'Palace wil Benteke voor prijsje naar Club laten vertrekken'

3102 stemmen
'Palace wil Benteke voor prijsje naar Club laten vertrekken'

Club Brugge mikt zeer hoog op de transfermarkt. Volgens het Duitse Fussball Transfers wil Blauw-Zwart uitpakken met een toptransfer. De Bruggelingen hebben Michy Batshuayi en Christian Benteke op hun shortlist staan en het budget om in januari toe te slaan is zeer stevig.

'Batsman' zou de voorkeur wegdragen. Club Brugge hoopt dat hij al dan niet tijdelijk wil terugkeren naar de Jupiler Pro League om zo speeltijd op te doen voor het EK. Bij Chelsea maakt hij amper deel uit van de plannen van Frank Lampard. Toch valt het af te wachten of Club de ex-spits van Standard kan overtuigen, want hij liet eerder al verstaan dat een terugkeer naar de Belgische competitie niet echt een piste zou zijn in januari. Bij een gebrek aan speelkansen zouden er wel andere ploegen uit topcompetities polsen.

Hetzelfde verhaal bij Benteke, ook hij speelt amper bij Crystal Palace. De ex-speler van Standard en KRC Genk liet ook al verstaan dat een transfer bespreekbaar is in januari, maar de JPL kwam niet meteen voor in zijn plannen. Volgens de Duitse website heeft Club Brugge wél een budget van maar liefst tien miljoen euro aan de kant gezet, dus er mag een stevige transfer worden verwacht. Zijn de namen van Igor De Camargo en Yohan Boli er enkel om zand in de ogen te strooien? Wordt vervolgd.

UPDATE 18/12

Het Laatste Nieuws bevestigt het nieuws: Club Brugge informeerde naar Christian Benteke. Blauw-Zwart is bereid om zwaar te investeren en heeft er geen probleem mee om meer dan tien miljoen euro te investeren in een nieuwe spits. Benteke komt weinig aan de bak bij Crystal Palace, maar zou voorlopig niet echt een voorstander zijn van een terugkeer naar België. Bart Verhaeghe en Vincent Mannaert zullen dus vol aan de bak moeten om de Rode Duivel te overtuigen om zoals Simon Mignolet naar Brugge te verhuizen. Met een jaarloon van 7 miljoen euro lijkt Benteke inzake loon voorlopig veel te duur voor Club.

UPDATE 19/12

Club Brugge is bereid om flink uit zijn zak te schieten om Christian Benteke terug naar België te halen. Blauw-Zwart staat financieel erg sterk, en zou er zoals gezegd niet voor terugdeinzen om zo’n 10 miljoen euro neer te tellen voor zijn gewenste stuntaankoop. Voor dat bedrag lijkt overigens Crystal Palace ook overstag te zullen gaan.

Bij de Engelse club zitten ze volgens Het Laatste Nieuws namelijk krap bij kas, waardoor ze wel uitkijken naar een zaakje. Al zeker voor iemand die amper of niet aan de bak komt, valt zo te bedenken. Mochten ze de kans krijgen om een derde te recupereren van wat het betaalde voor Benteke, zou het die niet laten liggen, stelt de krant. Benteke kwam voor 31,5 miljoen euro over van Liverpool. Zo’n 10 miljoen zou dus inderdaad moeten volstaan.

Echter zijn we nog even verwijderd van een mogelijk akkoord. Benteke zou het namelijk erg naar zijn zin hebben in Londen, en daardoor moeilijk te overtuigen om terug naar de Jupiler Pro League te komen. Nú al, want Big Ben heeft wel degelijk nog ambitie. Maar zijn eerste ambitie ligt mogelijk wel op het EK 2020, waardoor hij na nieuwjaar sowieso ergens basisspeler zal moeten zijn. Dat zou dus kunnen op Jan Breydel, al moet Club zich zelf dan ook nog wel officieel melden bij de aanvaller én bij Palace. Over een uitleenbeurt wordt momenteel niet gesproken, maar ook dat kan tot de mogelijkheden behoren.

LEES OOK: 'Club Brugge en Genk strijden om tienersensatie'

Voor dat bedrag moet je hem altijd halen...

Meest recent

'Club Brugge en Genk strijden om tienersensatie'

De zomermercato moet bij de Belgische topclubs nog echt losbarsten. Zo is het bijvoorbeeld nog ...

44
44
'AC Milan neemt beslissing over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk zien ze deze zomer verschillende sleutelpionnen vertrekken. Trainer Nicky Hayen is op ...

65
65
Rode Duivel plots afwezig: dit is er aan de hand

Voor de Rode Duivels gaat het WK verder nadat in de achtste finales vlot afgerekend werd met de ...

159
159
Albert kiest Duivelse elf: twee sterren blijven op de bank

De Rode Duivels hebben weinig tijd om na te genieten van hun klinkende zege tegen de Verenigde ...

148
148
Antwerp houdt ervaren pion alsnog aan boord

Voor Antwerp loopt de voorbereiding op het nieuwe seizoen voorlopig zeer stroef door de ...

48
48
Enorme woede bij Egypte: "Messi moest in toernooi blijven"

Egypte kwam dinsdagavond zeer dicht bij een enorme stunt op het WK. De voormalige tegenstander van ...

292
292
'KBVB neemt beslissing over Balogun-strijd met FIFA'

De Rode Duivels plaatsten zich dinsdagochtend voor de kwartfinale van het WK met een klinkende ...

216
216
Cercle laat verdediger gaan en verliest publiekslieveling

Bij Cercle Brugge staat de transferzomer zoals vanouds weer synoniem met het vertrek van heel wat ...

65
65
Broos hakt knoop door definitief door over toekomst

Hugo Broos deed het zeer goed op het WK. Hij bereikte met Zuid-Afrika de zestiende finales, waar ze ...

124
124
'Westerlo kent ongeziene mercato: wéér miljoenensom'

Wat een zomermercato voor KVC Westerlo. De Kemphanen kennen hun meest lucratieve transferperiode ...

165
165
Argentinië legt Egypte over de knie na doldwaze slotfase

Argentinië nam het om 18u in de achtste finales op tegen Egypte. De Argentijnen hadden het knap ...

89
89
'Geduld is op: Sibierski stuurt grootverdiener naar exit'

Het geduld bij Anderlecht wordt kleiner. Antoine Sibierski wil een nieuwe ploeg bouwen, en daar ...

634
634
'Anderlecht vreest: Ajax plots met zak vol geld'

Antoine Sibierski zal dringend een tandje gaan moeten bijsteken, want binnen een tweetal weken wacht ...

370
370
Straffe Rudi Garcia laat héél België opnieuw dromen

Het WK 2026 is al geslaagd voor de Rode Duivels. Rudi Garcia heeft (nog maar eens) zijn gram gehaald ...

199
199
'Club Brugge heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Hoewel er een hete zomer werd voorspeld, bleef het tot dusver opvallend rustig bij Club Brugge. Daar ...

573
573
Vanhaezebrouck voorspelt verrassing: wit konijn Garcia?

De wegen van Rudi Garcia zijn ondoorgrondelijk, maar voorlopig leveren ze wel het gewenste resultaat ...

381
381
'Grote kuis in Genk: spits bij grof huisvuil gezet'

Nicky Hayen staat op het punt om als een dief in de nacht naar Burnley te vertrekken, en dus moet ...

321
321
Garcia hakt knopen door: Vanaken in, De Bruyne out

Voor de tweede match op rij haalde Rudi Garcia zijn gram. Na de comeback tegen Senegal deden zijn ...

327
327
De Ketelaere doet monden openvallen met opvallend geheim

Soms is één avond genoeg om alle twijfels weg te vegen. Waar de kritiek de voorbije ...

223
223
'Sibierski in actie: Anderlecht-flop richting exit'

Op inkomend vlak staat de teller bij RSC Anderlecht intussen op twee nieuwkomers, maar op uitgaand ...

767
767
'Done deal: Genk verliest Hayen, opvolger al bekend?'

Als een donderslag bij heldere hemel dreigt KRC Genk op zoek te moeten gaan naar een nieuwe T1. ...

1096
1096
Update gezondheidstoestand Karel Snoeckx beroert iedereen

De voetbalwereld (en ver daarbuiten) is al dagenlang in de ban van een absurd geval van ...

156
156
Doku vs Yamal: “Hij zal ontploffen, schrijf maar op”

Jérémy Doku begon tegen de Verenigde Staten op de bank. De aanvaller begon in ...

275
275
Bizarre WK-stats Rode Duivels: Lukaku, Trossard én CDK

De Rode Duivels zitten in de kwartfinale van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Na een ...

181
181
Vandenbempt velt oordeel: “Enige minpunt bij Rode Duivels”

België is naar de kwartfinale op het WK 2026 na een knappe zege tegen gastland Verenigde ...

174
174

Meer sportnieuws