'Palace wil Benteke voor prijsje naar Club laten vertrekken'

3102
'Palace wil Benteke voor prijsje naar Club laten vertrekken'

Club Brugge mikt zeer hoog op de transfermarkt. Volgens het Duitse Fussball Transfers wil Blauw-Zwart uitpakken met een toptransfer. De Bruggelingen hebben Michy Batshuayi en Christian Benteke op hun shortlist staan en het budget om in januari toe te slaan is zeer stevig.

'Batsman' zou de voorkeur wegdragen. Club Brugge hoopt dat hij al dan niet tijdelijk wil terugkeren naar de Jupiler Pro League om zo speeltijd op te doen voor het EK. Bij Chelsea maakt hij amper deel uit van de plannen van Frank Lampard. Toch valt het af te wachten of Club de ex-spits van Standard kan overtuigen, want hij liet eerder al verstaan dat een terugkeer naar de Belgische competitie niet echt een piste zou zijn in januari. Bij een gebrek aan speelkansen zouden er wel andere ploegen uit topcompetities polsen.

Hetzelfde verhaal bij Benteke, ook hij speelt amper bij Crystal Palace. De ex-speler van Standard en KRC Genk liet ook al verstaan dat een transfer bespreekbaar is in januari, maar de JPL kwam niet meteen voor in zijn plannen. Volgens de Duitse website heeft Club Brugge wél een budget van maar liefst tien miljoen euro aan de kant gezet, dus er mag een stevige transfer worden verwacht. Zijn de namen van Igor De Camargo en Yohan Boli er enkel om zand in de ogen te strooien? Wordt vervolgd.

UPDATE 18/12

Het Laatste Nieuws bevestigt het nieuws: Club Brugge informeerde naar Christian Benteke. Blauw-Zwart is bereid om zwaar te investeren en heeft er geen probleem mee om meer dan tien miljoen euro te investeren in een nieuwe spits. Benteke komt weinig aan de bak bij Crystal Palace, maar zou voorlopig niet echt een voorstander zijn van een terugkeer naar België. Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert zullen dus vol aan de bak moeten om de Rode Duivel te overtuigen om zoals Simon Mignolet naar Brugge te verhuizen. Met een jaarloon van 7 miljoen euro lijkt Benteke inzake loon voorlopig veel te duur voor Club.

UPDATE 19/12

Club Brugge is bereid om flink uit zijn zak te schieten om Christian Benteke terug naar België te halen. Blauw-Zwart staat financieel erg sterk, en zou er zoals gezegd niet voor terugdeinzen om zo’n 10 miljoen euro neer te tellen voor zijn gewenste stuntaankoop. Voor dat bedrag lijkt overigens Crystal Palace ook overstag te zullen gaan.

Bij de Engelse club zitten ze volgens Het Laatste Nieuws namelijk krap bij kas, waardoor ze wel uitkijken naar een zaakje. Al zeker voor iemand die amper of niet aan de bak komt, valt zo te bedenken. Mochten ze de kans krijgen om een derde te recupereren van wat het betaalde voor Benteke, zou het die niet laten liggen, stelt de krant. Benteke kwam voor 31,5 miljoen euro over van Liverpool. Zo’n 10 miljoen zou dus inderdaad moeten volstaan.

Echter zijn we nog even verwijderd van een mogelijk akkoord. Benteke zou het namelijk erg naar zijn zin hebben in Londen, en daardoor moeilijk te overtuigen om terug naar de Jupiler Pro League te komen. Nú al, want Big Ben heeft wel degelijk nog ambitie. Maar zijn eerste ambitie ligt mogelijk wel op het EK 2020, waardoor hij na nieuwjaar sowieso ergens basisspeler zal moeten zijn. Dat zou dus kunnen op Jan Breydel, al moet Club zich zelf dan ook nog wel officieel melden bij de aanvaller én bij Palace. Over een uitleenbeurt wordt momenteel niet gesproken, maar ook dat kan tot de mogelijkheden behoren.

LEES OOK: 'Vieze details rond transfersoap Fofana lekken uit'

Voor dat bedrag moet je hem altijd halen...

Meest recent

'Saudi's slaan fors toe in JPL: transfer van 13.5 miljoen'

In de meeste Europese landen is de mercato inmiddels gesloten, clubs uit Saudi-Arabië mogen ...

26
26
Club doet Belgisch voetbal daveren: dríé nieuwe monstertransfers

Dinsdag  opent Club Brugge zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. ...

303
303
AA Gent verbaast vriend en vijand: tegenstander vol ontzag

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. Met 12 op 12 staan ...

279
279
Nieuwe publiekslieveling? "Blij dat RSCA-fans mij waarderen"

RSC Anderlecht won van KV Kortrijk. Daarmee was ook alles gezegd. Het was verdiend, daar bestond ...

198
198
STVV maakt indruk: "De trein is nu vertrokken"

STVV draait weer goed mee na een 8 op 15. Deze kern mag weer mikken op een goed seizoen. De Kanaries ...

29
29
Thorup geeft duidelijk signaal aan Anderlecht

KRC Genk wist zich de laatste matchen te herpakken. Ze boekten een 7 op 12 en trekken dus met een ...

269
269
Maakt Sibierski dezelfde fout als Renard en Fredberg?

Bij RSC Anderlecht hebben ze Basile Vroninks verkocht aan KV Kortrijk. Het is logisch dat er een ...

214
214
Club-fans perplex: Julie Vanloo zorgt voor kippenvel

Julie Vanloo heeft vrijdagavond opnieuw laten zien waarom ze zo belangrijk is voor de Belgian Cats. ...

157
157
Aanwinst AA Gent: "Misschien ben ik wel te snel"

AA Gent deed niet héél veel transfers, maar voorlopig zijn het wel goede aanwinsten. ...

99
99
Vanhaezebrouck velt oordeel over transfers van Anderlecht

RSC Anderlecht haalde elf nieuwe spelers deze zomer. We vinden het verrassend dat daar zoveel ophef ...

597
597
Friis ontstemd over gerucht: "Dat is totaal niét waar"

Cercle Brugge neemt het dit weekend op tegen AA Gent. Coach Lars Friis zag nog wat nieuwe spelers ...

90
90
"Denkt dat hij God is"-Van Gucht neergesabeld door kijker

Ruben Van Gucht heeft zich opnieuw stevig uitgesproken over zijn veelbesproken passage in De ...

122
122
Simons in de wolken: "Hij kan 'dodelijk' zijn"

Bij OH Leuven is het al alle hens aan dek. Dit weekend moéten ze punten pakken. Coach Timmy ...

59
59
RSCA investeert zwaar: Sibierski geeft Bruno véél wapens

RSC Anderlecht kende een zeer drukke zomermercato. Het is duidelijk dat de ploeg is versterkt. ...

375
375
Toptransfer KRC Genk: "Normaal ging ik naar Club Brugge"

Soms kan een carrière een opmerkelijke omweg nemen. Vraag dat maar aan Rafiu Durosinmi. De ...

283
283
Crisis bij KV Mechelen: "Dit is schandalig, een afgang!"

KV Mechelen zit in de penarie. De Maneblussers verloren kansloos met 0-4 van KVC Westerlo. Het is ...

354
354
‘Seys-kamp pakt Club Brugge genadeloos terug’

Club Brugge wil Joaquin Seys koste wat het kost nog minstens één seizoen houden. ...

726
726
Vanhaezebrouck bijzonder scherp voor Club Brugge

De zomermercato ligt eindelijk achter de rug. Hein Vanhazebrouck volgde het allemaal met een dosis ...

226
226
KRC Genk hoopt op missing link: "Flinke stap omhoog naar JPL"

KRC Genk haalde richting het einde van de mercato een zeer broodnodige aanwinst. De Limburgers ...

128
128
Anderlecht met probleem: van topper tot vergeetput

Bij RSC Anderlecht zitten ze met een probleem, of verandert er eerstdaags nog iets? Eén van ...

407
407
Compper verrast na matige match: "Dit is stap vooruit"

Antwerp begon het seizoen verrassend sterk met een zes op zes, maar daar blijft intussen weinig van ...

247
247
Standard maakt indruk: "Er broeit iets"

Het is na zaterdagavond drummen aan de top van het klassement in de Jupiler Pro League. Union nam de ...

233
233
Storm hinkt op twee gedachten na droomdebuut

Westerlo heeft zaterdagavond eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen kunnen pakken. Het ...

101
101
Standard klopt zwak Antwerp, STVV haalt fors uit

Er stonden zaterdagavond nog twee wedstrijden op het programma in de Jupiler Pro League. Standard ...

176
176
PSV maakt statement in gepeperde kraker tegen Ajax

In de Eredivisie had de vijfde speeldag zaterdagavond meteen een absolute kraker in petto. ...

111
111

Meer sportnieuws