'Anderlecht kan op maar één ervaren speler winst maken'

door
'Anderlecht kan op maar één ervaren speler winst maken'

Afgelopen week geraakte bekend dat RSC Anderlecht een jaarverlies van maar liefst 27 miljoen euro heeft geleden, waardoor de schuldenberg richting de 100 miljoen euro stijgt. De Brusselaars weten echter hoe ze dat probleem willen aanpakken. Zo wordt het de bedoeling om een pak spelers van de hand te doen.


Operationeel directeur Jo Van Biesbroeck bevestigde dat plan bij Sporza. "Met deze kern blijven we niet werken. We zullen de kern afbouwen en spelers transfereren die we vorig jaar al van de hand hadden kunnen doen", klonk het klaar en duidelijk. Maar Van Biesbroeck voegde daar meteen aan toe dat Paars-Wit niet van plan is om de jonge talenten deze winter al ten gelde te maken, zij spelen immers een cruciale rol in het project van speler-inspirator Vincent Kompany.

En dus moeten we degenen die RSCA wil verkopen vooral zoeken in de grote groep van meer ervaren spelers die de voorbije maanden amper in actie kwamen. Maar na zo'n lange periode zonder wedstrijden zijn de marktwaarden van Saief, Musona, Didillon en andere Chipciu's niet bepaald toegenomen, integendeel. Volgens La Dernière Heure is er momenteel zelfs maar één speler van boven de 23 jaar waar Anderlecht echt winst op kan maken: Hendrik Van Crombrugge.

De doelman kan ook rekenen op interesse, onder meer Ajax zou hem nog steeds in het vizier hebben. Maar een winters vertrek van de Rode Duivel, die in de eerste seizoenshelft van goudwaarde was, is niet aan de orde. Ten vroegste na het seizoen lijkt Paars-Wit pas winst op hem te kunnen gaan maken en dan nog is het maar de vraag of de club een goede doelman zomaar van de hand wil doen.

LEES OOK: 'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

Bij een ruim bod moet RSCA Van Crombrugge deze winter laten gaan ...

Meest recent

Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

9
9
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

51
51
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

49
49
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

57
57
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

179
179
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

116
116
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

222
222
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

118
118
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

68
68
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

523
523
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

245
245
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

607
607
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

426
426
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

285
285
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

166
166
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

116
116
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

100
100
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

71
71
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

167
167
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

181
181
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

395
395
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

121
121
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

363
363
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

124
124

Meer sportnieuws