'Palace wil Benteke voor prijsje naar Club laten vertrekken'

3102
'Palace wil Benteke voor prijsje naar Club laten vertrekken'

Club Brugge mikt zeer hoog op de transfermarkt. Volgens het Duitse Fussball Transfers wil Blauw-Zwart uitpakken met een toptransfer. De Bruggelingen hebben Michy Batshuayi en Christian Benteke op hun shortlist staan en het budget om in januari toe te slaan is zeer stevig.

'Batsman' zou de voorkeur wegdragen. Club Brugge hoopt dat hij al dan niet tijdelijk wil terugkeren naar de Jupiler Pro League om zo speeltijd op te doen voor het EK. Bij Chelsea maakt hij amper deel uit van de plannen van Frank Lampard. Toch valt het af te wachten of Club de ex-spits van Standard kan overtuigen, want hij liet eerder al verstaan dat een terugkeer naar de Belgische competitie niet echt een piste zou zijn in januari. Bij een gebrek aan speelkansen zouden er wel andere ploegen uit topcompetities polsen.

Hetzelfde verhaal bij Benteke, ook hij speelt amper bij Crystal Palace. De ex-speler van Standard en KRC Genk liet ook al verstaan dat een transfer bespreekbaar is in januari, maar de JPL kwam niet meteen voor in zijn plannen. Volgens de Duitse website heeft Club Brugge wél een budget van maar liefst tien miljoen euro aan de kant gezet, dus er mag een stevige transfer worden verwacht. Zijn de namen van Igor De Camargo en Yohan Boli er enkel om zand in de ogen te strooien? Wordt vervolgd.

UPDATE 18/12

Het Laatste Nieuws bevestigt het nieuws: Club Brugge informeerde naar Christian Benteke. Blauw-Zwart is bereid om zwaar te investeren en heeft er geen probleem mee om meer dan tien miljoen euro te investeren in een nieuwe spits. Benteke komt weinig aan de bak bij Crystal Palace, maar zou voorlopig niet echt een voorstander zijn van een terugkeer naar België. Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert zullen dus vol aan de bak moeten om de Rode Duivel te overtuigen om zoals Simon Mignolet naar Brugge te verhuizen. Met een jaarloon van 7 miljoen euro lijkt Benteke inzake loon voorlopig veel te duur voor Club.

UPDATE 19/12

Club Brugge is bereid om flink uit zijn zak te schieten om Christian Benteke terug naar België te halen. Blauw-Zwart staat financieel erg sterk, en zou er zoals gezegd niet voor terugdeinzen om zo’n 10 miljoen euro neer te tellen voor zijn gewenste stuntaankoop. Voor dat bedrag lijkt overigens Crystal Palace ook overstag te zullen gaan.

Bij de Engelse club zitten ze volgens Het Laatste Nieuws namelijk krap bij kas, waardoor ze wel uitkijken naar een zaakje. Al zeker voor iemand die amper of niet aan de bak komt, valt zo te bedenken. Mochten ze de kans krijgen om een derde te recupereren van wat het betaalde voor Benteke, zou het die niet laten liggen, stelt de krant. Benteke kwam voor 31,5 miljoen euro over van Liverpool. Zo’n 10 miljoen zou dus inderdaad moeten volstaan.

Echter zijn we nog even verwijderd van een mogelijk akkoord. Benteke zou het namelijk erg naar zijn zin hebben in Londen, en daardoor moeilijk te overtuigen om terug naar de Jupiler Pro League te komen. Nú al, want Big Ben heeft wel degelijk nog ambitie. Maar zijn eerste ambitie ligt mogelijk wel op het EK 2020, waardoor hij na nieuwjaar sowieso ergens basisspeler zal moeten zijn. Dat zou dus kunnen op Jan Breydel, al moet Club zich zelf dan ook nog wel officieel melden bij de aanvaller én bij Palace. Over een uitleenbeurt wordt momenteel niet gesproken, maar ook dat kan tot de mogelijkheden behoren.

LEES OOK: ‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’

Voor dat bedrag moet je hem altijd halen...

Meest recent

Matig Anderlecht pakt zege na zeer povere pot voetbal

In de Jupiler Pro League openden KV Mechelen en RSC Anderlecht vanavond de zesde speeldag. Beide ...

23
23
Kompany lyrisch over topspeler: "Hij is een artiest"

Vincent Kompany is een adept van aanvallend voetbal. Dat was zo bij RSC Anderlecht, Burnley en zeker ...

7
7
KV Kortrijk onder druk: Jonckheere ziet oorzaken voor zwakke start

KV Kortrijk is het seizoen begonnen met een nul op vijftien. Het belooft een moeilijk seizoen te ...

6
6
Beerschot en Dender zetten titelambities kracht bij

Om 20u stonden er twee matchen op het programma in de Challenger Pro League. Er was de beladen ...

31
31
RSCA op voorsprong, fans willen één speler in de ploeg

KV Mechelen en RSC Anderlecht begonnen om 20u45 aan hun zesde competitiepartij van het seizoen. De ...

89
89
Thorup looft nieuwkomer: "Was alvast veelbelovend"

KRC Genk pakte vorige week een punt op het veld van RSC Anderlecht, wat al bij al toch gevleid was. ...

68
68
Vertrek in de maak bij Anderlecht: "In januari transfer"

Bij RSC Anderlecht zitten ze nog met een aantal overbodige spelers. Antoine Sibierski hoopt hen in ...

120
120
Wat met El Hadj bij Union SG? Hubert speelt open kaart

Anouar Ait El Hadj aasde de afgelopen transferpriode op een vertrek bij Union SG. Hij voelde zich ...

72
72
‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’

Ivan Leko heeft na de Europese opener meteen hard ingegrepen bij Club Brugge. Een speler die enkele ...

576
576
Bruno maakt ploeg bekend: één wissel bij Anderlecht

Om 20u45 staat de altijd beladen partij tussen KV Mechelen en RSC Anderlecht op het programma. Beide ...

80
80
Vanhoutte zorgt voor veel reacties met opvallend beeld

Charles Vanhoutte beleeft momenteel een bijzonder hoofdstuk in zijn carrière. De Belgische ...

40
40
STVV pakt uit met héél verrassend initiatief

STVV heeft zopas straf nieuws meegedeeld. De Kanaries pakken uit met een documentaire over het ...

37
37
Transfers voor James Rodriguez, Coutinho én Mata

De transferperiode ligt achter de rug in de meeste landen, maar in sommige competities kan men wel ...

23
23
KRC Genk versus AA Gent: Thorup en De Mil slijpen messen

Komend weekend staan er heel wat interessante affiches op het programma, maar de voornaamste ...

151
151
Compper deelt dubbele opsteker uit ziekenboeg Antwerp

Antwerp begon voortvarend aan het seizoen, maar behalve het abrupte afscheid van Marc Overmars is ...

154
154
De Mil dropt hints: grote comeback(s) bij AA Gent?

Na vijf speeldagen pronkt KAA Gent nog steeds met een foutloos rapport, een lijn die de fiere ...

286
286
Leko houdt adem in: sterkhouder Club Brugge langer out?

Club Brugge wil de nederlaag tegen Aston Villa snel doorspoelen, en dus moet Antwerp er straks aan ...

345
345
Romeo Vermant stuurt zinderende boodschap de wereld in

Er lijkt opnieuw iets veranderd rond Romeo Vermant. De aanvaller beleefde een zomer waarin er ...

504
504
'Bruno grijpt in: nieuwkomer aan aftrap bij Anderlecht'

Na een magere zeven op 15 staat de druk al op de ketel bij RSC Anderlecht, dat vrijdag op bezoek ...

475
475
Golden Boy: Club Brugge, Anderlecht & Genk in top 100

Tijdens de voorbije zomermercato deed de Jupiler Pro League zijn reputatie als kweekvijver van ...

434
434
'Van Gucht en VTM clashen: “Vuilbak gaat open'

Ruben Van Gucht lijkt nog lang niet klaar met de gebeurtenissen die zich achter de schermen hebben ...

407
407
Leko geeft update over Vanaken voor Antwerp én Genk

Hans Vanaken werd in de Champions League-clash tegen Aston Villa naar de kant gehaald. De aanvoerder ...

381
381
Vanderbiest krijgt onverwacht steun: “Spelers op matje"

Fred Vanderbiest ligt zwaar onder vuur na de desastreuze competitiestart van KV Mechelen. Malinwa ...

236
236
Brys-beul Samuel Eto’o in opspraak: “Geld in eigen zak”

Marc Brys heeft er bij Kameroen geen leuke periode opzitten. De Belgische oefenmeester werd lange ...

142
142
Bom ontploft bij Lukaku: T1 verdwijnt, Fener grijpt in

Fenerbahçe speelde in de Champions League 1-1 gelijk tegen AS Roma, maar na de wedstrijd liep ...

148
148

Meer sportnieuws