degenen die RSCA wil verkopen vooral zoeken in de grote groep van meer ervaren spelers die de voorbije maanden amper in actie kwamen. Maar na zo'n lange periode zonder wedstrijden zijn de marktwaarden van Saief, Musona, Didillon en andere Chipciu's niet bepaald toegenomen, integendeel. Volgens La Dernière Heure is er momenteel zelfs maar één speler van boven de 23 jaar waar Anderlecht echt winst op kan maken: Hendrik Van Crombrugge.

De doelman kan ook rekenen op interesse, onder meer Ajax zou hem nog steeds in het vizier hebben. Maar een winters vertrek van de Rode Duivel, die in de eerste seizoenshelft van goudwaarde was, is niet aan de orde. Ten vroegste na het seizoen lijkt Paars-Wit pas winst op hem te kunnen gaan maken en dan nog is het maar de vraag of de club een goede doelman zomaar van de hand wil doen.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Bij een ruim bod moet RSCA Van Crombrugge deze winter laten gaan ...

Meest recent

WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

5
5
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

38
38
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

110
110
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

38
38
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

68
68
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

40
40
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

95
95
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

11
11
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

11
11
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

70
70
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

181
181
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

96
96
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

89
89
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

765
765
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

140
140
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

94
94
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

375
375
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

409
409
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

392
392
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

387
387
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

86
86
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

353
353

Meer sportnieuws