'Palace wil Benteke voor prijsje naar Club laten vertrekken'

3102
'Palace wil Benteke voor prijsje naar Club laten vertrekken'

Club Brugge mikt zeer hoog op de transfermarkt. Volgens het Duitse Fussball Transfers wil Blauw-Zwart uitpakken met een toptransfer. De Bruggelingen hebben Michy Batshuayi en Christian Benteke op hun shortlist staan en het budget om in januari toe te slaan is zeer stevig.

'Batsman' zou de voorkeur wegdragen. Club Brugge hoopt dat hij al dan niet tijdelijk wil terugkeren naar de Jupiler Pro League om zo speeltijd op te doen voor het EK. Bij Chelsea maakt hij amper deel uit van de plannen van Frank Lampard. Toch valt het af te wachten of Club de ex-spits van Standard kan overtuigen, want hij liet eerder al verstaan dat een terugkeer naar de Belgische competitie niet echt een piste zou zijn in januari. Bij een gebrek aan speelkansen zouden er wel andere ploegen uit topcompetities polsen.

Hetzelfde verhaal bij Benteke, ook hij speelt amper bij Crystal Palace. De ex-speler van Standard en KRC Genk liet ook al verstaan dat een transfer bespreekbaar is in januari, maar de JPL kwam niet meteen voor in zijn plannen. Volgens de Duitse website heeft Club Brugge wél een budget van maar liefst tien miljoen euro aan de kant gezet, dus er mag een stevige transfer worden verwacht. Zijn de namen van Igor De Camargo en Yohan Boli er enkel om zand in de ogen te strooien? Wordt vervolgd.

UPDATE 18/12

Het Laatste Nieuws bevestigt het nieuws: Club Brugge informeerde naar Christian Benteke. Blauw-Zwart is bereid om zwaar te investeren en heeft er geen probleem mee om meer dan tien miljoen euro te investeren in een nieuwe spits. Benteke komt weinig aan de bak bij Crystal Palace, maar zou voorlopig niet echt een voorstander zijn van een terugkeer naar België. Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert zullen dus vol aan de bak moeten om de Rode Duivel te overtuigen om zoals Simon Mignolet naar Brugge te verhuizen. Met een jaarloon van 7 miljoen euro lijkt Benteke inzake loon voorlopig veel te duur voor Club.

UPDATE 19/12

Club Brugge is bereid om flink uit zijn zak te schieten om Christian Benteke terug naar België te halen. Blauw-Zwart staat financieel erg sterk, en zou er zoals gezegd niet voor terugdeinzen om zo’n 10 miljoen euro neer te tellen voor zijn gewenste stuntaankoop. Voor dat bedrag lijkt overigens Crystal Palace ook overstag te zullen gaan.

Bij de Engelse club zitten ze volgens Het Laatste Nieuws namelijk krap bij kas, waardoor ze wel uitkijken naar een zaakje. Al zeker voor iemand die amper of niet aan de bak komt, valt zo te bedenken. Mochten ze de kans krijgen om een derde te recupereren van wat het betaalde voor Benteke, zou het die niet laten liggen, stelt de krant. Benteke kwam voor 31,5 miljoen euro over van Liverpool. Zo’n 10 miljoen zou dus inderdaad moeten volstaan.

Echter zijn we nog even verwijderd van een mogelijk akkoord. Benteke zou het namelijk erg naar zijn zin hebben in Londen, en daardoor moeilijk te overtuigen om terug naar de Jupiler Pro League te komen. Nú al, want Big Ben heeft wel degelijk nog ambitie. Maar zijn eerste ambitie ligt mogelijk wel op het EK 2020, waardoor hij na nieuwjaar sowieso ergens basisspeler zal moeten zijn. Dat zou dus kunnen op Jan Breydel, al moet Club zich zelf dan ook nog wel officieel melden bij de aanvaller én bij Palace. Over een uitleenbeurt wordt momenteel niet gesproken, maar ook dat kan tot de mogelijkheden behoren.

LEES OOK: Hopelijk geen voorbode: Club Brugge kent ref in Milaan

Voor dat bedrag moet je hem altijd halen...

Meest recent

Hopelijk geen voorbode: Club Brugge kent ref in Milaan

Volgende week is het zover, dan trekt de Champions League zich weer op gang. Club Brugge staat dan ...

19
19
Nieuwe blamage United: Neville neemt Lammens in vizier

Manchester United blijft maar aanmodderen in de Premier League. De Mancunians gaven zaterdag ook ...

25
25
Choc Wallon in spookstadion: Zebra's glunderen, Standard in crisis

De Choc Wallon werd in een leeg en kil Sclessin een kolfje naar de hand van Charleroi. De Zebra's ...

59
59
Trieste taferelen: 'Choc Wallon' in desolaat Sclessin

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag de Waalse clash tussen Standard en Sporting Charleroi op ...

27
27
De Bruyne zorgt voor penalty-incident: misnoegde Allegri reageert

Kevin De Bruyne heeft zijn sterke prestaties bij de Rode Duivels bevestigd bij zijn club SSC Napoli. ...

44
44
Club Brugge gered door VAR? Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge heeft het seizoen hervat met een ruime overwinning op het veld van La Louvière: ...

328
328
Thorup-ingreep rendeert: permanente wissel bij Genk?

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind augustus nog eens een wedstrijd kunnen winnen. De ...

47
47
Na Deschacht-commotie: 'Ongefilterd' pakt voetbalprogramma aan

De voetbalpodcast Ongefilterd weet steeds meer kijkers aan zich te binden, maar zorgt tegelijk ook ...

47
47
"Spookachtig" - Anderlecht-dissonant krijgt pijnlijke 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zijn seizoen hervat met een overwinning op het veld van Cercle Brugge. Maar aan ...

190
190
Extra topinternational voor Club: supporters verlangen actie

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

220
220
'Géén Barça: Julian Alvarez richting andere grootmacht'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil JPL-uitblinker, Haaland beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
Brusselmans vs VRT: Financiële bom ontploft volledig

Een stevige ruzie tussen Herman Brusselmans en de VRT zorgt voor ophef. De schrijver en columnist, ...

162
162
Thorup ziet KRC Genk-pion plots ferm op tafel slaan

KRC Genk heeft de interlandbreak goed verwerkt. Tegen KV Kortrijk werd een makkelijk zege geboekt. ...

128
128
Anderlecht toont mentaliteit: “Hij is hét symbool”

RSC Anderlecht leek tegen Cercle Brugge lang af te stevenen op een pijnlijke nederlaag, maar in het ...

178
178
Italiaanse media én Allegri gaan volledig los op De Bruyne

Kevin De Bruyne kende een sterke interlandperiode en die lijn trekt de middenvelder ook door bij ...

352
352
Zulte-doelman Gabriël in zak en as: “Ik voel me klein”

Zulte Waregem ging in eigen huis onderuit tegen KAA Gent. De Buffalo’s pakken weer de ...

108
108
Heymans legt opvallende viering uit: band met Thorup bloot

KRC Genk won overtuigend met 3-0 van KV Kortrijk. Daan Heymans mocht nog eens in de basis beginnen ...

184
184
'Shakira doet verrassende onthulling over haar gezinsleven'

Jarenlang vormde Shakira een koppel met ex-voetballer Gerard Piqué, maar ook na hun ...

70
70
Franse pers messcherp na eerste basisplaats Godts

Mika Godts mocht voor het eerst in de basis starten bij PSG. De Parijzenaars namen het op tegen Le ...

259
259
AA Gent-spits verrast: "Leek me tijd om te vertrekken"

AA Gent blijft doorheen de competitie razen. Ze wonnen met 0-2 van Zulte Waregem en met een 22 op 24 ...

231
231
Westerlo slaat in alle stilte toe: gouden transferzet

KVC Westerlo kende een héél drukke zomermercato. Sportief en financieel lijken de ...

134
134
Thorup geeft speler eindelijk een kans: "Exact wat ik wou"

KRC Genk won verdiend met 3-0 van een bijzonder pover KV Kortrijk, dat toch een vogel voor de kat ...

125
125
Derde keer, goede keer voor Anderlecht? “Ik weigerde al twee keer”

Bij RSC Anderlecht verdwenen er de afgelopen jaren veel trouwe clubmensen, anderen werden dan weer ...

322
322
Rode Duivels: vuilbak gaat open over Van Bommel en Mannaert

Mark van Bommel is nog geen drie maanden bondscoach, maar rond de Rode Duivels veranderde er ...

472
472

Meer sportnieuws