'Palace wil Benteke voor prijsje naar Club laten vertrekken'

door
'Palace wil Benteke voor prijsje naar Club laten vertrekken'

Club Brugge mikt zeer hoog op de transfermarkt. Volgens het Duitse Fussball Transfers wil Blauw-Zwart uitpakken met een toptransfer. De Bruggelingen hebben Michy Batshuayi en Christian Benteke op hun shortlist staan en het budget om in januari toe te slaan is zeer stevig.

'Batsman' zou de voorkeur wegdragen. Club Brugge hoopt dat hij al dan niet tijdelijk wil terugkeren naar de Jupiler Pro League om zo speeltijd op te doen voor het EK. Bij Chelsea maakt hij amper deel uit van de plannen van Frank Lampard. Toch valt het af te wachten of Club de ex-spits van Standard kan overtuigen, want hij liet eerder al verstaan dat een terugkeer naar de Belgische competitie niet echt een piste zou zijn in januari. Bij een gebrek aan speelkansen zouden er wel andere ploegen uit topcompetities polsen.

Hetzelfde verhaal bij Benteke, ook hij speelt amper bij Crystal Palace. De ex-speler van Standard en KRC Genk liet ook al verstaan dat een transfer bespreekbaar is in januari, maar de JPL kwam niet meteen voor in zijn plannen. Volgens de Duitse website heeft Club Brugge wél een budget van maar liefst tien miljoen euro aan de kant gezet, dus er mag een stevige transfer worden verwacht. Zijn de namen van Igor De Camargo en Yohan Boli er enkel om zand in de ogen te strooien? Wordt vervolgd.

UPDATE 18/12

Het Laatste Nieuws bevestigt het nieuws: Club Brugge informeerde naar Christian Benteke. Blauw-Zwart is bereid om zwaar te investeren en heeft er geen probleem mee om meer dan tien miljoen euro te investeren in een nieuwe spits. Benteke komt weinig aan de bak bij Crystal Palace, maar zou voorlopig niet echt een voorstander zijn van een terugkeer naar België. Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert zullen dus vol aan de bak moeten om de Rode Duivel te overtuigen om zoals Simon Mignolet naar Brugge te verhuizen. Met een jaarloon van 7 miljoen euro lijkt Benteke inzake loon voorlopig veel te duur voor Club.

UPDATE 19/12

Club Brugge is bereid om flink uit zijn zak te schieten om Christian Benteke terug naar België te halen. Blauw-Zwart staat financieel erg sterk, en zou er zoals gezegd niet voor terugdeinzen om zo’n 10 miljoen euro neer te tellen voor zijn gewenste stuntaankoop. Voor dat bedrag lijkt overigens Crystal Palace ook overstag te zullen gaan.

Bij de Engelse club zitten ze volgens Het Laatste Nieuws namelijk krap bij kas, waardoor ze wel uitkijken naar een zaakje. Al zeker voor iemand die amper of niet aan de bak komt, valt zo te bedenken. Mochten ze de kans krijgen om een derde te recupereren van wat het betaalde voor Benteke, zou het die niet laten liggen, stelt de krant. Benteke kwam voor 31,5 miljoen euro over van Liverpool. Zo’n 10 miljoen zou dus inderdaad moeten volstaan.

Echter zijn we nog even verwijderd van een mogelijk akkoord. Benteke zou het namelijk erg naar zijn zin hebben in Londen, en daardoor moeilijk te overtuigen om terug naar de Jupiler Pro League te komen. Nú al, want Big Ben heeft wel degelijk nog ambitie. Maar zijn eerste ambitie ligt mogelijk wel op het EK 2020, waardoor hij na nieuwjaar sowieso ergens basisspeler zal moeten zijn. Dat zou dus kunnen op Jan Breydel, al moet Club zich zelf dan ook nog wel officieel melden bij de aanvaller én bij Palace. Over een uitleenbeurt wordt momenteel niet gesproken, maar ook dat kan tot de mogelijkheden behoren.

LEES OOK: Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

Voor dat bedrag moet je hem altijd halen...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

1
1
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

31
31
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

11
11
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

44
44
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

87
87
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

94
94
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

80
80
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

124
124
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

242
242
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

16
16
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

391
391
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

704
704
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

142
142
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

22
22
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

95
95
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

92
92
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

115
115
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

480
480
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

287
287
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

137
137
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

118
118
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

444
444
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

629
629
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

331
331
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

147
147

Meer sportnieuws